Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

lüzumsuzluk aldı başını gidiyor

• davetsiz • 4 Eylül 2006 22:08 • #580251
    ya anlamıyorum.bu güzelim forumu ne hale getirdiler.yok kızın abazası,yok garaj kapatılsın,yok müdür nedir.yani bu ne saçmalıktır yaa.. konulara bakın yaa.akıllı bir adamın yazacakları konumu acaba.bu stenin formatını,amacını iyice saptırıyorlar.yol geçen hanı oldu.yakında millet fantazilerinide anlatacak :)) müzikle,müzisyenle,ensturmanla sanatla ilgisi olmayan adamlar bu formu meşgul etmesinler.duyarlı arkadaşların konularını,sorularını vede cevaplarını engelliyorsunuz..rica ediyorum lütfen..
  • narkozz • 5 Eylül 2006 00:35 • #580256
    evet haklısın gerçekten çok haklısın. özellikle şu garaj kapatılmalı mı topici ne uyuz oluyorum kapatılmamalı dedik bitti :S
    bi de kızın abazası :S ne yani erkeğin abazanı normal kızın ki değil mi:S n len bu :S
  • syarar • 5 Eylül 2006 09:58 • #580264
    evet ya birileri bir temizlik yapmalı forumları tazelesin ya da açana kilitleme yetkisi versinler ya da kilitlesinler artık :(
  • pentagram_033 • 5 Eylül 2006 20:43 • #580274
    bende katılıyorum davetsize.artık iyice suyunu çıkartmaya başladılar.bu nasıl bir zihniyet anlayışıdır ki böyle gereksizliklere izin veriliyor.bunu yazanlar hangi akla hizmet ediyorlar.garaj yönetimi eğer işin demokratik tarafını düşünüyor vede herkezin özgürce yazma haklarının olduğunu düşünüyorlarsa,üzgününm ama işler çığrını aşacak yakında.ya birileri garajın format amacını bu tiplere öğretsin ya da izin vermesinler bunların bu aptalca fikirlerinin yayımlanmasına.gerçekten yeter artık.garaj yönetimi bu işe inşallah durrrr der artık.....
  • narkozz • 5 Eylül 2006 21:08 • #580277
    bence syarar haklı topici açana kilitleme yetkisi verilebilir. çünkü açtıktan bi süre sonra ne kadar saçmalamışım denilebiliyo :) (kendimden biliyorum :P)
    arkadaslar artık mantıklı düşünmenin zamanı geldi burası garaj forumu garajla ilgili dilek istek vs vs... kızın abazanıyla ne alakası var. müdürcüm kızma ama arada tatlı tatlı geyik yapıyoruz onu siliyosunda foruma uygun olmayan topicleri neden temizlemiyosun :S
  • pentagram_033 • 5 Eylül 2006 22:17 • #580285
    evet bazen ufak tefek şeylerden mesajlar siliniyor,asıl silinmesi gereken saçmalıklar,forumla alakası olmayan bu saçma sapan konuların silinmesi.
  • anastasia • 8 Eylül 2006 13:19 • #580396
    Evet gerçekten de çok haklısın;)Ama sizin hayatınızda bir site bu kadar önemli mi?Yani yok işte abuk subuk konular çıkmış falan bişeyler evet ben de bu garaj kapatılmalı bilmemne konularını çok saçma buluyorum ama sizin kadar takmıyorum en azından! Boşverin isteyenler hayat hikayesini anlatsın:D garaj dinler hehe
  • ibanetze • 8 Eylül 2006 14:58 • #580411
    garaj benim için neden önemli...

çünkü dünyanın en güzel kızıyla bu forumlarda sabahlarken tanıştım (gerçi şu an konuşmuyoruz kendisiyle ama..) :) sonraaa gitar konusunda bi yere gelebilmişsem bundaki en büyük pay sahibi olan abilerle burda tanıştım..keremle,cenkle,nuriyle :))),aliyle falan yine burda...yani vefa borcu var garaja..

yoksa tabi ki terketmek kolay olurdu,bi sürü saçmasapan başlığı görünce.. :)
  • vovin35 • 8 Eylül 2006 15:15 • #580412
    abi iyide hep müzik müzik nereye kadar müzik konuşacaksın ki,açılan bazı başlılar luzumsuz olabiliyor tamam ama arasırsa da kafa dağıtmak için geyik güzel gidiyor
  • narkozz • 8 Eylül 2006 15:31 • #580413
    garaj benim için de çok önemli. çok kısa süredir burda olmama rağmen belki de hayatımda sonuna dek yer edicek insanları burda buldum ben :)