Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

lüzumsuzluk aldı başını gidiyor

• davetsiz • 8 Eylül 2006 17:56 • #580418
    kesinlikle kafaya takılacak bir şey deyil zaten.okadar sorunlarımız ve cevap bulunması gereken meselerimiz varken burada milletin yazdığınımı sorun edecez arkadaşlar.sizin de dediğininz gibi çok farklı insanlarla tanıştık sizlerde bizlerde,iyi arkadaşlıklar,yardımlaşmalar oldu ama bu insanları ben sanmıyorum ki böyle saçma sapan konuların içerisindede bulmamışsınızdır,deyilmi! neyse yaa herkez istediğini yazabilir.özgürler bu konuda.yazıp yazamayacaklarının kararını garaj yönetimi verir.geyik muhabbetide olsun olmasın demiyorum asla.ben sadece o kadar mantık dışı konular oluyorki alakasızca,benim tepkim onlaraydı.
  • anastasia • 11 Eylül 2006 22:09 • #580543
    katlıyorum galiba:D:D:D:D:D
  • vinner_k • 11 Eylül 2006 23:04 • #580545
    abi iyide hep müzik müzik nereye kadar müzik konuşacaksın ki,açılan bazı başlılar luzumsuz olabiliyor tamam ama arasırsa da kafa dağıtmak için geyik güzel gidiyor

sonuna kadar arkandayım! insan kusar ya aynı konudan
  • josf_in • 12 Eylül 2006 02:20 • #580549
    bu mesaj a karşılık direk üye olduğun tarihe baktım...
  • -jackal_musty- • 12 Eylül 2006 02:40 • #580552
    bilgisizce yazılanlar

arkadaşlar benimde derdim her topice laf olsun diye yazı yazan arkadaşlar var. mesela konu ile ilgili değilde tamamen geyiğe yönelik yazı yazıyor her topicte tamamen gözüme kestirdğim bi üye var şu anda bu topice yazmamış hayret, her topicte anlamsızca yazıları mevcut..

ana fikir: topiclere konu hakkında yorum yapalım..

saygılar...
  • sadecemüzik • 12 Eylül 2006 02:49 • #580553
    bilgisizce yazılanlar

bahsettiğin üye lena_avril değilse ben de sadecemüzik değilim :))
  • only_only • 12 Eylül 2006 12:49 • #580555
    bilgisizce yazılanlar

ben pek yazı yazmayı sevmesemde kendimi tutumadım..iyi tespit..yalnız biri daha var..ne olursa olsun yazıyor..
  • lena avrıl • 12 Eylül 2006 14:56 • #580556
    bilgisizce yazılanlar

ben her tpice geyik amacıyla yazmıyorum ayrıca bi problem çımm asın herkesle barışmaya çalışıyorum zaten bi sorun olduğunda direkt bana iletin tamam mı??diyerek savunma yapardım ama...
  • lena avrıl • 12 Eylül 2006 15:02 • #580557
    bilgisizce yazılanlar

tamam barış çubuğu uzatıyorum olur mu??
  • rubber soul • 12 Eylül 2006 15:08 • #580558
    bilgisizce yazılanlar

Öyle çubuk falan uzatmayalım insanlara ama:)

İyi üye forumlar ve anketler dışında da GRJ ı tıklayan,efendice çıkışını yapan,fazla Park etmeyen başkalarına da park imkanı sağlayan üyedir.