Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Üye Mevkileri

• Holy_Bastard • 7 Ocak 2005 19:00 • #566627
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]2 yıl önce Level'in sitesine üyeydim.Böyle bi uygulama yüzündem soğumuştum.Sırf mesaj sayısı yükselsin diye 'Haklısın' 'Tamam Baba' gibi mesajlar geliyodu.Kalite düşmüştü açıkçası.Ama buradaki kitle daha bi olgun ve kültürlü bence.Güzel bi şey olur gibi gözüküyo.Doğru düzgün olursa müthiş olur derim ben.
  • karete • 7 Ocak 2005 19:12 • #566628
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]haklısın .)
  • shrine • 7 Ocak 2005 19:37 • #566629
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]karete şimdiden yapmaya başladı bile :PPPP :)))))
  • Holy_Bastard • 7 Ocak 2005 20:09 • #566634
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]Ya o mesajlar yanlışlıkla oldu.Özürdilerim herkesten.Durun bekleyin bi ya.Konuşma bitince atarsınız domatesleri.Bilgisayar yavaşlayınca yollamadığını sanıp bi kaç kere bast..AHHH!Teker teker gelin laN:)))
  • karete • 7 Ocak 2005 23:18 • #566635
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]yanlışlıkla olmuş bizde yedik .))))
  • cc_baran • 7 Ocak 2005 23:52 • #566636
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]siteye yapılan katkılara göre mevki verilse gayet güzel olur bence. yorumlar veya mesajlar cıvımaya yol açabilir şöyle bir düşününce.
    bakınız kafiye :))
    bekçi yorum yapsa pek bir güzel olacak.
  • Holy_Bastard • 8 Ocak 2005 17:23 • #566638
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]Ehöm Ehöm!!!
    Bekçi BEEEYY! size Sesleniyoruz.Baran amcamızı dinle bak neler şakıyo.
    Amanın ne güzel fikirler bunlar!!Yerim hepsini onların..Ooooiiiyyyy.....
  • nazmiyyeaah • 9 Ocak 2005 23:24 • #566658
    [::K.İ.L.İ.T::](insallah simdi de firça yemeyiz.)ama güzel bir fikir degildi baran. kimin nesine yarayacakki? en fazla bir yerde barinamayan, ifade sorunu olan problemli insanlarin "nihahaha bakin nasil da üstünüm" diyerek egolarini cilalamaya yarar. sahsen bir unvanim olsa basimin göge ermeyecegi bariz. eglenceli olur diyosan, yok o da gelmez bana. cok kisi de öyle düsünmüs zaten.
  • cc_baran • 10 Ocak 2005 01:29 • #566660
    [::K.İ.L.İ.T::]insanların egolarını cilalamaları için değil,katılımın artması ve eğlenceli olması açısından düşünmüştüm. sanal ortamda alınacak ünvan,edinilecek yer çok da önemli değil,şu anda yapılan eski yeni muhabbeti çok daha vahim durumda. garaj'a katkıların artmasına teşvik amaçlı bir fikirdi benimki sadece.
    her neyse,en azından kaba eleştiri azdı,buna şaşırdım.
  • GaRaJ Bekçisi • 12 Ocak 2005 09:45 • #566671
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]Bekçi konuyla ilgili çalışmaktadır. Gayet güzel bir rating sistemi geliyor... Hafif sabır lazım...