Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garajda neler oluyor!

• FuL_TeLiKe • 7 Temmuz 2006 12:54 • #577008
    toplum gerek siyasi , gerek sosyo ekonomik açıdan bitap düştüğünden ve bu vesileyle sosyal ortama giren bireylerin bazı imtiyazlara sahip olamamasından kaynaklı kişilik sorunlarının bir site üzerinde ne derece korkunç etkileri olabileceğine hepimiz tüm benliğimizle şahit olsak da bu durum karşında hiç bir şey yapamıyor oluşumuz , olan bitene çaresizce bakmamız ve yavaş yavaş tükenme noktasına gelen sabrımızın sinirlenmeye yol açtığını göze aldığımızda , bu tür forum başlıklarının açılmasını gayet başarılı bulduğumu söylerken , elltu isimli arkadaşımız alkışlıyorum ayakta.

sdpğafğpdfpsdpğfkpğsdfğsdğfkğspdfapğsdfpksdğpfkağpsdfkaspğdkf*w9tupjawoeajsdoıfahsdıofahıoghıweghıodghısodgdshgoıasdhıoashdofısdıfıasodfa

şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak şak...

başbakan Serpent_King
    başbakan Serpent_King
    başbakan Serpent_King
    başbakan Serpent_King

(bkz. toplum taklidi)
  • maddest_angel • 7 Temmuz 2006 15:31 • #577009
    merak ettim şu gizli formu :((ama kimse sölemezki:((
  • __Axl_Rose__ • 10 Temmuz 2006 04:18 • #577097
    ne biçim başbakan abi bu?! laf değil iş istiyoruz iş!
  • beklicem321 • 10 Temmuz 2006 08:31 • #577098
    İyide siz kendinize "bebek bakıcısı" arıyorsunuz yanlış mıyım? Neden birilerinin sizi ya da onları kontrol etmesine izin veresiniz ki? Bunu kendiniz yapın. O zaman Ne Bekçi'ye iş düşer ne de yeni gelecek olan "Müdür"lere değil mi?
  • __Axl_Rose__ • 10 Temmuz 2006 08:47 • #577099
    garajı bir okul olarak düşün... herkes öğrenci... noktalı üyeler, ot kafalar, yani inekler... nem gibi elemanlar okul idaresi...bekçi de müdür... okul müdürü... bu garaj forumlarında geyik yapan, kendilerine bile bi faydası olmayan zıpırlar(yani bizler)da sürekli sınıfta uzun eşşek oynayan, haşere tipler... üyeliğin dondurulması disiplin cezası, iptal olması ise okuldan atılmak... ben böyle düşündüm, şimdi böyle bakınca öğretmenler öğrencileirn bebek bakıcıları mı? değil, öğrenciler herşeyi düşünebilecek kadar zeki.. o halde niye hep bu zıpırlardan velilerine şikayet geliyor? niye hep bu ders kaynıyor? halbuki kaynamaması lazım, bebek bakıcısı yok ya! neden ozaman???? bence bunu bi düşün istersen... beklemeye de devam et...