Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

rahatsızım

• mkcervy • 25 Mayıs 2005 16:55 • #569581
    hakikaten ben de rahatsız oldum...bu ne yaaaa!!bekçi bence kaldırmalı bu koloniyi.bu kadar söylem yazdım diye solcumu olduğunu zannediyor bodom night!!bu kadar kolay olmamalı bazı şeyler.müzikle ilgisiz bi sürü koloni olabilir ama bu en ilgisizi hatta en saçması...bu koloniyi kuran adama anlam veremiyorum!!kendisini solculuk,komünizm neferi olarak görüp nutuk atanlardan nefret ediyorum...yok 10 kişi toplancakmış,yok birisinin atılması istenirse toplu görüşülcekmiş.desteklediğin düşünceyi oy atarak belli et,ya da git bi tane parti kur kendine!!burası bunun yeri değil.
  • mkcervy • 25 Mayıs 2005 17:14 • #569582
    solcu olmak...
    Solcu olmak, ülkemizde kimi çevreler taraf1ndan farkli yorumlanir. Kimine göre kemalist olmak gerekir solcu olmak için oysa solculuk burjuva devrimciligiyle örtüsmez atatürk bir burjuva devrimcisidir. Fransiz devrimi hayranidir. Solcu kemalist degildir, solcu marxisttir, solcu milliyetçi degil solcu yurtseverdir.solcu yasas1n halklar1n kardesligi derken bu kardeslik için birsey yapmis olmal1d1r. Solcu sinif savasimi verir. solcu sinifsiz topluma giden yolu takip eder. solcu devrimcidir solcu sevdasini satmaz bu yüzden solculuk, komünistlik dünyan1n en onurlu seyidir. Yoldasca

arkadaşım ayrıca sen ne yaptın??bişiler yapmalıdır demişsin.heralde sen
    yaşasın halkların kardeşliği
    diyebilmek için bu gibi web sitelerine bole saçma şeyler yazıyosundur ve bunu çok matah bişi olarak görüyosundur.bu içi boş lafları bırak eskidi bunlar bence.senin yaptığın solculuk eskidi anlıyacağın...
  • unplayed1 • 25 Mayıs 2005 20:31 • #569585
    Rahatsızım ama yazdıklarına

Sevgili karete pek uzun konuşmayacağım...
    Yazdıklarını,sözlerini çoğu zaman takdir ettiğim bir insansın ayrıca düşüncelerine de saygılıyım ama sosyalizm propagandası yapmak,komünist söylemleri içeren partizanlık hareketlerinde bulunmak;kısacası görüşü sol ya da sağ olsun ne tarz olursa olsun siyaset yapmak ve içerdiği kavramları konuşmak için yer seçimi çok yanlış olmuş.Sen ve senin gibi ilgilendiği fikirleri ve siyasi görüşleri çok merak edenler varsa ya da partizanlıkla ilgilenen arkadaşlar,lütfen bunu burası dışındaki,bu konuyla alakalı bilgilere daha rahat ulaşabileceğiniz ya da tartışmalarınızı sürdürebileceğiniz çeşitli web tabanlı platformlarda ya da ilgili partilerin ilçelerindeki yerel kuruluşlarında yapsınlar..Çünkü burası bir MÜZİK sitesidir ve öyle kalacaktır.Lütfen heryerin siyaset sayesinde kokuştuğu şu memlekette kendinizi aydın gören sizler bari müziğe ve onunla alakalı diğer şeylere;bu site gibi, siyaseti karıştırmayın.Şöylede özetleyebiriz Müzik evrenseldir ama siyaset asla..Bilmem anlatabildim mi.
    En azından burada yapmayın,çünkü bu tarz propaganda olayların ve söylemlerin başlangıcının ileride tatsız olaylara sebep olacağı kanaatindeyim;hiç yoktan birsürü gereksiz tartışma ve kavgalar gibi...Olan yine müziğe olacak ve insanlar saçma sapan siyasi söylemleri tartışıp,birbirlerini yerlerken Müzik yine bir arpa boyu yol katedemiycek Türkiye'de.Dediklerimi anlayışla karşıladığını umup bu konuyuda burada kapıyorum...
  • karete • 25 Mayıs 2005 20:38 • #569586

bunları ben yazmadım bir koloni kurulmuş adı çizerler kolonisi ama kolonide siyaset yapılıyor bende bundan rahatsızlıgımı bıldırdım galiba ben yazmışım gibi olmuş dikkatli okursak anlaşılır
  • Axl_Rose • 25 Mayıs 2005 21:20 • #569587

yuh bea! vatan millet kolonisi kurarız müzikle alakası yok kabul edilmez. bunlar heralde komünist müzisyenler bizleri ekarte ediyolar......
  • unplayed1 • 25 Mayıs 2005 21:50 • #569590
    Çok özür Karete

Yazdıklarımı kareteye maaal ettiğim için ondan özür dilerim.Ama sözlerim bu çizerler kolonisi için halen geçerlidir.Senden tekrar tekrar özür dilerim karete.Bazen gözden kaçabiliyor ne desen haklısın doğrusu.Ben seninde onlarda beraber olduğunu zannetmiştim meğer ilk cümlede söyliyormuşun bu görüşlere karşı olduğunu..Bende bu karete böyle şeyler demez dedim,hayret etmiştim ama olay tamamen benim şaşkın okumamdan kaynaklanıyomuş:)),kendimi affettirmek için ne desem az...Bakıp bakıp gülüyorum şimdi...
  • karete • 25 Mayıs 2005 22:01 • #569591
    ilk cümleyi sonradan koydum sonda iki kelime ile soyledim aslında dikkatli okusaydın belki daha iyi anlayabilirdin belki dalgınlığına gelmiştir neyse boşver :)
  • unplayed1 • 25 Mayıs 2005 22:08 • #569592
    Bizi garajda olan saçma olaylar konusunda uyardığın için tekrar tekrar hem teşekkür,yaptığım bu okuma hatası için özür(keşke sonuna daha dikkat etseydim sen düzeltmeden önce),anlayışın içinde en büyüğünden teşekkür ederim KARETE.:))
  • Axl_Rose • 25 Mayıs 2005 22:57 • #569596
    tamam yaa "(sinan çetinle) film gibi" yaptınız burayı... buluşturalım sizi de salya sümük sarılın bari... konunun dışına taşmayın. rica ederim.. (bugün benim doğum günüm de kimsenin bitarafında değil:))) )
  • mkcervy • 25 Mayıs 2005 23:13 • #569602
    puhahaa vallahi haaaa!!