Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'da Yenilikler

• GaRaJ Bekçisi • 15 Aralık 2004 14:02 • #566477
    GaRaJ'da Yenilikler :: Online üyeler

Sağ tarafı gösteren ok'lu düğmeye tıkladığınızda eski halini de görebiliyorsunuz zaten...

Malesef dejenere yazmak yasak, ama gerçekten dejenereye bu kadar meraklı olanlarınız varsa, GRJ'ın son hizmetlerinden olan mesaj dejeneratörünü kullanabilirler.

Bu pencerenin alrında sağda logonun yanındaki üzerinde "DT" yazan ufak düğmeye bastıklarında tüm forum dejenere edilmiş olarak gözükecektir. Bu dejenerasyondan kurtulmak için düğmeye tekrar basmalısınız...
  • nazmiyyeaah • 15 Aralık 2004 14:48 • #566478

dt düğmesi hem çok minimini hem de çok eğlenceli. karşımıza kocaman ikaz çıkacağına bunun olması çok daha güzel.
  • Kaşkariko • 16 Aralık 2004 12:52 • #566489
    GaRaJ'da Yenilikler :: Sadece Eş Dost listesinden mesaj almak

"Acaba olabilitesi var mıdır?" diyerek...

İnfomuza Icq, msn, yahoo bilgilerimizi eklediğimizde, bir seçenek olsa: "Sadece eşim - dostum ulaşabilsin" şeklinde ve isteyenler bu seçeneği kullanabilse...

Ben başlangıçta yazmıştım bu bilgilerimi ama maalesef siteye ziyaretçi olarak gelip, kimler var kısmından bayan olduğunu düşündükleri adresleri alan ve musallat olan "garip yaratıklar" da mevcut... bu sebeple oradan kaldırdım ve istediğim arkadaşlarıma kendim aktarıyorum. Ama öyle bir seçenek olsaydı daha pratik olurdu sanki :)

Teşekkür ederim, ellerinize sağlık...

Saygılar,
    Deniz.
  • Ktulu • 16 Aralık 2004 14:35 • #566491

DT düğmeciğinden nefret ediyorum!

:)))

Aaarrrghgghhhhh!!! lafından da !!!

:)))
  • GaRaJ Bekçisi • 16 Aralık 2004 16:51 • #566492

Olabilitesi vardır...

Gayet güzel bir fikir, yapılacaklar arasına ekledik ...
  • thriller • 16 Aralık 2004 18:19 • #566493
    BEKÇİ İŞTE EN BÜYÜK YENİLİĞİN BU OLMASI LAZIM

bekçi lütfen şu anket işine bir sınırlama getir..yani her üyeninin atıyorum ayda 2 tane anket açma hakkı olsun..bir anket açıyorun 15 dakika sonra bir bakıyorum 3. sayfaya düşmüş....dakaka da kaç anket açıyolar
  • Kaşkariko • 16 Aralık 2004 21:28 • #566494

Süperrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!

Şimdiden teşekkürler...

Saygılar,
    Deniz.
  • GaRaJ Bekçisi • 17 Aralık 2004 14:58 • #566499
    GaRaJ'da Yenilikler :: GRJ chat yeniden açıldı !

GaRaJ'da sohbet eksikliğinin hep beraber farkındayız. Fakat kendini bilmezlerin verdiği zarar sadece chat'i değil tüm siteyi etkilediğinden sohbet bölümünü kapatmıştık.

Son yenilik te bu yönde. Bundan böyle komiserler, kolonilerinde sohbet odaları yayınlayabilecekler. Bir IRC sunucusunda açılacak bir odanın parametrelerini, koloni yönetim panelinde yapılacak bir iki küçük ayarla siteye kaydetmek ve koloni katılımcılarının girip sohbet edebilecekleri bir oda açmak mümkün olacak.

Herkese hayırlı olsun...

Sohbet sunucusu bulma konusunda yardımcı olabilecek bir link: http://www.mirc.com/servers.html
  • thriller • 17 Aralık 2004 16:30 • #566500

hacker olsam belki anlardım bu yazdıklarını :)))))))
  • GaRaJ Bekçisi • 17 Aralık 2004 16:55 • #566501

Zaten konuyla basit bir kullanıcıdan daha fazla ilgilenenlerin kullanmasını istediğimiz bir özellik bu.

Ya da istersen kapatalım bu özelliği madem sen anlamadın... :)