Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

bu garaj ne sitesidir abi

• syarar • 9 Ocak 2007 13:32 • #583232
    evet haklısın.. arkadaş bıkmış olacak herhalde..
  • yeşil takıntı • 9 Ocak 2007 14:03 • #583233
    bu forumda bu konuyla ilgili o kadar çok başlık gördüm ki...insan konuşucak başka konu mu yok diye düşünmüyor değil yani..neyse saygılar
  • -maJestY- • 9 Ocak 2007 14:08 • #583234
    "GRJ'ın arkadaşlık sitesi yönüne karşıyım." seçeneği bu gibi durumlar için kondu ama, foruma "garaj amacından saptı,garaj ne sitesi" gibi topic'ler açmak insanlara daha cazip geliyor herhalde...
  • yeşil takıntı • 9 Ocak 2007 14:09 • #583235
    evet öyle sanırım..
  • cliffleeburton • 9 Ocak 2007 14:30 • #583238
    tamam abi haklısınızda sürekli bunlar olunca süreklide haırlatmak gerekir
  • violoncellist • 10 Ocak 2007 11:54 • #583261
    tamam abi haklısınızda sürekli bunlar olunca süreklide haırlatmak gerekir

unutmaya fırsatımız yok ki zaten hatırlatılmaya ihtiyacımız olsun... :)

saygılar
  • narkozz • 10 Ocak 2007 12:12 • #583262
    GRJ'ın arkadaşlık sitesi yönüne karşıyım." seçeneği bu gibi durumlar için kondu ama, foruma "garaj amacından saptı,garaj ne sitesi" gibi topic'ler açmak insanlara daha cazip geliyor herhalde...

+9999999999999999999999999999999999999999999999999999
  • rubber soul • 10 Ocak 2007 12:37 • #583264
    Geçen akşam bir arkadaşıma mesaj geliyor.İşte "Naber,profiline baktım tanışalım mı?" gibi bir mesaj,buraya kadar herşey normal.Çünkü tanışmak birini tanımak suç olmamalı,neyse;cevap veriyor işte tanışmak istemediğini belirtiyor.Bu mesajı yazan erkek üye diretiyor.Gene olumsuz yanıt alınca bu sefer hakerete başlıyor.İşte "bende seni bir şey sanmıştım,asosyal biriymişsin böyle şey görmedim "gibi.

Yani anlatmak istediğim biriyle tanışmak-ki sosyal ortam burası ve tabi ki insanlar tanışacak arkadaş olacaklar-doğal bir şey ama diretmek rahatsız etmek insanın canını sıkıyor.Bu arkadaşım o an GaRaJ daydım bana söyledi "böyle böyle" diye..bende bu mesajı yazan arkadaşı uyardım.Nasıl bir karşılık aldığımı tahmin edersiniz.Hem suçlu hem güçlü bir edayla"Sana ne ,sen haddini bil"oldu cevabı.Birde konuyu deforme edip demagojiye başladı."ben senden eskiyim sana ne oluyor,ben sürekli GaRaJ dayım,böyle şey görmedim" sanki mevzu buymuş gibi.Yani şu konuda herkes hemfikir sanırım.Herşeyin fazlası zarar.

Şimdi buradan toplumsal mesaj vermeyeyim ama :)...GaRaJ ı çok seven bu üyeleri neden başka konuların içinde hiç göremiyoruz?
  • sadecemüzik • 11 Ocak 2007 21:30 • #583288
    Valla "Tanışabilir miyiz?" sözcüğünü hangi amaçla kullandığınıza bağlı her şey. Burası sanal bir ortam olduğu için insanlar daha açıklayıcı olmak durumundalar. Örneğin biz Ayşegül'le (violoncellist) böyle tanıştık, çok da iyi bir aradaşlığımız var. İyi ki "Tanışabilir miyiz?" diye bir mesaj atmışım kendisine. Şimdi muhabbeti koyulaştırdık tabii, msn'den bile dedikodu yapıyoruz kız kıza. :)) Ama dediğim gibi söz bu ortamda bu kadarla bitmemeli. Sonrasında, neden özellikle kendisiyle tanışmak istediğinizi de yazmalısınız. Ben yazdım. Değil mi Ayşegülcüm? ;) Bu şekilde tanıştığım başkaları da var. Hepsi de çok değerli insanlar. Zaten nadiren yaptığım bir şeydir birine gidip tanışmak istemek.
  • syarar • 11 Ocak 2007 22:02 • #583289
    ben profile bakıyorum.. ona göre rahatsız oldum'a basabiliyorum..:D
    çünkü beni hep abazanlar buluyor syarar nickinde ne gibi bir çekicilik varsa
    şimdi profili değiştirdim çok güzel oldu kimse mesaj yazmıyor :D