Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

BIRDEN FAZLA NICKLI KISILER

• cc_baran • 15 Ocak 2005 18:12 • #566731
    [::K.İ.L.İ.T::]beni de suçladılar böyle bir şeyle,elimde olsa da kanıtlasam tek üyeliğim olduğunu.

bana sigara vermeyin...
  • Ktulu • 19 Ocak 2005 06:08 • #566759
    [::K.İ.L.İ.T::]Neden kızlar sadece kendilerinin rahatsız edildiklerini düşünürler ki???

Çok komik..

• nazmiyyeaah • 19 Ocak 2005 09:42 • #566760
    [::K.İ.L.İ.T::]tuncay dikkatli oku istersen, "biz kızları rahatsız eden birden fazla nickli kişiler" diye birşeyden bahsetmiyoruz burda:))
    erkekler de taciz ediliyor. sözkonusu olan, birden fazla nickli "herhangi" kişiler... erkekler değil :))
  • MaD_Bassist • 19 Ocak 2005 09:48 • #566761
    [::K.İ.L.İ.T::]Abi konuyu direk hatunlara hedeflemeyin bence siz diyebilirisiniz birden fazla nick i olupda sğı solu rahatsız eden tip bu tip diye hem yeni üye ezelim diyebilirsiniz fakat gördüğünüz üzre her ne kadar yeni bir üye olsamda rahatsız ettiğim biri varsa söylesin ben hatamı kabul ederim...herneyse şu yeni üye alınmaması konusuna gelelim arkadaşlar bence bencil düşünüytorsuuz sonuçat her yeni gelen üye ortada karmaşıklık çıkaracak milleti rahatsız edecek diye bir kural mı var? hiç sanmıyorum ha arada gereksizlerde çıkabilir çıkmaz demiyorum çıkanlarıda halletmesini bekçi bilir...sonuç olarak arkadaşlar lütfen bencilce düşünmeyin...sevgiler saygılar...
  • nazmiyyeaah • 19 Ocak 2005 10:03 • #566762
    [::K.İ.L.İ.T::]
    sallayin... bisey oldu da kizip söyledik di mi. yorumlayin kafaniza göre. ehhhh...

tamam insafsız olduğunu düşünüyorum şimdi. bu mesajım atlanmasın ok ?
  • pesimist • 27 Ocak 2005 13:48 • #566799
    [::K.İ.L.İ.T::]birden fazla üyeliği olan kişileri tespit edip, dışlayıp, onların üzerine tükürmek, kutu kutu pense oyununda çürük elma muamelesi yapmak için bir komite kurulmasını talep ediyorum...

saygılarımla
    pesimist
  • Metal milita • 27 Ocak 2005 14:07 • #566800
    [::K.İ.L.İ.T::]o şerefsizleri bi yakalarsam.....
  • ___SURGEON___ • 27 Ocak 2005 17:10 • #566803
    [::K.İ.L.İ.T::]eee yakalarsan?

___SURGEON___'un şu anda bayıldığı parça Metallica-Fade to Black
  • karete • 27 Ocak 2005 17:15 • #566804
    [::K.İ.L.İ.T::]istop oynıcaz yakalarsak
  • reseyyar • 27 Ocak 2005 17:57 • #566805
    [::K.İ.L.İ.T::]o dediginiz iş zor mümkün olsa buyrun yapalım kimin akaç tane nicki oldugunu kim nasıl tespit edebilirki???
    tesbiti mümkünse buyrun bende elimden geleni yaparım...