Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj sizin

• pesimist • 14 Haziran 2005 14:39 • #570459
    ah ulen bu garaj bi benim olsa içine,iki tane jaguar koyarım :P

Garajdaki iki yüzlüler...
    [105 kez okundu]Axl_Rose
    25 Mayıs 2005 Çarşamba / 21:24
    tama iyi güzel demişsin bekçim de, adam sülük gibi üç üyeliği falan var birini donduruyosun diğeri küfür ediyor. hepsini donduruyosun, 5 üyelik aha almış. ben çıldırıcam artık kökten bi çözüm yok mu bu işe?
    Konu

üye alımına çare bulmak lazım...

saygılarımla
    pesimist
  • nazmiyyeaah • 14 Haziran 2005 15:30 • #570466

şimdi kızlar için gelirler falan diyceksiniz ama bence öyle olmaz,neden diye sorarsanız,gerçekte müzikle alakası olmayan adam,kızlar için öyle bi ortama girmez(yani kafamda canlandırdığım gibi bi yer yapılabilse) sonuçta bi süre içinde herkes birbirini tanır,ona göre işte çöpçatanlık işinde falan olanlar göze batar...

çok safsın be oğlumcum :)))
  • Affedilmeyen • 15 Haziran 2005 11:37 • #570530

hocam üye alımına sınır getiremezsin. 8630 tarzı bi forum konsepti olsak eyvallah. buraya müzikle ilgilenen ilgilenmeye başlayan herkes girebilmeli. sorabilmeli öğrenebilmeli.
    site amacına uygun olmalı elbette.
    ben birşeye dikkat ettim bakın sizlerede ufakdan bildireyim.
    söz nota eklenmesi diye bi bölüm var mesela. orada bulunan arkadaslar oraya yorum yazan arkadaslar var. ben o arkadsların çoğunun isimlerini bu forumlarda göremiyorum.
    o zaman şu ortaya çıkıyor
    1 : müzik hakkında bilgisi olan insanlar site forumlarına uğramıyor
    2 : forumlar sadece tartışma için açılmış asla bilgiye ulaşma amaçlı değl.

o zaman iki seçenek kalıyor geriye. ya forumları kaldıracaksınız ya da forumları kullanan insanların istediği şekilde kullanmalarına müsade edeceksiniz.
    çöpçatanlık meselesine gelince ; ben yaşadığım yer ve büyüdüğüm ortamlara dayanarak şunu söylüyorum , işi bilen adamın siteye felan ihtiyacı olmaz kendisine bi partner bulması için. sokağa çıksa 1 günde 10 tane bulabilmesi lazım. şu an sokaklardaki ortam her zamankinden daha müsait. forumlarda ve site içinde çapkınlık yapmaya çalışan arkadaslarımız maalesef buradada başarılı olamayacaklar ancak milletin huzurunu kaçıracaklar.
  • asarneyeal • 15 Haziran 2005 11:43 • #570531

haklısın!!
    bunu sana diyeceğimi hiç sanmıyordum. sen bu ara iyimisin. çok anlamlı ve mantıklı şeyler yazıyorsun. gırgır geçmiyosunn da
  • Affedilmeyen • 15 Haziran 2005 11:52 • #570532

ben seninle tartıştığımı hiç hatırlamıyorumki. umarım olmamıştır oyle bişey. ben tartışmaları unutuyorum içimde kalmıyor bi öfke felan. kronik vakalar hariç:)
    ben geyik yaparken de aslında bir çok şeye muhalefetim ve orada da doğruları konuşuyorum. demekki sen ilk defa anlamak amaçlı okumuşsun beni.
    mizahda muhalefet ön plandadır. senin o an saçma bulduğun ya da birlerinin çok güldüğü bir yazıma emin ol birileri çok sinirleniyordur taşları fark ettikçe yazıdaki.