Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

KAFAYI SIYIRIYODUM:(garaj sizin için ne ifade ediyo?

• Ktulu • 2 Mart 2005 15:11 • #567139
    Atılan iftira değildir. Karakteri gruba uymayan bir insanın grup tarafından dışlanılmasıdır. Ayrıca bunun gibi olayları örnekteki kişiden çok çok çooooook daha fazla yaşamış birisi olarak garaj benim ve benim gibi daha bir çok insanın yaşamının bir parçasıdır.

Dipnot: "Ktulu, metaligirl, Affedilmeyen ve çetesi" çirkin bi şekilde diye tabir edilen yaklaşık 50 kişilik grup.
  • marylin • 2 Mart 2005 15:33 • #567140
    kimse sevdiğine laf söylenmesini istemez.laf söyleyenide sevmez.bu herkes için ortak düşüncedir.söylenenleri umursamıyorsan zaten o kişiyi sevmiyorsun demektir.

anlayamadım kısım kimi arkadaşlar güvenilmemesi gereken kişilerin sözlerine inanarak suçsuz kişiye serefsiz muamelesi yapmaları.bir nevi yargısız infaz.tabi ki cezasız kalmaz
  • cc_baran • 2 Mart 2005 20:49 • #567142
    şimdi buradaki mesajlar, konular birbirine karışmış durumda. belki de böylesi daha iyi çünkü aksi takdirde eski davalar alevlenecek. herkes bir şeyler yazmayı bırakıp başka şeylerle ilgilensin çünkü yine kişisel tacizler, atışmalar ve çirkin bir çok olay meydana gelecek. sadece şunu söyleyeyim, eski gruplaşmadan eser kalmadı ama eski hatıralar canlanmayacak kadar küflenmemiştir kanımca.
    her neyse manasını yitirdi topic, düşsün.