Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sahil kesiminde oturan garajcılardan rica

• Affedilmeyen • 7 Nisan 2005 11:51 • #567698
    bu da bir nevi garaj isteği. birileri bana cevap veririse sevinirim.
    arkadaslar yazlık sezon için yerli ve yabancıların ziyaret etdiği bir sahil kentinde sezonluk dükkan arıyorum. bana yardımcı olabilecek arkadaslar varsa bana ulaşsınlar. gelip yerinde göreyim. ilgilenen ve zahmet edip cevap verenlere teşekkür ederim şimdiden
  • Infusion • 7 Nisan 2005 12:25 • #567699
    ben Amasra/Bartın derim!

yerli turist sayısı epey fazla oluyor ama yabancı turist potansiyeli eskisi kadar yok.

www.amasra.net'ten bilgi alabilirsin

Bi de Akçay(/Edremit/Balıkesir) - Altınoluk tarafları da sana uygun olabilir
  • Affedilmeyen • 7 Nisan 2005 13:21 • #567700
    bi tarafdanda önemli olan oranın yazlık oturulan bi yer olmaması lazım. yani insan sirkülasyonu olması gerekir. gelipde orada yazlığında 3 ay 5 ay kalınan değilde sürekli yeni müşteriler yeni insanlar olmalı. ben buradan bi karar veripde otogara gidip belli bir yere bakamıyorum. ancak bir tanıdık bir tavsiye bir tecrübe lazım. teşekkür ederim infusion ilgin için sağol :)
  • Affedilmeyen • 7 Nisan 2005 13:34 • #567701
    bu arada siteye girdim infusion. hakikaten cennet gibi yermiş :)
    içim ısındı. peki bu beldemize ortalama kaç ziyaretci geli,yor bu konuda bir bilgin varmı ?
    ama hakikaten harika bir doğa inanılmaz güzel. keşke orada bir tatil yapabilseydim.
  • Infusion • 7 Nisan 2005 13:41 • #567702
    rica ederim :o)

sana kesin bir sayı veremem ama yaz ayları, resmi tatil günleri boş otel,pansiyon vs bulmak çok zor oluyor. insanlar evlerini kaçak pansiyon yapıp kiraliyolar. haftasonları da en az tatil günleri kadar kalabalık oluyor
    her daim insan vardır amasrada

beklerim :o)
  • Affedilmeyen • 7 Nisan 2005 13:47 • #567703
    peki senin bir bilgin varmı sezonluk dükkan kiraları hakkında. yer bulunabilinirmi bu ayda ?
  • Infusion • 7 Nisan 2005 17:42 • #567711
    hayır, ama öğrenmeye çalışırım
  • Infusion • 8 Nisan 2005 00:09 • #567715
    yaa biraz da senin ne tür bi dükkan açacağına bağlı bişey..

yani Amasra'da "çekiciler çarşısı" diye bir yer; eğer ahşap oymacılığı falan böyle şeyler satacaksan buradan bir yer tutman lazım. çünkü genellikle hediyelik eşya konusunda falan insanlar buraya yönlendiriliyor

kısacası yaptığın işe göre mekan, mekana göre de fiyatlar değişiyor..
  • Affedilmeyen • 8 Nisan 2005 00:12 • #567716
    benim işim tekstil. ve ağırlıklı olarak şile bezi ve yöresel kıyafetler üzerine.
    yani dansöz kıyafetinden padişah kostümüne kadar var :)
  • Eagle34 • 8 Nisan 2005 00:13 • #567717
    Amasra uygun,İnkum ve Çakraz da yakın oraya..Sen giyim üzerine falan mı düşünüyosun?Bilgi verir misin kardeş..