Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GARAJ SAYESİNDE..

• aldieb • 15 Ekim 2006 11:47 • #581174
    bence

evet canım arkadaşım çok haklısın sana katılıyorum.
    yoksa bizde seninle garajda mı tanışıp,kaynaşmıştık?
    sonra senin bulunduğun yere yani benim memleketime gelip seninle doğru hatırlayamadığn yerlere gidip sokaklarda kepaze mi olmuştuk?
    hele senin bana geldiğin günü hiç hatırlatmayayım hala ayaklarımda bi sızı var:))darısı bayrama:)
    garajda seninle ve sıcak ailenle tanışmak çok güzeldi.sana i hi diyorum:)
    ayrıca şimdi ki üyesi bulunduğum grup üyelerimin çoğuyla garaj sayesinde tanıştık,müzik konusunda da paylaşımlarım oldu yani arkadaşlarımla.demek bu müzik birimi bana çok şey vermiş
    evlilik kararı alan arkadaşlara mutluluklar diyorum
    teşekkürler garaj....
    saygılar...
  • narkozz • 15 Ekim 2006 12:33 • #581175
    Cenk iyidir aslında yav :P

yanlış cenk çok iyidir :D

Kübra'yı da seviyoruz zaten.

ay sağolun bende sizi utandım şimdi :P
  • narkozz • 15 Ekim 2006 12:35 • #581176
    Mutluluklar

evet kesinlikle.
    ama şu ana kadar tanıştığım kimse yamuk çıkmadı ben mi şanslıyım ne!
    hatta birazdan garajdaşlarımla buluşmaya gidicem hihhhh iyi ki hatırladım neyse hadi iyi günler :):)
  • nazmiyyeaah • 17 Ekim 2006 00:13 • #581200
    budur !

soulforger ne güzel söylemiş : Suçu garaj'da aramamak lazım , yamuk insan her yerde var , önemli olan senin düzgün olanları bulabilmen. Garaj'ı suçlamanın anlamı yok.

*** burası ilginç bir müzik kulübü iken hayatımın bir parçası oldu. bana değerli müzik arşivini açan viva Müzikadam! just be4 dawn'a da, yıllaaaardır bizim sokakta oturan ve haberim olmayan komşumuza da (sayın Affedilmeyen), hayatım boyunca beraber olacağım insana da (pesimist), tatlı meslekdaşıma da (sevgili dilek), ve daha bir çok güzel insana burada rastladım.

artık "yüzyüze mi tanışmıştım, buradan mıydı ya ?" dediğim zilyon tane arkadaşım var. gerçekten de gerçekle sanalın fena halde içiçe geçtiği, gerçekteki kötülerin burada da kötü olduğu, sanaldaki iylerin gerçekte de iyi olduğu -Müzik merkezli- enteresan bir buluşma noktası bu garaj.

garajla tanışmama neden olan sarıkız örümceklerine çok teşekkür ederim.
    iyiki murat askerlğini şırnakta yaptı, iyiki heryeri örümcekler bastı, iyiki elif bana onları araştırmamı söyledi ve iyiki varsın google :))
  • beklicem321 • 17 Ekim 2006 01:41 • #581202
    budur !

Sende bayağı bi gayret göstermişsin be.. Azmine hayran kaldım...[Ne dedim ben şimdi(!)]
  • ibanetze • 17 Ekim 2006 11:32 • #581203
  • narkozz • 17 Ekim 2006 15:57 • #581207
    budur !

duygulandım :P
    valla hayatım boyunca yaşamımda yer edecek dostlarımı burda buldum ben. garaj olmasa ben her pazar dersaneden sonra kiminle gezecektim nefesAl yerine ya da kimle takılacaktım josf-in yerine :):)internetten arkadaşlıklar saçma derler, bende öyle derdim taa ki garajla tanışana kadar.. çünkü şu ana kadar garajda tanıştığım insanlar çok iyi kişiler. iyi ki varsın garaj denmez de ne denir yahu :P:P
  • gitarTELi • 18 Ekim 2006 04:57 • #581232
    budur !

:)
  • syarar • 18 Ekim 2006 13:34 • #581236
    budur !

valla garajdan çok kişiyle tanıştım pişman değilim
    yine olsa yine yaparım :)
  • karabasan_gzem • 19 Ekim 2006 17:58 • #581253
    Mutluluklar

bulan var işte evleniyolar bile ohoo:D