Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Ulan sayın bekçim baksana

• Affedilmeyen • 6 Mayıs 2005 23:37 • #568853
    [::K.İ.L.İ.T::]Bak kardeşim insanın bir sabrı her sabrında bir sonu vardır.
    bu zamana kadar bana abi diyenlerin hatırına burada efendiliğimi korudum
    bişeyin .... anla artık hatırı yoktur ama sahibinin hatırı vardır derler.
    zincir forumunda kendini bilmez adamın birinin yazdıklarını protesto ettiğim için benden noktaları aldın.
    o aldığın noktalar var ya
    o yol bayır aşşağı
    ya kardeşim ben noktasınıda virgülünüde ayrı ayrı cinsel fantezilerime kurban edeyim. ama bu nedir
    ha nedir bana bi açıklama yapsana
    sen insanlarla testismi geçiyorsun.
    hayır inan vallahi umurumda değil zaten ne kadar sevdiğim adam varsa çoğu noktasız tenasül uzvumda değil senin vereceğin nokta
    nında
    inanki. ama neye karşılık yaptın bunu tekrar.
    adam gibi bi açıklama yap
    silme bu topiği
    iki gram damarlarında TÜRK'lük delikanlılık varsa silmede söyle be adam ben ne yaptım
    lam uyuz oldum ya dinime imanıma uyuz oldum
    sen arslanlar gibi dikil hayatın karşısında gözlerini diktiğin yeri yerinden oynat burada bekçi diye birisi karizmanı çizsin.
    nedir bu ?
    bu kadar ağırını ilk kez yazıcam benden küçüklerden özür diliyorum : bu nokta denen şey karşısında nokta kadar hevesim varsa eşşek adasında fantezi kurbanı olayım
    nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilecek kadar küçülmedim çok şükür
    sadece ağırıma giden birileri tarafından bi şekilde bi statüye konulup geri alınmak.
    zaten o forumda tartıştığım konuda da sende buz gibi biliyorsunki ben haklıydım
    ama sendeki bu bazı kesim arkadaşlara olan sevdan yüzünden haksız bulunanda ben oldum
    sende biliyorsunki orada haklı olan bendim
    o kadarda kendine fikirlerine güveniyorsan. o kadar mesajlarımızda birbirimize anlatamadığımız meşhur bekçi adaletine güveniyorsan buyur ahanda forum ahanda cemaat
    yaz buraya yapıştır her şeyi bakalım senmiymişsin haklı benmiymişim ?
    ama sende ne o yürek var ne de o güven
    sen en kabadayısından silersin bu topiği kurtulursun.
    sen öyle san.
  • kyakuz • 6 Mayıs 2005 23:47 • #568855
    [::K.İ.L.İ.T::]Abi Takmıyorum diyon Bu Kadar Yazıda Sitem DOlu Mesajlar var :)

Adil Olayım Diye Söledim Yoksa Bir Amaç Yok TAbii :)

Tam Tartışmalık Konu Açmışsın Valla
  • Ktulu • 6 Mayıs 2005 23:49 • #568856
    [::K.İ.L.İ.T::]...

Soğuk rüzgarlar esicek yine bu gece ...

...

Hak-hukuk-adalet mi?

Unuttuk biz bunları ...
  • Affedilmeyen • 6 Mayıs 2005 23:52 • #568857
    [::K.İ.L.İ.T::]ya yemişim noktasını virgülünü
    bana kimse adilim demesin
    heleki bekçi
    kerim sende benim adaletimden bahsediyorsan ben gökten düşen taş kadar doğru olmak için çok şeyden vaz geçtim
    sadece sülaleme yalakalık yapsaydım bok gibi param olurdu
  • chazy_chazzz • 6 Mayıs 2005 23:54 • #568858
    [::K.İ.L.İ.T::]işte bu..artık senin bu saçmalıkların yüzünden garaja girmez oldum.. birileri söylemese aklıma gelmiyor bile açmıyorum..bir zamanlar ne geyikler ne muhabbetler dönerdi bekçimiz derdik ama şimdi adını ağzımıza bile almıyoruz...olması gereken hiç bir özelliğin yok ne yazıkki...En başta ADİL DEĞİLSİN...TORPİL DESEN ALASINI YAPIYORSUN...OBJEKTİF OLMAYI BIRAK artık nerdeyse bize bile unutturacaksın... Hele şu son nokta kalite muhabbetinden beri bu ilk ya da 2. girilşim garaja...artık sinirlerimi bozuyor sadece yaptığın saçmalıklar.. şimdi gene üyeliklerimizi dondurur silersin topici ama ondan önce bir zahmet geld e şuraya yaz bakalım kim haklı kim haksız çıksın ortaya...

arkandayım affedilmeyen..haklısın SONUNA KADAR...
  • kyakuz • 6 Mayıs 2005 23:59 • #568859
    [::K.İ.L.İ.T::]Abi Kusura Bakma Ama Ben Anlamıyorum.
    Senin Adeletinden Şüphem Yok Biliyorum Ne Yaptığını Ben Öyle Konularda :)

Banada Kimse Adilim Demesin :) Herkes Adil Olamaz Düşünsene 24.000 Ni Aşkın Adil VAr :D Kim Ali Olcak Kim Ceyhun Olcak :D Mesela Ben Adil Değil Kerimim :)

[bence bu topik uzar gider]
  • reseyyar • 7 Mayıs 2005 09:15 • #568866
    [::K.İ.L.İ.T::]ya aslında forum kilitlenmiş diye bir tıkladım ama hazır tıklamışkende birşeyler yazayım dedim...ama yazacak birşey bırakmamışsınız zaten...
    işte bu..artık senin bu saçmalıkların yüzünden garaja girmez oldum.. birileri söylemese aklıma gelmiyor bile açmıyorum..bir zamanlar ne geyikler ne muhabbetler dönerdi bekçimiz derdik ama şimdi adını ağzımıza bile almıyoruz...olması gereken hiç bir özelliğin yok ne yazıkki...En başta ADİL DEĞİLSİN...TORPİL DESEN ALASINI YAPIYORSUN...OBJEKTİF OLMAYI BIRAK artık nerdeyse bize bile unutturacaksın... Hele şu son nokta kalite muhabbetinden beri bu ilk ya da 2. girilşim garaja...artık sinirlerimi bozuyor sadece yaptığın saçmalıklar.. şimdi gene üyeliklerimizi dondurur silersin topici ama ondan önce bir zahmet geld e şuraya yaz bakalım kim haklı kim haksız çıksın ortaya...

arkandayım affedilmeyen..haklısın SONUNA KADAR...

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
  • pUnKeR • 7 Mayıs 2005 16:41 • #568877
    [::K.İ.L.İ.T::]ben sadece birşey sorucam.madem bu noktalar kalite zincirini işaret ediyor; bekçinin noktalarını kim verdi?
  • _DEATH___ • 7 Mayıs 2005 16:57 • #568881
    [::K.İ.L.İ.T::]ulaaaaa

ufuk abimi ne biçim kızdırmışlar yaaa....

abi yanındayız haaa...

noktalar sana feda olsun...

KaRaBuLuT
  • Affedilmeyen • 7 Mayıs 2005 17:09 • #568883
    [::K.İ.L.İ.T::]sen nokataları çokmu umurumda sanıyorsun.
    bana koyan :
    KARDEŞİM DOST VAR DÜŞMAN VAR insanı insanların ortasında bi o şekle bi bu şekle koyamazsın.artı ben hiç bir şeyde yapmadım kurallara aykırı
    ayrıca ben bekçiyi daha yaptığını bilen birisi sanırdım ve ben çevremle her zaman gurur duyarım. adaletsiz insanlar çevrem olamaz
    BEKÇİ SENİ KALİTE ZİNCİRİMDEN ÇIKARTDIM.
    sen artık benim tanıdığım dürüst insnlardan değilsin. benim arkadaslarım kaliteli ve sen bu haftanın en zayıf halkası olarak zincirden çıktın