Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hayalinizdeki ''KOLONİNİZİ'' oluşturun...

• psyccomat • 15 Ağustos 2006 01:16 • #579649
    Hep favori grupları veya hayal ettiğiniz grupları sorarlar ya; ben de bunu soruyorum: Hayalinizdeki koloniyi oluştursanız hangi garajdaşlarımızı alırsınız; koloninin adı ne olur; hangi konular konuşulur; komiser kim olur; beraber hangi organizasyonu düzenlersiniz...? Hadi arkadaşlar yorumlarınız...
  • rocke_r • 15 Ağustos 2006 01:18 • #579650
    garajı sevenler kolonım vardı kapatıldı :(
  • aldieb • 15 Ağustos 2006 01:27 • #579651
    zaten böyle bi koloniye sahibim çok şükür:)
    bir sürü garaj dostumuz oldu ankarada
    arada sırada buluşuruz,içmeye gideriz,hatta eylülde şehir dışından başka bi garaj arkadaşımız sırf bu toplantılardan birine katılmak için gelcek.4,5 kişi yetiyor bu tarz buluşmalar için samimi ve sıcak bi ortam oluşturmayı başarıyoruzz,gülüp eğleniyoruz,müzik konuşuyoruz,söylüyoruz,stüdyo ziyareti bile yapılabiliyor:)eh bu kadar çok bahsetmişken kolonimizi söyleyelim:güzin ablacılık oynayalım mı?burda insanlar içlerinden geleni söylerler,dertlerini yazarlar hep birlikte koloni olarak kederli arkadaşın sorununu çözmekiçin kafa patlatırız,bi çeşit tedavi salonu:)koloniye herkesi almıyoruz tabi o da var,üyelik işlemine başvurduktan sonra bi üyeye garmes yoluyla çeşitli sorular yönlendirip o şekilde koloniye giriş serbest hele geliyor.biraz kuralcı bi koloni,kuralı seven arkadaşları beklerim:)
  • rocke_r • 15 Ağustos 2006 01:30 • #579652
    vay be garmesten sorular hı cok elıt bı ortammıs :) kabul edılmem sımdı gecemem sınavınızı gelmek ısterdım ama:Pp
  • aldieb • 15 Ağustos 2006 01:39 • #579653
    ahaha:)
    ya aslında olay tamamiyle bazı üyelerin 30 tane nick alıp farklı farklı nicklerden girip ortamda kabadayılık taslamalarıyla alakalı bişey.kolonide tartışmaya ve hakarete yer yok,gereksiz polimik yaratanlar hemen uyarılır tekrarlarsa atılır,taviz yok yani:)
    durum böyle olunca herif girer koloniye misal(ki kendisi kompleks banyosu yapmıştır kesin)ona buna sataşır atılır sona başka nickden girmeye çalışır e o zaman devreye komser girer ve garmes yoluyla kişiliği tanımaya çalışır,beğenirse alır beğenmezse üzgün olduğunu söyleyip alamayacağını dile getirir.elite olmasından kaynaklı değil olay çok da geyik döner,eğlencelidir.gereksiz tartışmalara yer yoktur.
    ayrıca koloniye giren herkes koloni komseri kadar değerlidir ve komserin tüm görevleriylede sorumludur:)
    koloni hakkındaki bilgileri http://www.garaj.org/koloni4029.htm den öğrenebilirsin:)
  • rocke_r • 15 Ağustos 2006 01:41 • #579654
    ınceledım tesekkur ettım betty nınde fıkrını alıp oyle dahıl olmak ıstıyorum ıznınızle:=)
  • aldieb • 15 Ağustos 2006 01:43 • #579655
    bettyyi tanıyor musun?
    kendisi benim en yakın dostumdur,ikinci koloni komiseridir:)
    kötü bişey söyleyeceğini zannetmem çünkü beraber kurduk,onun adına düzenlenecekken son anda benim kolonim olmasına karar vermiştik,hey gidi günler hey:)
  • rocke_r • 15 Ağustos 2006 01:44 • #579656
    evet tanısıklıgımız uzun surelı:))) oylesıne dedım bılıyorum kankan oldugunu o yuzden betty dedım yoksa bınlerce uye var:p tatılden donsun bı sorım ıznın olursa geleyım.)
  • aldieb • 15 Ağustos 2006 01:48 • #579657
    sen şu garajı sevenler kolonisinin komseri misin?berk yani?(kimliğini deşifre mi ettim ne:) tamamen bilerek ve isteyerek)
    seni duydum evet,hatta bettyye çirkin dedğinide duymuştum:)(ölülerde)
    vay be garajda herkes birbirini tanıyor yahu!!!bu durumda sende 30 nick alanlardan birisin sanırım,vay vay nelerde ortaya çıkarıyorum dedektif olacak adamım ben ya:)
  • rocke_r • 15 Ağustos 2006 01:50 • #579658
    hakkaten ya yerın kulagı var ya da herkes akraba.P yok ben bırden fazla uyelık aldıgımdan degıl farklı sebeblerden dolayı garaja b_e_r_k nıckımle veda ettım:) tugba ğ ıle yazmıyorum ıdare et )))