Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda aşk başkadır

• NeGüZeL_İsTnbL • 14 Aralık 2006 01:12 • #582581
    garajda DEPÜK YEMEYE somut bir örnek .)

bu kadar abi senin bu cümlelerin için garajda GRJ Atasözleri bölümü açılsın liste başına konsun içimdekini anlattın tam. başka söze gerek yok...
  • NeMeSiss_ • 14 Aralık 2006 01:58 • #582582

wooow demek garajda acısal geçmişi olan bi ben değilmişim,kendimi mutlu hissettim bi an :D tabi ya bende daha söyleycek sözler var ama şimdi bekçi amcadan rütük yemek istemediğimden sineye çekiyorum,bende kalsın:D
  • beklicem321 • 14 Aralık 2006 09:56 • #582583

Tecrübe konuşuyor di mi :P?
  • Günah_Keçisi • 15 Aralık 2006 11:47 • #582595

isim olmaz,bilirsin..
  • Soulforger • 15 Aralık 2006 13:54 • #582596

Garaj'da başlayan ilişkilerim bitti de diğerleri sanki devam mı etti? Garaj ilişkisi diye bir kavram yoktur arkadaşlar. Garaj'da tanışırsınız sadece , sonra gerçekliğe taşınınca olay net aşkı veya garaj aşkı olmaktan çıkar. Bitince de "Garaj'dan sevgili bulunmaz abi" geyiklerine girmeyin. 2 kere oldu ilişkim , bittiler. Garaj'ın payı var mıydı bitmelerinde? Hayır. Garaj'dan bulmuş olmamın payı var mıydı? Ona da hayır. Pişman mıyım? Bir hayır daha.

At gözlüklerini çıkartıp biraz daha geniş bir çerçeveden bakın olaya. Garaj elbette eş bulma sitesi değil kesinlikle ama bu kaçınılmaz bir olay. İnsanların iletişim içinde olduğu her yerde olur bu. Burası çok ciddi bir ekonomi forumu olsaydı bile , yine bu tip elektriklenmeler çıkardı şüphesiz. İnsanlar iletişim içinde oldukları sürece birbirlerinden etkilenirler , pozitif veya negatif yönde olabilir bu etkilenmeler. Pozitif etkilenmelerin olduğu her ortamda da bahsettiğimiz tarzda ilişkilerin başlaması kaçınılmazdır.

NeMeSiss'in bir sözünü düzelteyim kendime göre haddim olmadan :

valla garajdan tanıdığınız abuk subuk insanlara güvenip aşık falan olmayın.başlangıçlar herzaman güzeldir,keyifli,heycanlı...ama her insan aşk kadar yüce bir duyguyu taşıyabilecek kadar güçlü olamayabilir.

valla tanıdığınız abuk subuk insanlara güvenip aşık falan olmayın.başlangıçlar herzaman güzeldir,keyifli,heycanlı...ama her insan aşk kadar yüce bir duyguyu taşıyabilecek kadar güçlü olamayabilir.
  • Günah_Keçisi • 15 Aralık 2006 15:12 • #582597

ask diye birşey yok ..
    erkeklerin düsünceleri hep bel altı..
    yani ...
    seven s..lir,s..en sevilir..
    bundan eminim sadece...
  • Soulforger • 15 Aralık 2006 15:25 • #582598

-Edit-Altta yazıldı gerekenler...Sildim burda yazdıklarımı , hepsi var altta
  • Günah_Keçisi • 15 Aralık 2006 15:29 • #582599

:D:D
    utanmıyorum sölediğim için..
    1937483120 tane erkek tanıdım..
    hiç şaşmadı ...
    aslında aşkın bilinçaltında da bu var...
  • Soulforger • 15 Aralık 2006 15:33 • #582600
    OHA!!! Beyninizi Bıraktığınız Yerden Alıp Geri Takın Kafanıza!

ask diye birşey yok ..
    erkeklerin düsünceleri hep bel altı..
    yani ...
    seven s..lir,s..en sevilir..
    bundan eminim sadece...

Aşk'ın olup olmadığını bilmiyorum , ama tüm erkeklerin düşüncelerini tek ve bayağı bir noktada birleştirmek salaklıktan başka bir şey değildir , bundan eminim. Ne tür bir hastalıklı beyin ilişkilerin sadece bundan ibaret olduğunu düşünebilir? Basmakalıp saçma lafları kullanarak başkalarının dikkati çekme isteğinizin sebebi nedir? Kaç yüzyıl yaşadın , kaç milyar insanı inceledin de bu b*ktan genellemenin doğruluğundan emin olabiliyorsun?

Ya hayır o kadar düşünüyorum bu konuda , gerçekten beynim almıyor , insan niye beyninin fonksiyonlarını kısıtlar? Niye düşünmeyi reddeder? Böyle saçmalıklara gerçekten inandığınızı düşünüp , her ortamda fiks olarak bunları söylemek ne kadar samimidir?

Belki terkedildin ya da aldatıldın , bilmiyorum. Ben de defalarca yaşadım ikisini de. Ama hiç bir zaman beynimi kullanmaktan vazgeçmedim , böyle saçma geyiklere rağbet etmedim.

Seven becerilirmiş. Hadi ya? Hiç kimsenin saçma bir sebepten dolayı erkekleri böyle genellemesine göz yumamam. Aldatıldım diye tüm kızların böyle olduğunu düşünmek kadar saçma bir şey bu.

Bu arada bu yazıyı sana karşı yazdım ama kişisel olarak alma , tüm böyle düşünenler için bu yazı. Senin yerine kim yazsaydı yine aynılarını yazardım yani.

Kalın sağlıcakla... Bu arada başlıktaki tavsiyemi de bi yere yazın derim ben... Beyin bu , lazım olur...
  • Günah_Keçisi • 15 Aralık 2006 15:35 • #582601
    OHA!!! Beyninizi Bıraktığınız Yerden Alıp Geri Takın Kafanıza!

sen çok zekisin galiba...
    sen daha yazdığım şeyi anlamamışsın..önce onu idrak et..ondan sora konus bence..