Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda aşk başkadır

• NeMeSiss_ • 16 Aralık 2006 23:52 • #582645
    hıh :)

anlamsız insanları seviyorum..kendi eksiklerini bastıramayıp nankörlüğü kendine iş sayan,sıradanlığın gölgesinde yaşamaya mahkum zayıf insanlardan bahsediyorum..çizgifilmleri seviyorum,prens ve prenseslerin sonunda zaferlerine ulaştığını biliyorum..oyuncaklarımı seviyorum,yan komşunun tatminsiz oğlu bebeğimin kolunu kırdı diye onu atmıyorum,onu onarıp üst komşunun oğluyla oyunumu kaldığı yerden oynamaya devem ediyorum.aşkkk..kelebek olup konmaya kalkma yüreğime;ki kelebeklerin ömrü 1gündür,bırak kuşu kelebeği hayvani bi şekle bürünüp gelme bana;en yalın,en doğal,en insan halinle gel..umutlar engindir bir deniz,bir okayanus,bir gökyüzü kadar,istediğiniz kadar uzayabilirsiniz,bir umudu yitirmeniz,asla yeni bir umudun önünü kesmez,aksine yolunuzu açar ve daha büyük daha geniş,daha cüretkar,ve daha mavilere doğru uzadıkça uzar..kötü tarafımı seviyorum,kötüyü görmeden iyinin kıymeti anlaşılmaz ya hani;bunalımlarımı seviyorum,karanlıkta bir ay bir de ben çırılçıplak üşümeyi seviyorum ki,yeni doğan gün güneşi iliklerime kadar hissedip güzelliklerin kıymetini daha iyi anlayayım diye..gelen gider,ama geldiği haliyle gitmez.ey şu koca dünyada bir kum zerresi değerinde yer işgal eden küçük insan;herşey sende değil, TANRI'da başlar ve onda biter..sanırım asıl anlamlı olan bu,sayın scrdsoul küçük zevksiz dünyanda egolarının peşinden koşup oyuncaklarını kırmaya devam et,çünkü anlamsız bi insanın yapabileceği en anlamlı şey budur...hadi dostlar kalın sağlıcakla
  • NeGüZeL_İsTnbL • 17 Aralık 2006 00:51 • #582647

şair misin be mübarek şu yazıları toparla kitap yapalım iyi para kırarız ha!! Günah_Keçisi seni batırdılar bi kere yüzün varsa şuraya yazı yazmazsın sanırım. benim hic dil dökmeme gerek yok.. arkadaşlar gereken cevabı vermişler. sen sevme tamam mı ? ufaklık yoksa..........................

anlattı sanırım....
  • NeGüZeL_İsTnbL • 17 Aralık 2006 00:56 • #582648

aslında sen dize yap garajda ahbap çok bi de nota döktürürüz ona . Bende yok nota.. internette yayar sisteme girer, köşeyi 120 ile alırız.. Günah_Keçisi de hala sevene nolur diye düşünür..
  • Black_Haze • 17 Aralık 2006 00:59 • #582649

demek geçmişte acı tecrübeler yaşamış :D
  • NeGüZeL_İsTnbL • 17 Aralık 2006 00:59 • #582650

Oh ne güzel istanbul be!!1 kafa güzel güzel kuruyoruz bişiler.

müdür bu mesajı silceksen yarın sil bari yarın bi okiyim sonra silersin..
    özür!!
  • NeGüZeL_İsTnbL • 17 Aralık 2006 01:00 • #582651

ne tecrübesi ya ilk 11,5 yaşındamı aşık oldu bu yoksa!!
  • NeMeSiss_ • 17 Aralık 2006 01:59 • #582652

olabilir valla sponsorluğumu yaparsan çıkarırıs bi kitap,hatta zamanla işi büyütürüz hayatımı senaryoya falan dökeris,sonra portakala falan aday oluruz,sonra insanlar bize ilah gözüyle bakar,idol oluruz falan wooooowww yaeahh:))
  • NeMeSiss_ • 17 Aralık 2006 02:05 • #582653

bana herşey uyar ucunda ne de olsa para var:))ama takma sen nota işini hallederiz burda ahbaplarım var:D
  • NeGüZeL_İsTnbL • 18 Aralık 2006 00:19 • #582687

aynen!! çok paragöz mü gözüktük yoksa :$ harbi ciddi ciddi fena olmaz denemekten zarar gelmez...

Müdür teşekkürler..
  • NeGüZeL_İsTnbL • 18 Aralık 2006 00:22 • #582688

Bu akşam güneşin batışını Galata Kulesinden izledim. Mükemmel dakkikalardı sanki bütün güzellikler bir aradaydı. Sanki bi kere daha aşık oldum...

tabi ki İSTANBUL'a

Ne Güzel İstanbul!!!