Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yardımlaşarock konseri

• ScarFace • 6 Ekim 2004 17:23 • #565990
    ne okulu olm it gibi çalışıyorum ben...işim gücüm yok bi de olkula mı gidecem.peh...nese artık bu yarrrrrrdımlaşarrrak konseri iyidi,hoştu ama ben mekanı pek tutmadım.Şimdi işte gaza geldim yazıyorum....
    Adamlar resmen dediler ki, bi daha buraya gelmeyin.Çok ta tınnnn...
    Kavga olayına gelince.olur böyle şeyler,nasip,kısmet...
  • pesimist • 8 Ekim 2004 09:29 • #566015
    HOOOOOOOOOOOOOOOP ULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYNNNNNNNNNN
    Daha yeni okudum mesaj ları...

BANA BEYLİK TABANCAMI ÇIKARTMAYIN ULEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYYNNNNNNNN

ktulucum beni konuşturma bak fenaa olacak... Ben dizine başımı dayayıp uyumaya çalıştım ama soğuktan uyuyamadım, sonra da sen HADİ SIRA BENDE demedinmi...
    Hee bu aradada yarışta nası geçtim sizi vallaaa... :))
    20m geriden başladım ikinizide geçtim pohahaha
    EN BÜYÜK BENİM :))))
  • Ktulu • 8 Ekim 2004 10:55 • #566016
    poahahah ben kimsenin kucaanda uyumam bi kerem :)

Anca sefgilim felan olcak yani.. :)

ayrıca ben uykusuzluğumun 3. gününde o 200 metrede gösterdiğim performansla spor akademisine bile girerdim şerefsizim :) önce zaten yiaa'yı solladım ben :) Ki biliosun o anda yürümekte zorlanıyodum..
  • pesimist • 8 Ekim 2004 11:29 • #566017
    sen uykusuzluğunun üçüncü bende 4. günümdeydim..
    şimdi bana trip yapma.. sen konserdeysen bende konserdeydim..
    ve aklının almicaa yerleri yürüdüm..

Vay bea kolana attıım ilaç işe yaradı demek kucaamda uyuuunu hatırlamıyon bile :))))
  • Nightwish • 9 Ekim 2004 12:17 • #566023
    AAAaaaa ayıpsın Baran sana teşekkür etmek ne haddime anca saygıyla eğilirim senin önünde euheuheuehueh,,, He bu arada o bozuk procecor le beni uraştırdığın için çok sağol kardeş euheuheuhe, arkadaşta aynı alete baktım pedal wah a geldiğinde pedal otomatik çalışıyo,,, yani sen at o aleti çöpe euheuheuehueh...
  • Yiaa • 9 Ekim 2004 15:12 • #566024
    Ktulu koşarken saçların nası sallanıyordu. Acayip güldüm :)
    Ben orada şimdi seni geçerim moralin bozulur diye yavaşladım yarışı bıraktım yoksaaa geçemezdiniz beni :)
  • baranthalas • 9 Ekim 2004 22:44 • #566025
    beni kimse geçemez !
  • divinemusic • 11 Ekim 2004 07:57 • #566033
    Has.iktir lan :)
  • metaligirl • 12 Ekim 2004 16:37 • #566049
    pohahahhhahhaaaa....... olm konser bahane... anlaşılan asıl eğlence konserden sonra başlayıp sabaha kadar geçen zamanmış :))

kanpp'ın yerine itiraf ediyorum: evet konserde toplanılan paraları kanpp çaldı... sonra da birlikte YEDİK!!!!
    helal edin... :))
  • divinemusic • 12 Ekim 2004 16:50 • #566050
    Ben de yataklık ettim arkadaşlar :) Helal olsun,