Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

BU Da ne?

• Drive-MAN • 13 Kasım 2006 23:15 • #581933
    yaw bızım arkadasta sahın ka kolonısı kurdu ama geyık olsun dıye yaptı bende uye oldum hatta da bu arkadas cıddı galıba ya
  • cthulhu88 • 13 Kasım 2006 23:28 • #581935
    "...aktif portalım sametallica..."

O da güzel :)
  • cthulhu88 • 13 Kasım 2006 23:30 • #581936
    O benim :P Adamın ilanında kabul edilmeyecek bişey görmedim ben.Cinsellik ile abazanlığı ayırmak gerekir ama koloniye giripte kurallara bakınca tabi... :D
  • Aria GalaCtiCa • 13 Kasım 2006 23:40 • #581937
    Abi senin saçma koloni dediğin nedir ki? Koloniler zaten müzik dışı konuları konuşmak için varolan bir şey, forumda konuşulamayan şeyleri (ister küfür dozajı olsun, ister müzik dışı konular) konuşabilmek için var o koloniler. Ama garaj gibi altında kocaman 'müzik birimi' yazan bir sitede böyle bir ilan vermek, daha da ilginci böyle bir ilanın onaylanması neye dayanıyor; işte bunu çok merak ediyorum.
  • Aria GalaCtiCa • 13 Kasım 2006 23:41 • #581938
    SShhh Şahin Abi'ye laf yok...:)
  • astoldby_me • 13 Kasım 2006 23:48 • #581939
    evet adamın adı soyadı beni de ciddi düşüncelere sürükledi..
    hayır acaip olan koloni açmış bi de koloninin ilanını yapmış. koloni buluşmalarında cinsellikle ilgili ne yapcaklarını düşündüğümü söylemeyim isterseniz.. abazalık da bi yere kadar açlığın da bi sınırı olmalı artık..
  • -maJestY- • 14 Kasım 2006 00:06 • #581940
    ::

Birşeyi düzelteyim, ilanlar verildiği anda yayında oluyor yani bir onay söz konusu değil. Bekçi'nin bunlara göz yumması gibi birşey de söz konusu değil , ilanlar gün içinde pano müdürleri tarafından kontrol ediliyor.
  • Nem • 14 Kasım 2006 17:15 • #581946
    bilindiği üzere ve ya DrumBanger'ında dedigi gibi bekçiden onay bekleniyor ilanlar için
    Bence her duyduğuna inanma. İlanların onaylı mı onaysız mı olduğunu öğrenmek en fazla 1 dakikanı alır, böylece bilmediğin bir şey hakkında da "bilindiği üzere" gibi laflar edip güvenilirliğini zedelemene gerek kalmaz.
  • DrumBanger • 14 Kasım 2006 19:28 • #581952
    ilk olarak ben onay konusunda zaten soru işareti koymuştum ona bir dikkat çekmek isterim ayrıca her ne kadar serbestlik önplanda olsa da kolonilerde sizce de ilan verilmesinde bu kadar serbestlik var mıdır ?
  • sadecemüzik • 14 Kasım 2006 19:57 • #581956
    Hahahaha! Noktalı konuştu! Büyük adam büyük laf eder tabii. Saptırmayın bakayım sitenin amacını! Cık cık cık. Aaa oluyor mu ama böyle? Burası "Cinsellik Birimi" değil ki kardeşim (Aman tırnak işaretini koyayım da fırça yemeyeyim bari (!)). Bekçi! Bir şey desene sen de. Bak; (nokta)memoscream(nokta) olaya el koymuş. Emir büyük yerden. Geç artık harekete. Arkadaş ne yapıyorsa, sitenin kalitesi yükselsin diye yapıyor. Lütfen!