Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

BIRDEN FAZLA NICKLI KISILER

• nazmiyyeaah • 9 Ocak 2005 00:58 • #566641
    [::K.İ.L.İ.T::]garajda bu aralar farkedilen bir durum varki, üsluptan anlasildigi üzere bazi kisiler birden fazla nickle ortalikta görünüp, forumun 40 yillik müdavimleriymiscesine huzursuzluk cikarmaktadir. özellikle de hatun kisileri hedef alan bu insanlar temizlensin ve ortalik sükunete yeniden kavusana dek, 2 ay hiç üye alinmasin. çok bir süre degil. üye almazsa bekçinin ekmegi ile oynanmayacagina göre bu uygulansin diye rica ediyorum.
  • thriller • 9 Ocak 2005 03:19 • #566642
    [::K.İ.L.İ.T::]iki ay üye alınmasınmı...garaja kilit vuralım daha iyi...

daha neler.
  • Phish • 9 Ocak 2005 03:25 • #566643
    [::K.İ.L.İ.T::]garaj bekçisinin ekmeği mi.. yok artık.. bişi mi alınıp satılıyor sanki.. garaj bence kar amacı gütmeyen bir yer..böyle de kalacağını biliyorum..
  • cc_baran • 9 Ocak 2005 04:23 • #566645
    [::K.İ.L.İ.T::]buradan da anlıyoruzki forumun 40 yıllık müdavimleri huzursuzluk çıkarmakta özgürdür.
  • reseyyar • 9 Ocak 2005 07:42 • #566646
    [::K.İ.L.İ.T::]
    garajda bu aralar farkedilen bir durum varki, üsluptan anlasildigi üzere bazi kisiler birden fazla nickle ortalikta görünüp, forumun 40 yillik müdavimleriymiscesine huzursuzluk cikarmaktadir. özellikle de hatun kisileri hedef alan bu insanlar temizlensin ve ortalik sükunete yeniden kavusana dek, 2 ay hiç üye alinmasin. çok bir süre degil. üye almazsa bekçinin ekmegi ile oynanmayacagina göre bu uygulansin diye rica ediyorum

ben nazmiye'ye katılıyorum....
    bencede bu gelen eski ama yeni üyeler artık sıktı....
    adam daha yeni üye olmuş ama maşallah ne forumları kullanmaya yabancı nede forumlardaki konulara yabancı....
  • nazmiyyeaah • 9 Ocak 2005 23:12 • #566657
    [::K.İ.L.İ.T::]sallayin... bisey oldu da kizip söyledik di mi. yorumlayin kafaniza göre. ehhhh...
  • metaligirl • 13 Ocak 2005 21:56 • #566705
    [::K.İ.L.İ.T::]hahahaaa..... ya bu milletin gazı var kardeşim.. biri sırtlarını sıvazlasın şunların :))
  • dilek • 15 Ocak 2005 01:39 • #566726
    [::K.İ.L.İ.T::]Bence gayet mantıklı. Zaten üye sayısı coştu.
    Bir süre yeni üyelik başvuruları onaylanmasa sorun çıkmaz bence.
    Ya aslında ne gerek var böyle şeylere. Ne rahatsızlar var...
    Nazmiyeciğim bunlara takılmak bile saçma aslında şu durumda.
    Kumda oynasın o arkadaşlar boşverr...
  • TurkishMetal • 15 Ocak 2005 03:02 • #566727
    [::K.İ.L.İ.T::]bu aralar bende böyle birşeyler suçlanıyorum.kimse bu kişi açık açık söyleyin.
  • DENEYSEL • 15 Ocak 2005 11:59 • #566728
    [::K.İ.L.İ.T::]hı evet öyle
    dejenere değil hadi yapma
    agh mış