Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

içinde sanatçı adı,girl, boy, kız,rocker..vs. geçen nickler yasaklansın!

• arsenik • 11 Ağustos 2006 14:23 • #579352
    anketlerde geziyodum da gene aynı şey gözüme çarptı
    birsürü saçmasapan nick var yok "koçum avril" ne biliyim "rockçıyımbenlöö" gibi (tabi bunlar değil de bilen biliyo) nickler var
    bunlara bir dur demek lazım
    yasaklansın bence
    en azından bundan sonra
    hazır üye alımları da durduruldu
    ortam uygun
    ne dersiniz?
    çok mu absürtce bi fikir?
  • Soulforger • 11 Ağustos 2006 15:08 • #579354
    Fazlasıyla absürt... Özgür iradenin kısıtlanmasına girer bu , bizim gözümüze hoş gözükmese de yasaklanması saçma olur.
  • Nem • 11 Ağustos 2006 15:32 • #579356
    Neye göre karar veriyorsun saçma olduklarına? Evrensel bir kriter var mı bunların saçma olduklarını ispatlayan?
  • hiç • 11 Ağustos 2006 15:52 • #579357
    burası insanların belli bir çerçevede bilgi alış verişi içinde bulunabilmeleri müzikal anlamda bir çevre edinebilmeleri için açılmış özgür bir forum. Yani niye böyle saçma sapan yasaklar getirilsin ki herkes kendini nasıl ifade etmek istiyorsa etsin (hakarete varmadığı sürece). Niye böyle bir konuda insanları kısıtlayalım ki burası ilkokul mu lise mi? Bence çok gereksiz
  • radyokafa • 11 Ağustos 2006 16:06 • #579358
    Ne kadar çok canı sıkılan insan var burada
    Her gün yeni bir yumurta buluyoruz sitenin farklı kısımlarında
    Madem memnun değilsiniz
    Ne işiniz var GaRaJ sayfalarında
  • Necrophilliac • 11 Ağustos 2006 16:12 • #579359
    Güzel şiir..
  • lena avrıl • 11 Ağustos 2006 16:45 • #579360
    ya ben şu avrılden kurtulabilsem millet diline doladı ne biliym ben bura nın bu kadar güzel olduğunu daha önce başka yere böyle üye olmuştu unutmamak için de aynısını yazdım yani nerden bilebilirdim ya neyse saöma biraz ya millet seviyo koyuyo ismini ne var ki bunda
  • arsenik • 11 Ağustos 2006 17:01 • #579365
    evet gerçekten de canım sıkılıyodu(siz canınız sıkıldığı için garajda değilmisiniz sanki)
    ve sevgili lena avril bu fikir sayende aklıma geldi
    anlatmak istediğim ve anlatamadığım:şey böyle bi nick alan bir insan eninde sonunda pişman olacak önümüzde bi örnek de var
    hatta bazıları var ki bilmemne 17 diye bi nick almışlar(e değiştirilmiyo da) 20 yaşındalar hala aynı nick
    sonuçları komik oluyo
    kendim için bişey istiyosam namerdim herşey insanlık için
  • Soulforger • 11 Ağustos 2006 17:09 • #579367
    Hasan Cihat Örter diye bir nick alan insanın sonradan pişman olma şansı var mı? :)

Ya da Joe Satriani? -ki Bora Uslusoy kendi yaratıcılığını kullanarak çok hoş bir nick yaratmış bu sitede : Joe SadriAbi :) -
  • dexter_holland • 11 Ağustos 2006 19:34 • #579390
    Hmmm, nofx vardı bir zamanlar. Ve açık arayla forumun en sağlam üyesiydi. Keşke onun burada kalmasını sağlayavcak kadar sağlam üyeler de olsaydı Garaj'da. *iç çekiş* Giden gidiyor, n'aparsınız?