Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

- yeni arkadaş edinmek istemiyor -

• _DEATH___ • 7 Temmuz 2006 11:58 • #577005
    neyse konuyyu ço saptırdık galiga....
  • _DEATH___ • 7 Temmuz 2006 11:58 • #577006
    neyse konuyyu ço saptırdık galiga....
  • _DEATH___ • 7 Temmuz 2006 11:58 • #577007
    bekçi ne zaman kapatçan bunu? normalşartlar altında çoktan kapatılması gerekiyodu..
  • Drive-MAN • 7 Temmuz 2006 22:40 • #577012
    haklısın abı o zaman YENI ARKADAS EDINMEK ISTIYORUZ
  • isme gerek yok • 9 Temmuz 2006 18:15 • #577056
    ben abazalarla arkadaşlık yapmak istemiyorum:((

MADDEST ANGEL
  • __Axl_Rose__ • 10 Temmuz 2006 01:34 • #577077
    mesela ben yeni arkadaşlar edinmek istiyorum (abazalar hariç)
    ama profilimde yeni arkadaşlar edinmek istemiyor yazıyo... yazıyı değiştirmeye de çok üşeniyorum... neyse, iyi böyle iyi...
  • bigbooots • 10 Temmuz 2006 01:35 • #577079
    nihahuhuhauhaua..

tamam bu konuda dertlisin, bak hoş şeyler olmamış, üyeliğin silinmiş, vs.. ama imzanda tutmuş yine ''maddest angel'' yazmışsın.. üyelik açıklamasında da öyle.. madem başın dertli bu konuda, yazma kim olduğunu ne olduğunu olsun bitsin.. sen garaja niye giriyorsun ki?? hoş beş muhabbet etmek, iki yeni birşeyler öğrenmeye için mi; yoksa arz-ı endam eylemek için mi?? hangisi?? :o şahsen ben de bu konuya kalıcı bir çözüm getirilmesi taraftarıyım.. ama başının ağrımasını istemiyorsan bu konuda, çözüm yolları da yok değil hani.. illa rahatsız edilmek için tarife çıkartacağım diyorsan da senin bileceğin iş..
  • isme gerek yok • 10 Temmuz 2006 18:52 • #577113
    garaja kafamı dağıtmak ve evde otura otura sıkıldığım için vakti geçirmeye giriyorum burda öğrene bileceğin şey bi kız nasıl tavlanır ama ben lezbiyen olmadığım için buna gerek duymuyorum...
  • bigbooots • 11 Temmuz 2006 05:23 • #577121
    burda öğrene bileceğin şey bi kız nasıl tavlanır

kim kime öğretiyor bu kız tavlama olayını, nasıl öğretiyor?? :)) nerede, ne zaman?? gözümden kaçan birşeyler mi var acaba.. :o

geçen senenin başında üye olduğumda garaj gerçekten şahaneydi.. daha öncesi için çok daha şahaneydi diyenler bile vardı.. geçen sene çok şey öğrendim garajdan, inkar etmem.. ama bu sene için de aynı şeyleri söylemek isterdim.. söyleyemiyorum!! marjinal faydada bariz bir düşüş gözlemliyorum.. :)

benim şahsi görüşüm forumları genelde belirli jenerasyonlar taşır.. yani şu anda sitenin belli başlı müdavimleri var.. biraz daha katılım olursa ve bu sözüm ona tayfa bozulmazsa bundan 1 veya 2 sene sonra sitede dönen muhabbetlerin ''ya abi bir yıl önce iki yıl önce neydi öyle o garaj'' şeklinde olması muhtemel..

şöyle bir incelersek geçmişi.. belli bir tayfa bir sene iki sene götürür forumu.. sonra o tayfa dağılır, yerine yenileri gelir.. bir süre eskilere özlem duyulur.. sonra onlar da unutulur gider ve yeni bir tayda oluşur.. şu sıralar da böyle bir geçiş dönemi gözlemliyorum garajda..

saygılar..

(?)