Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hem İlana cevap verip Hemde EşDost Listesinden Mesaj Almak istemeyen zatlar

• xxx • 27 Haziran 2006 13:39 • #576807
    Burası müzik sitesi arkadaşlık sitesi değil.Böyle şeyler arkadaşlık sitelerinde olur.TANIMADIKLARIM YAZMASIN LÜTFEN falan şeklinde.Müzik sitelerinde değil.Hiç bir yerde rastlamadım böyle bir şeye...Neyse.
  • Nem • 27 Haziran 2006 13:51 • #576809
    60.000 kişinin olduğu bir sitede herkesin müzik için burda olduğuna inanmak pek gerçekçi olmazdı. Tabii ki burayı başka amaçlarla kullanan kişiler de var ve siteyi amacında kullananları bu tiplerden korumak için yapılmış birkaç özellikten biri de bu. İstersen bir ara dişi olduğunu (az bile olsa) belirten bir nick ile üye olup sitede dolaşmaya çalış, bakalım o özelliği kullanmadan kaç dakika dayanabileceksin.
  • maddest_angel • 27 Haziran 2006 14:10 • #576810
    NEM sana çok katılıyorum bi ara başka bi üyeliğimde yanlışıkla mail adresimi açık bırakmışım msn açtığım zaman kafayı yiyordum önüne gelen bütün erkekler eklemiş beni.ben o zamanlar yeniydim msn adresini gösterme diye değiştirmeyi bilmiyordum sonra tekrardan üyelik almak zorunda kalmıştım yani 60.000 kişi var sadece 1.000 kişi bu siteye gerçek bi amacla üye olmuştur saygılarla
  • maddest_angel • 27 Haziran 2006 15:40 • #576813
    ya arkadaş böylelerin arasında LAMAXİXCA diye daha 3 gün üye olmuş biri daha var adı soyadı:SANNY SAMARA bana mail gönderiyor ve ben ona cevap veremiyorum :((
  • xxx • 27 Haziran 2006 19:05 • #576814
    Nem•
    27 Haziran 2006 Salı / 13:51
    60.000 kişinin olduğu bir sitede herkesin müzik için burda olduğuna inanmak pek gerçekçi olmazdı. Tabii ki burayı başka amaçlarla kullanan kişiler de var ve siteyi amacında kullananları bu tiplerden korumak için yapılmış birkaç özellikten biri de bu. İstersen bir ara dişi olduğunu (az bile olsa) belirten bir nick ile üye olup sitede dolaşmaya çalış, bakalım o özelliği kullanmadan kaç dakika dayanabileceksin.

Çok rahatsız oluyolarsa ayşe fatma diye değil de benim gibi xxx yyy zzz ddd fff ggg gibi nickler alır rahatsız edilmezler işlerine bakarlar.Ben hiç rahatsız edilmiyorum mesela.
  • Ktulu • 27 Haziran 2006 19:49 • #576815
    ahah. Nem en oturaklı cevabı vermiş işte =)
  • spiritdisease • 27 Haziran 2006 20:11 • #576816
    yaa bende garaja ilk üye olduğumda tamamen iyi niyetimden ve müzik konuları konuşulacak diye verdiğim msn adresimdeki insanların coğunu tanımıyorum kafayı yicektim yaa.!!nası engelledim bilmiyorum sonra cok şükür bi arkadaş msn adresini sil dedi ve artık rahatım.coğunun müzikle alakası yok yaa kimle konuşcağımızı bilmiyoruz=((
  • Nem • 28 Haziran 2006 13:15 • #576826
    Peki tamam bu daha mantıklıymış, hiç aklıma gelmemişti. O halde geri kalan 59.999 kişinin hepsinin de üyeliğini iptal edelim tekrar üye olsunlar yy zzz oo ööö şeklinde nicklerle.
  • Single_FACTOR • 28 Haziran 2006 15:09 • #576828
    Peki tamam bu daha mantıklıymış, hiç aklıma gelmemişti. O halde geri kalan 59.999 kişinin hepsinin de üyeliğini iptal edelim tekrar üye olsunlar yy zzz oo ööö şeklinde nicklerle.

Abboww! :D
  • oqz • 28 Haziran 2006 15:13 • #576829
    ya şimdi benim nikim oqz ya ben bunu ooo, qqq ya da zzz diye mi alsam ya da napsam bilemedim ki :/ :D