Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

NİYE KİLİTLİ YİNE

• nick mason • 14 Ağustos 2005 18:46 • #573341
    [::K.İ.L.İ.T::]Güzel kardeşim işine bak allah aşkına. Belli müzikle ilgili birşeyler bulmak için girmişsin, bul git. Uğraştırma bizi burada, bir bildiğimiz var ki bu kadar şey yazmışız herhalde...
  • Gtr Br Mstng 2 • 14 Ağustos 2005 20:55 • #573342
    [::K.İ.L.İ.T::]asıl sen dinle güzel kardeşim..
    madem bir topic açmışsın..
    verilen cevaplara cevap vermek zorundasın..
    en azından cevap verebilecek kabiliyetin yoksa bile..
    okuyup geçeceksin..
    işine bak diyipte sallamayacaksın..!!!
  • nick mason • 14 Ağustos 2005 23:27 • #573347
    [::K.İ.L.İ.T::]Dostum niyetin ne bilmiyorum ama benimki kavga etmek veya laf dalaşı yapmak değil bu birinci.

İkincisi ben açtığım topiğe her yazılana cevap vermek zorunda değilim hele seninki gibi amacı it dalaşı olan birisinin yazdıklarına karşılık vermekle işim olmaz.

Üçüncüsü ben bu konuyu açtığımda başında da belirttiğim gibi birilerinden cevap bekliyorum ve inan onlardan birisi değilsin.

Bu son mesajımdı sana yazdığım. bir daha mümkünse birşey yazma cevap olarak. çünkü garajda bu aralar birçok sorun var en büyüğü de forumdaki bu it dalaşı muhabbetler. Gerçekten söyleyecek birşeyin varsa doğru düzgün yaz cevap da verelim...
  • Gtr Br Mstng 2 • 14 Ağustos 2005 23:46 • #573348
    [::K.İ.L.İ.T::]niyetim boku bokuna dalaşıp piyasa falan yapmak değil yanlış anlama..!! kusura bakma ama garajdaki fazlalıklardan biri ben değilim. aksine senin açtığın bu tür bi topic..!
    biraz düşün topicin ne kadar anlamsız olduğunu farkedersin..
    bişey varmışki kilitlenmiş..
    senin garajdaki efendin bekçi..
    oynıyacaksan kurallarına göre oynıyacaksın..
    oynamıyacaksan.. böyle şeymi olur diyosan str olup gideceksin..!!

tekrarlıyorum niyetim it dalaşı değil!