Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Üye Mevkileri

• cc_baran • 12 Ocak 2005 19:33 • #566672
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]sonunda duydun bizi,sağolasın bekçi :))
  • GaRaJ Bekçisi • 12 Ocak 2005 21:53 • #566673
    Level Örneği!!!

[::K.İ.L.İ.T::]Bekçi'nin yazmaması duymadığını ispatlamaz. Duyması da yazmasını gerektirmez.

Bu foruma yazılan herşeyi okuduğuma lütfen samimiyetle inanın.
  • ScarFace • 13 Ocak 2005 10:02 • #566677
    [::K.İ.L.İ.T::]Ya ne gerek var....Biri şimdi diğerinden üstün olunca ne olcak ben anlamıyorum.Bu iş saçma.Burası sanal alem değilmi?Zaten belli kurallar içinde herkes özgür.Katılıma da gerek yok zaten milyonlarca insan var...

*Garaj Bekçisi* , *Nem*
    Hani yardımlaşarock konserinde konuşmuştuk sitenin kalitesi ile ilgili hatırlarsınız.Önüne gelen giriyo,yazıyo...uzun uzun muhabbet etmiştik.Bu işinde cılkı çıkar gerçekten.Adam sırf mevki sahibi olayım diye forumu kilitleyecek.Burada amaç tartışma paylaşım olmalı.Bu Hiyerarşik düzene ben sonuna kadar karşıyım.Elimden geldiği sürecede karşı olduğumu yazacam.Bie aralar çekilişle konserlere falan gönderiyordunuz.Madem katılımın artmasını istiyorsunuz.Ya da istemiyorsunuz bilemiyorum.Daha dişe dokunur şeyler yapın.Yapalım...Benim garaj forumunda 700 tane mesajım var.Nolcak ben on başımı olacam? Başkasının 100 tane var er mi olacak? Ama o 100 mesaj yazan benim arkadaşım,belki işi gücü olduğundan akşamdan aşkama giriyor.Ama çok ta mantıklı ve yararlı işer yapıyor diyelim.Bütün gün adsl nin başında oturup 1000 tane boş mesaj yazan bi insana oranla haksızlığa uğrayacak.Bi daha düşünün derim
    saygılar...........
  • nazmiyyeaah • 13 Ocak 2005 11:30 • #566678
    [::K.İ.L.İ.T::]arkadaş ne güzel söylemişsin, demek istediklerimi mükemmel ifade etmişsin. daha iyi bir açıklamadı olmasın. böyle bişey olursa beni değerlendirmeye almasın bekçi. aksi ve asi üye diye bi kategorim olsun ben ve gibilerinin. ben öyle yaşar giderim diğer üyelerle. garaj bekçisi böyle bişey yapmasın.
  • cc_baran • 13 Ocak 2005 12:57 • #566679
    [::K.İ.L.İ.T::]ScarFace ve nazmiyyeaah ;

sanırım daha açık anlatmam gerekecek. FORUMA YAZILAN MESAJLAR DEĞİL GARAJA YAPILAN EKLEMELER KATKILAR DEĞERLENDİRİLSİN.

oldu mu yoksa tekrar mı edeyim??
  • nazmiyyeaah • 13 Ocak 2005 15:57 • #566694
    [::K.İ.L.İ.T::]istersen hiçbişey söyleme çünkü şu an sen de foruma yazılan bir mesaj hakkında yorum yapıyosun. bu gibi rahatsızlık durumlarında lütfen garmesi kullanalım. bekçi garmes diye birşey eklemiş. ne de iyi etmiş. kullanmasını bilelim, gülelim, eğlenelim bay cc_baran.
  • jazz_blues • 13 Ocak 2005 16:23 • #566695
    [::K.İ.L.İ.T::]ben de ScarFace ve nazmiyyeaah ile aynı görüşteyim
  • AYŞA • 13 Ocak 2005 16:32 • #566696
    [::K.İ.L.İ.T::]yaw durun bi tarafta sevgilim diğer tarafta meslektaşım..
    :)
  • ScarFace • 13 Ocak 2005 16:34 • #566697
    [::K.İ.L.İ.T::]büyük yazı kullanmana gerek yok zira burda kör olanda yok...Böyle bir şey umarım yapılmayacak....İstediğin kadar anlat.Zaten benim muhattabım bekçi ve aynı görüşte olan dostlar
  • cc_baran • 13 Ocak 2005 19:36 • #566702
    [::K.İ.L.İ.T::]garmesi ne zaman kullanmam gerektiğinin farkındayım arkadaşlar. ve scarface ben sizin anlamada çektiğiniz güçlüğe çözüm ürettim,istediğim kadar anlatacağım elbet,beni muhattab almaman senin ve aynı görüşte olan dostların kaybıdır. hiç birinizle kişisel sorunum yok,boşluğunuzu eleştiriyorum sadece,hepsi bu. bir öneriydi benimki,afaroza götürdünüz işi,gidin kendiniz bulun bir şeyler öyleyse,çalıştırın kafalarınızı,boşa durmasınlar orada.