Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Sahil kesiminde oturan garajcılardan rica

• Affedilmeyen • 8 Nisan 2005 01:06 • #567738
    hatırlasana kardeşim msn de hani
    sanırım zenciydi yanlış hatırlamıyorsam
    yani msn den ten rengi görünmüyordu ama sen dedin bu hatunu marmaristen arakladım aldım msn sini :)
    remember now ?
  • karete • 8 Nisan 2005 01:11 • #567739
    :D yanlış anlaşılıcak abi :D hayran sayımı düşürmeye çalışıyosun biliyorum ben başka şeyler söylemiyim hani .... .)
  • thriller • 8 Nisan 2005 01:14 • #567740
    istanbula yakın istiyorsan avşa adası muhteşem bir yer ve yazları ana baba günü oluyor..basacak yer bulamassın..ama kışın nasıl olur onu bilmiyorum..

ayrıca padişah elibsesi vs tarzdaki şeyleride en çok turistler alır...Türkler pek almaz :)) Marmarisde antalyada peynir ekmek gibi gider onlar...ama kiraları falan çok pahalıdır oraların...

avşaya bi bak derim..
  • Affedilmeyen • 8 Nisan 2005 01:19 • #567741
    kardeş ne hayranın varki ne düşecek.:)) sana sadece ben hastayım :))
    neyse dur amacından saptırmayalım konuyu. bakalım nerelerden ne haberler tavsiyeler gelecek dükkan işi için.
  • Affedilmeyen • 8 Nisan 2005 01:48 • #567742
    avşada turist yok. sadece yazlıkçılar var. zaten kışında işim olmaz ki anıl :)
    ben yazlık yörelerde yerli ve yabancı turistlere mal satmak istiyorum. çünkü 2 ay sonra istanbul boşalacak. ama bu yerin yazlıkçıların yeri olmaması da lazım ki insan sirkülasyonu olsun.
    tabii ki iş yapan yerin kira bedeli yüksek olacaktır.
    buna değerde yeterki işlek yerde ve doğru bölgede olsun.yeterki makul düzeyde bir bedel olsun.
  • thriller • 8 Nisan 2005 01:51 • #567743
    hehehe çok şey istiyon :))

evet avşada turist olmaz...gerçi bi kaç tane alman görmüştüm ben :)

buna değerde yeterki işlek yerde ve doğru bölgede olsun.yeterki makul düzeyde bir bedel olsun.

abi bu işi o zaman bir yerde olur..Marmarissss....
  • Affedilmeyen • 8 Nisan 2005 01:53 • #567744
    bi kaçtane almanı sarıyer minibüsündede görürsün :)
  • karete • 8 Nisan 2005 01:58 • #567745
    marmarise pek alman gelmiyo abi genelde hep ruslar ingiltereliler filan geliyo yani sarışın çok türkte pek yok sadece esnaflar türk kiralarda pek pahalı olacagını sanmam ama boş dükkan bulmak kolay olmaz bence sen 2 kişilik oda tut
  • Affedilmeyen • 8 Nisan 2005 02:02 • #567746
    neden lam dükkan bulunmasın.
    odayı da tutcam tabii ki de. neden iki kişilik.
    senin aklından tam olarak ne geçiyor bakiiim :))
  • FuL_TeLiKe • 8 Nisan 2005 19:28 • #567758
    mersin/erdemli-kızkalesi..
    yazın hıncahınç dolu olur..
    egeye bakarak daha ucuz kiralar falan ama..