Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yardımlaşarock konseri

• Affedilmeyen • 4 Ekim 2004 23:44 • #565967
    konser güzeldi de konserden sonrası kanserdi :)))) sabahlara kadar tabanı yanmış itler gibi gezeledik. divine uyanıklık yapıp tüydü. eeeyy koçum sen melekler gibi uyurkene bizler aslanlar gibi arkamız donana kadar muhabbet ettik :)) aslında gece seni arayıp uyandırmak vardı ama kıyamadım bea. tuncay erdemle çıkmaya başladı yiaa yeğeniyle ben ise parkta oynayan iki adet kopeğin belgeselini seyretim :)). güzeldi bea. night wish ile tanıştık extradan .
  • Yiaa • 5 Ekim 2004 01:24 • #565968
    konserden sonra ayri bi olaydi. ortaköy'de isinmak icin cocuklarin oynadigi kum kovasi, tirmigi, küregi, pet sise, kartvizitler, fisler, yapraklar yakildi. iki belgesel birden izlendi. sola bakinca insan belgeseli, önümüze bakinca iki köpegin basrollerini üstlendigi belgesel. iki film devamli birden hesabi. :) sonra sabah 6'da bi cafeye gidildi. orda uyundu birazcik. cafe sahibi bizden otel parasi aldi :) o yorgunlukla 10'a kadar sahilde muhabbet edildi. sonrasinda ortaköy'den besiktasa yüründü. otobüs duragi ve otobüste ayri bir makara vardi. ahanda mecidiyeköy cigliklari, affedilmeyenin polis telsizi takliti, tabancayla adam vurma takliti vs. besiktas mecidiyeköy arasi kahkahalarla gülündü :) eve gelindi ve aksama kadar uyundu.
  • divinemusic • 5 Ekim 2004 07:56 • #565970
    Aha neler kaçırmışım :p Ya ben konser günü öldüm bir de sizle olsam beni gömerlerdi :)
  • Nightwish • 5 Ekim 2004 10:49 • #565971
    Ya abi ben hala anlayamadım o adam, o 1 metrekarelik alanda o kadını nasıl... Neyse; eşcinsel köpek dostlarımıza, bize müttiş bi kazık atan kahveciye, yolda yürürken dalga geçtiğimiz hatunlara, sonra durakta 'ahanda Altunizade' diye bağırdığımızda kendi otobüslerinin geldiğini sanıp heycanlanan hatun kişilere yani kısaca bizden nasibini alan herkese kucak dolusu sevgiler :)) uheuhueheuhe... Ama herseyden once Tuncay kardeşime buradan, iki gündür hiç uyumamasına rağmen bizleri kırmayıp bizimle sabahladığı için ayrıca teşekkür ediyorum Sağolasın Ktulu, bakın ettim euheuheuhue... Bence konser; mekandan kaynaklanan sorunlar dışında harikaydı, divine'nın bizi yatağı için terketmesi(alınma divine şaka yapıyorum) :)) sabaha kadar Ortaköyde kıçımızda sarkıt ve dikitlerin oluşması Affedilmeyen Abimizin bizi bütün gece koparması falan filan ben harika eğlendim,,, hepinizi öptüüüm...

---------Special Thanks;----------
    -Affedilmeyen
    -Yiaa
    -Yiaa'nın yeğeni
    -Pesimist
    -Ktulu
    -_MOLKO_
    eeeeeee bi de kendime tesekkur ediiim ben Nightwish olarak hepinizi kucaklıyorum byeeeessss.....
  • divinemusic • 5 Ekim 2004 13:15 • #565972
    Şahsıma saldırı var :) Ulan o kadar yürüdük sizle Taxim den Dolmabahçe ye kadar onu yazmazsınız ama... :)
  • Ktulu • 5 Ekim 2004 15:41 • #565973
    ben teşekkür ederim canım kardeşim..

Bu arada Erdem kucaamdan kalktıında yanaanda pantolonumun fermuarının izleri vardı bilmiyorum neden? :))))))
  • Ktulu • 5 Ekim 2004 15:42 • #565974
    Şöyle bir durum da var:

Sen yürüdün biz koştuk ;)

uehueheuhe
  • baranthalas • 5 Ekim 2004 21:00 • #565981
    nightwish bana teşekkür yok mu ?
  • Küçük Çocuk • 5 Ekim 2004 23:13 • #565982
    divine kanki boşver olm iyki kalmadık sabah kadar baksana bi yerleri donmuş işte :D scarface biraz geç oluyo ama bugün okul yokmuş :D gittiysen boşa oldu hahahahah neyse bende bateri dersi istiyorum dımtıs yapcem oyle işte
  • garabagera • 6 Ekim 2004 15:41 • #565989
    Abi bi de kavga falan çıktı.Gerçi ben dışarıdaydım(tesisat kafamı yedi). Bi geldim ortalık karışmış.
    Neyin nesi kimin fesi bunlar. Bu arada Kemal'e teşekkür ederim. İlgisi için....