Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hem İlana cevap verip Hemde EşDost Listesinden Mesaj Almak istemeyen zatlar

• xxx • 25 Haziran 2006 15:25 • #576795
    Yani sivri zeka olmak böyle bir şey heralde...5 kişi nerdeyse ilana cevap veriyor karşılık yaz diyor ama eşdost mudur nedir o saçmalığı işaretlemiş cevap atamıyorum.Sonra bi mesaj daha niye cevap vermiyorsun...

Bi tek bu sitede rastladığım bu eş dost saçmalığı ile site yöneticilieri neyin peşindeler çok merak ediyorum.Evet siteniz muhteşem.Namus abidesi.Bunları duymak istiyorsanız söledik.Şimdi dilerseniz şu işe bir çözüm bulalım.

Ben bu insanlara nasıl cevap verebilirim ACABA öğrenebilirmiyim ?
  • maddest_angel • 25 Haziran 2006 15:33 • #576796
    onlara cevabını burda ver isimlerinide söyleki bizde öğrenelelim ya arkadaşlar birine mesaj atıyorsunuz msn ekliyorsunuz peki o kişi sizinle konucak mı ki ekliyorsunuz??benim bi arkadaşım var adını vermek istemiyorum ama 16 yaşında msn açtığında 10 tane kişi isimleri yazıyor garajda msn açık bırakmış yanlışıkla kimin kim olduğunuda bilmediği için hepsini kabul ediyor sonra onlara 12 yaşımdayım diyor çoğu hatta hepsi sohbet için ekledim diyor ya inanmak mümkün mü???ya kızın güzel mi çirrkin mi nerden biliyorsunuz ki??senin konuna tekrar dönelim bence cevabını burda ver altına ismlerinide yaz!!
  • Single_FACTOR • 25 Haziran 2006 16:27 • #576797
    Ben bu insanlara nasıl cevap verebilirim ACABA öğrenebilirmiyim ?

Numarası görünmeden çağrı yapmaya benziyor bu olay...

Öncelikle Karşıdaki elemanın; o seceneği işaretlediğinde kimseden cevap alamayacağını öğrenmesi lazım.
    Eğitim şart!
  • maddest_angel • 25 Haziran 2006 16:40 • #576798
    eğitim şart demişsin ama demekki okuma yazmayı biliyo yani okumuş biri ortason terk olabilir belki ama komuş genede
  • sacredsoul • 25 Haziran 2006 17:27 • #576799
    kayseride vatani görevini yapan biricik dostuma selamlar gönderiyorum..fırsat bulunca mesaj yaz buraya..:D nihahahahaa
  • FuL_TeLiKe • 26 Haziran 2006 09:22 • #576802
    kayseride vatani görevini yapan biricik dostuma selamlar gönderiyorum..fırsat bulunca mesaj yaz buraya..:D nihahahahaa

yerinde bi cevap: ))

5 tane salak(ki sen böyle demeye çalışmışın) için koca sitenin o canım uygulamasına ne Garip bi serzeniş bu..
  • hesil • 27 Haziran 2006 11:54 • #576803
    serzenişte bi insan..
  • CaFeiN • 27 Haziran 2006 12:10 • #576804
    Hmm evet karşılaştıgımız bir sorun.Böyle yöntemlerde mail adresi görünüyorsa mail atmak gerekir...
  • maddest_angel • 27 Haziran 2006 13:06 • #576805
    CaFeyiN

Hmm evet karşılaştıgımız bir sorun.Böyle yöntemlerde mail adresi görünüyorsa mail atmak gerekir...
    ki mail adresi görünmüyor :(görünse böyle bi topic açmazdı :)
  • Nem • 27 Haziran 2006 13:26 • #576806
    Verdiğiniz bir ilana cevapla düğmesi kullanılarak cevap verilince, o cevabın bir kopyası da zaten e-posta adresinize geliyor. Dolayısıyla o kişiyle GRJ üzerinden konuşmanıza gerek yok, e-postasına cevap verebilirsiniz.

Sadece eş-dost listesinden mesaj alma özelliği bir çok üyenin kullandığı ve insanı alakasız mesajlarla rahatsız edilmekten kurtulmasını sağlayan bir özellik. Bazı üyeler tabii ki farkında olmadan bu özelliği seçip sonra da "niye bana hiç kimse mesaj göndermiyor" diye düşünüyor olabiliyorlar. Ama böyle bir durum yüzünden bu özelliği "saçmalık" olarak nitelendirmek bence daha büyük saçmalık.