Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda yaşı küçük olanlara cik muamelesi yapılıyor buna gıcık oluyorum....

• easily • 21 Haziran 2006 14:10 • #576752
    öff... garajda aşk başkadır şeklinde topicler açarsan olacağı budur... İnfo'na laf etmiyorum artık "linkin park 4 ever"cılara alıştım, emin ol yaştan dolayı hiç bi kötü muamele yok, farklı tarzda da olsa ne müzik dinlediğinden haberdarsan, özenti radarlarını harekete geçirecek kadar felsefe yapıp her şeyi bilirim tadında değilsen burada gerçekten de iyi muhabbet kurabileceğin bir şekilde fikir alışverişi yapabileceğin müzikle ilgili veya müzik dışında pek çok şeyi paylaşabileceğin bir sürü insan olduğuna inanıyorum. Yaşından dolayı "ay inaanamıyoruuum 16 mısıınn o da neymiş hıh mesaj bile atmam şekerim sen daha minicikisin!" diyenlerin de kim olduğunu cidden merak ediyorum, ama merakımı kendime saklıyorum.
  • violoncellist • 21 Haziran 2006 17:19 • #576758
    'cik muamelesi' nedir yaa... çok güldüm :) ayrıca sen derdini böyle anlatırsan ('cik muamelesi gibi enteresan(!) deyişlerle..) insanlar da sana öyle davranır... ayrıca eski-yeni ayrımının sebebi garajın eskilerinin garajın eski hallerini bilmesi ve bozulmasına tepki göstermesidir. yenilerin bu tepkilere saldırmaları yerine ne nedir ne ne değildir diye merak edip neden böyle bir sorun oluyor diye araştırmaları daha mantıklı. şahsi fikrim budur!..

saygılar...
  • kare-te • 21 Haziran 2006 20:00 • #576759
    benlen çık sana kurabiye ısmarlıyım =)
  • kare-te • 21 Haziran 2006 20:06 • #576760
  • easily • 22 Haziran 2006 16:20 • #576765
    kehekehkeh
  • ga ga • 23 Haziran 2006 00:54 • #576768
    sana cik muamelesi yapılmasın da ne yapılsın az önce kınayt onlayn oynayan var mı??? diye saçma sapan bi başlık gördüm altında senin imzan sayın cik.cik muamelesi görmek istemiyosan önce cik gibi davranmayı bırak
  • sebepsizanlam_ • 23 Haziran 2006 16:31 • #576769
    ben de su an da 16-17 arası bişeyim ama garajda acayip güzel muhabbet kurdugum arkadaslar var.bence burda yas olayına girilmiyor...hatta pek fazla bakılmıyor bile...ama tabi 16yasında kendini bişey sanan cok bilmişlerden olmamak lazım...her konuda fikrim vardır havalarına girip muhabbetlere sazanlayanlar cevaplarını alırlar...
  • death_glory • 23 Haziran 2006 21:59 • #576772
    ya bize hiç yapmadılar ondan. cik ne ki, belki yapmışlardır da biz anlamamışızdır.
  • hesil • 24 Haziran 2006 14:51 • #576775
    cik cik cik:))
  • ziggy_stardust • 27 Haziran 2006 13:39 • #576808
    kngiht online başlığı iyidir yüklenme o yüzden bende oynadım delikanlı gibi wowda oynarım hastsıyım bu tür oyunların bi oyna görcen deli sarar
    bu başlığa yönelik dicem odur ki yaş filan bahane genel kanı da o yöndeymiş zaten samimiyseniz eğer
    küçükseniz bile büyüyosunuz işte orda burda bu foruma katılmakta bi katkı sağlıyosa 16 yaş tabir edilen arkadaşlara o zaman sorun ben yeni katıldım buraya gördüğümden pek memnun değilim açıkçası birbirinizle uğraşmayın ya çok bilmişlik yapanlara da azının payını inceden verin bu iyidir bildiğinizden fazlası değilsiniz yazdığından bile belli oluyo insanın
    ama böyle birbirine saldırarak olmaz bi bütünlük yok garaj camiası olun madem böyle bi altgrup ta buluşma isteği duymuş herkes katılanlara ve buna değenlere bi kredi vererek başlamak lazım önyargısız bi şekilde diye düşünüyorum
    neyse knight a laf yok :)