Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bu Nasıl Olur ? Nedir ? Yenilirmi ? Dövülürmü? Sabahamı Bırakılır ?

• kaşif • 26 Ekim 2006 22:32 • #581360
    Bence yanlışlar kendi haline bırakılmamalı, yoksa ayrık otu gibi çoğalır etrafımızı iyiden iyiye sararlar. Buna fırsat vermeden onları kırmızı perdeye sarmalamak güzel fikir, GaRaJ'ın bu konudaki güzel fikirlerinden biri :)
  • vikings • 26 Ekim 2006 23:35 • #581363
    Bunu bi arkadaş kendi iletisine yazmış çok garip ilk defa gördüm nedir bu ?

>>>manyqım deliyim gothic punkım ishte bu bnm yauw <<<<

ben böyleleriyle 2 sene aynı sınıfta okudum :(
  • rubber soul • 27 Ekim 2006 11:21 • #581365
    Ne kimsenin ağzını burnunu kıralım ne de yapacağımızı ima edelim ,hoş durmuyor bu tür sözler.Kişisel hesaplaşmalarımızı da lütfen forum alanında sergilemeyelim.Üyelerin GaRaJ içindeki hal ve tavırlarını düzenler GaRaJ kuralları.Başkaca da bir alana müdahil olmaz.Özellikle msn ve benzeri chat konuşmaları gibi.Eğer garmesle ilgili bir şikayetin varsa da bunu GaRaJ Bekçisi'ne ilgili düğmeye basarak iletebilirsin.Bu yazını silmiyorum konu açıklığa kavuşsun diye.
  • 80s_RockeR • 28 Ekim 2006 00:20 • #581370
    şu ana kadar yazdığım yazılarda herhangi bir saygısızlık var mı?
    Ben ağız burun kıran biri değilim , insanlara tavsiye verir herkese kötü gün dostu olmayı severim AMA.

Herkes haddini bilmeli.Sabrında bir sınırı var.

Adam beni ekliyor msn'e diyor ki;

----> Neden beni ekledin kimsin <---- (başlar küfüre)

Kafayımı sıyırdınız?
    Diğeri gelip küfür ediyor
    Kürt müsünüz ? Aileniz edep adab öğretmedimi size?Anneye nasıl küfür edersin?
    Bana nasıl büyüklük taslarsın? küfürlü bir şekilde ve tanımadan...

*Gerekirse* kafada kırarım herşeyi yaparım gerek aile gerekse kendi gücüm fazlası ile var ama

Hani cıvık manik depresif hayatı sallamayan veya mafyavari veya serseri bir profil çizsem neyse de. (nefret ettiğim karakterler)

Burada kime ne yaptım ?

Yukarıda herkesin birbirini tanımadığını ve bir anlık asi davranan kişilerin kendini yanlış tanıtıcağını yazmıştım. (Rocker'lar asi olmak zorundamı konusunda ki görüşlerim)
    İşte canlı örnek....

Peki özür dilerim foruma kızgınlığımı yansıtmam hata idi evet , ama bir çare bulun şuna lütfen ve msn'e eklemeyin artık arkadaşlar e-mail'den ilan için yazışalım.

Anneye küfür Türk'e yakışmaz iyi geceler dilerim.
  • Soulforger • 28 Ekim 2006 00:21 • #581372
    Bak bu bahsettiğin tipleri gerçekten dövmek lazım , kavga yanlısı biri değilim , ama ağır tahrik var...
  • sLnkoLik • 28 Ekim 2006 01:35 • #581379
    ay yazık sanaa...
    bu arada çüs artık.. acıdım kendi neslime.. herseyi birbirine karıstırmaya calıstırıyorlar..
  • kaşif • 28 Ekim 2006 10:55 • #581388
    Çirkin sözler çıktıkları ağızları kirletmekten başka bir işe yaramaz. Böyle insanlara da kızmaya değmez. Acımak gerek.
  • SlipknotSlave • 28 Ekim 2006 11:33 • #581389
    ne gibi ?
  • sLnkoLik • 28 Ekim 2006 17:10 • #581398
    >>>manyqım deliyim gothic punkım ishte bu bnm yauw <<<<

gothic punk gibi.. alakasız seyler...
  • nazmiyyeaah • 31 Ekim 2006 22:55 • #581505
    ya dostum öyle diyosun ama gothic de punk da batıdan gelme şeylerse, köklerine inmek ve batının asi gençliği nasıl uyguluyor ona bakmak lazım. bakmaya şuradan başlayabiliriz:

mesela:

www.vampirefreaks.com

burada birçok hasta ruhlu insanları tanıyabilirsiniz. ingilizce biliyorum diye geçinenler, aynı bizim bu gothpunk geçici akımının paramparça ettiği türkçeyi anlamadığımız gibi, tuhaf bir dilde ingilizce konuşuyorlar.

heryerde var bunlardan..