Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda yaşı küçük olanlara cik muamelesi yapılıyor buna gıcık oluyorum....

• oqz • 27 Haziran 2006 15:11 • #576812
    bilmiyorum ben ufacığım diye kimse öyle şeyler demedi.. tamam bazı tartışmalarda falan olmuştur ama.. burda bana "ufaklık" diyen abi ve aplalarım var gayet de mutluyum.. ben de josf a katılıyorum:

kim yaşa bakar ya hade ordan
  • spiritdisease • 27 Haziran 2006 20:15 • #576817
    bende 17yim nolmuş??cok farklı değil ama bana hiç bişe diyen olmadı hatta her gün arkadaşlık teklifi alıyomm hehehehee=)))
  • spiritdisease • 27 Haziran 2006 20:18 • #576818
    bu meseja cevap budurrrrr heyytt yürü beeeeeeeeeee!!!!!!
  • spiritdisease • 27 Haziran 2006 20:22 • #576819
    neden senden başka yaşım kücük rahatsız ediyorlar diyen yok??demek ki sorun sende sen ilk önce kendini tanıtırkrn yazdıklarına bak
    METALLICA
    LINKIN PARK 4 EVER
    işte böyle alaksız ve ne dinlediğini bilmeyen ordan burdan duyup ben bunu dinlerim felan dersen farklı bişey bekleme zaten!!!başlamadan belli sonun!!
  • mirek_86 • 27 Haziran 2006 21:06 • #576820
    işte sırf bu yüzden
    kardeşim sen yaşım küçük diye ağlanıp duruyosun sen de bilgilerine yaşını büyüt de yaz
    garaj bekçisi çolukçocukla uğraşmak zorunda mı aaaaaaaa
    ayıp ya valla ayıp
    böyle şeylerle insanların kafasını meşgul etmeyelim lütfen...
  • Holy_Bastard • 27 Haziran 2006 21:10 • #576821
    Linkin Park ve Metallica'yı aynı anda dinlemek özentilik değil , ama onların hepsine aynı gözle bakmak at gözlüğü takmakla eşdeğer bence...

Belki bu 2 grup özentilerin en favori 2 grubu ama bu onları her dinleyeni özenti yapmaz , saygılı ol...

Bir kaç tane metal grubu dinlemen sana başkalarının profiline yazdıkları hakkında atıp tutma hakkını vermez...
  • dg_ua • 1 Temmuz 2006 14:09 • #576859
    hiç yani olucak iş miii
    aaaa
    şiddetle kınıyorummm
    offfff bu neyaaa:DDD çılllgınnn
  • metaligirl • 1 Temmuz 2006 23:31 • #576861
    anaaaa! ne tesadüf ben de garaj'a girdiğimde 16 yaşındaydım... ama ortalığı karıştırdığım için benden uzak duruyorlardı...küçük olduğum için değil... hele bir düşün bakalım... :))
  • psyccomat • 2 Temmuz 2006 17:16 • #576865
    bi de şöyle bi durum var: ergenlik çağındaki arkadaşlar kendini kanıtlama çabası içinde olup fazlasıyla saldırgan olabiliyorlar. Burda genelde insanlar birbirine laf sokar ama ergenlik çağındaki arkadaşlarda bu oldukça sık gözüküyor. Tabii ki hepsi böyle değil benim gözlemim bir kısmının böyle olduğu!!!...
  • girlmetalgirl • 8 Temmuz 2006 13:39 • #577033
    Aynen janlarım sizlere katılamkla birlikte şunuda ekliyeyim;
    Kİmsenin beynindeki fikirleri değiştiremiyoruz malesef..Hala müzii,bilgiyi yaşla oratnılıyan şahsieyler mevcut..Mantıklı,güzel yorumlar yaparak müziğin ve bilginin yaşla orantılı olmadığını kanıtlarsan bunları püskürtmüş olursun..bırak istediklerini yapsınlar..BUrda kimse kimseyi ezmeye çalışmak,dalga geçmek hakkına sahip değil zaten..En iyisi kendin gibi ol ve yorum yapmaya devam et ;)