Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

NİYE KİLİTLİ YİNE

• nick mason • 9 Ağustos 2005 13:59 • #573204
    [::K.İ.L.İ.T::]YA YETER ARTIK BEKÇİ, ARABA, NEM HANGİNİZ CEVAP VERECEKSİNİZ BİLMİYORUM AMA ŞUNU MERAK EDİYORUM;

BEKÇİDEN TIRSANLAR adlı konu daha ikinci mesajda niye kilitlenmiş yahu birazcık şakayla karışık açılmış tamamen doğruların yazılmış olduğu bir konu nedir yani? bekçinin hoşuna gitmediği ya da otoritesine eleştiri geldiği anda sözcüklerimiz kodesi mi boylayacak her seferinde???
  • the_distillers • 9 Ağustos 2005 19:21 • #573205
    [::K.İ.L.İ.T::]kuzencagizim ne güzel konu açmis küfür ettigi falan da yok derdini güzel güzel anlatmis nedir anlami kilitlemenin (birazdan bu da kilitlenicek gerçi ama...)
  • the_distillers • 9 Ağustos 2005 19:21 • #573206
    [::K.İ.L.İ.T::]kuzencagizim ne güzel konu açmis küfür ettigi falan da yok derdini güzel güzel anlatmis nedir anlami kilitlemenin (birazdan bu da kilitlenicek gerçi ama...)
  • FuL_TeLiKe • 9 Ağustos 2005 19:38 • #573208
    [::K.İ.L.İ.T::]burası garaj..
    ::mahpus birimi::
    ondan öyle..
    özgürlük kelimesi daha uğramadı buralara çok şükür..
  • erdyy • 9 Ağustos 2005 21:53 • #573212
    [::K.İ.L.İ.T::]PUHAHAHAH!!!DORU vALLA adam bana kufur ediyor bnde cwp yazıyrum olan bana oluyor!mutlak monarsi var burda ya!!!!!!
  • shadowinthesun • 10 Ağustos 2005 09:42 • #573252
    [::K.İ.L.İ.T::]göç etmek vakti midir nedir anlamadım ki ben.başka yurtlar mı arıcaz kendimize,garaj kaynak sıkıntısı mı çekiyor da konu ve de üye israfı konusunda bu kadar titiz..ya geyik değil sadece bi benzetme kurdum (yanlış anlamayın) ya işte bir de bundan sıkıldım,insanlar neden yok yazdığım geyik değil,bu konu da kilitlencek,geyiğe girmeyelim abi yavaş,gibi şeyler yazma gereği duysunlar ki,insan her konuştuğunun hesabını vermeye başladığı an onu anlamayanlar ya da anlamak istemeyen ler var demektir..bence bu da küçümsenmeyecek bir sorun hatta büyümsenebilecek bir sorundur..
  • tweeder • 10 Ağustos 2005 10:19 • #573254
    [::K.İ.L.İ.T::]başkalarının görüşlerini hiçe saymak ve insanların konuşmasını engellemekte bir küfürdür bence
  • nick mason • 10 Ağustos 2005 14:49 • #573255
    [::K.İ.L.İ.T::]Kesinlikle öyle...Amacın konuşmak ve paylaşmak olduğu bir yerde artık klavyeden dökülen sözcüklerimizi, mesajın silinme, konunun kapanma ya da üyeliğin dondurulması tehlikesine karşın onlarca kez gözden geçirerek cümlelere çeviriyoruz tabi bu da özgür konuşma ortamını ve fikir paylaşımını yok ediyor....
  • tweeder • 11 Ağustos 2005 01:26 • #573266
    [::K.İ.L.İ.T::]tabi bu da ortamdan soğumamızı sağlıyor
  • Gtr Br Mstng 2 • 14 Ağustos 2005 14:51 • #573326
    [::K.İ.L.İ.T::]""kardeşim SİZENE!!!!
    adamın kendi sitesi..
    istediğinin mesajınıda sileeer üyeliğinide silerr herbişeyinide silerr
    madem istemiyosunuz girmiyeceksiniz siteye..""

bekçi böyle bi cevap isterdi..
    bende böyle bir cevap veriyorum..
    her ne kadar doğru olmasada verilebilecek en doğru cevap!!:D
    sizi sevmiyorum..
    kendinize dikkat edin!
    işiniz gücünüz yokmu ya sizin gelipte uğraştığınız şeye bakın..
    silinmişse silinmiş ne uzatıyosun?
    şimdi akıllının biri ordan çıkıpta madem öyle senin burda işin ne demesin
    kırmıyım kafasınıda..!!
    kollarım kuvvetlidir yani..!

TEKRAR HATIRLATIYORUM..!!
    BURASI BEKÇİYLE VE BEKÇİNİN KİŞİSEL PROBLEMLERİYLE İLGİLİ BİR SİTE DEĞİL!! MÜZİKLE İLGİLİ BİR MÜZİK BİRİMİ(tabii olarak)!!
    BU YÜZDEN NE BEKÇİYİ NEDE BEKÇİDEN TIRSANLARI KONUŞUN
    MÜZİĞİ YA DA MÜZİKTEN TIRSANLARI KONUŞUN
    dirim ben..
    kimim şeyinde bilmiyorum ama dedim işte:D