Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

bu garaj ne sitesidir abi

• violoncellist • 11 Ocak 2007 22:05 • #583290
    canım benim! iyi ki de 'tanışabilir miyiz?' diye sormuşsun.. :) sayende çok sıkı bir dost kazandım. ayrıca çok da haklısın, her tanışabilir miyiz diyen sapık demek değildir, ama aynı zamanda hepsi de sağlam insanlar da olmayabiliyor malesef.. ama yapacak birşey yok, çünkü onlar her an her yerdeler.. takmamak lazım, kendi kendimizi bunaltmaktan başka birşey yapamıyoruz çünkü...

saygılar
  • beklicem321 • 11 Ocak 2007 22:14 • #583291
    Güzel yazmışsın. Lakin söylemek istrediğim birkaç birşey var. Üyeler tereddütle yaklaşıyor genelde.. Önyargı.. Tamam önyargı iyi birşey değil ama forumlarda dönen sürekli "abazann muhabbeti" artık hatrı sayılır seviyeye geldi. Sen gibi ya da onun gibi, şunun gibi güzel muhabbet eden ve gerçekten birşeyler paylaşmak, konuşmak, anlatmak isteyenleri zor durumda bırakabiliyor. Mesaj atmadan önce kendini belki de "ACABA?" demekten alıkoyamıyor. Düşünüyor..Düşünüyor.. Ve sonunda vazgeçiyor.. Benim başıma birkaç kere geldi.. Sonradan anladım ne demek istediklerini geç oldu ama güç olmadı.. Tanışmak, muhabbet etmek hoştur, güzeldir, yararlıdır..Amma ve lakin kimin ne maksatla yaklaştığını farkedemediğin için sonu tek taraflı hüzünle bitiveriyor.. Varsın hüzünle bitsin.. Bitsin ki hayal kırıklığı yaşamayasın sonunda ;)
  • Aria GalaCtiCa • 11 Ocak 2007 22:40 • #583293
    Birbirlerinin yorumlarını beğenen, fikirlerini yakın gören insanlar tanışmak isterler, tanışmak istemekte hiçbir ötülük yok; garajda da forumlarda birbirinin yorumlarını beğenen ve tanışan insan çok var. Ama rubber_soul'un dediği de çok doğru, bana gelen mesajlarda birinci kriter onu tanıyıp tanımamam, çünkü aklı başka yerlere çalışan insanlar genelde garaj'da pek aktif olmuyolar.Bana gelen mesajlarda da böyle oldu, "tanışabilir miyiz" diyenlere "şu an sakal traşı oluyorum, bitsin tanışırız" dedim, bi daha da haber alamadım:D Yani öngörülerim hiç yanıltmadı beni.

Ha bir de mesaj atmak istediğiniz kişinin eş-dost olayına girmesi var ki, bu konu ayrı bi olay. beklicemcim, bikaç kere sana attığım mesaj buna takıldı, beni bi eş-dost'a eklersen sevinirim, bi yamuğumu görürsen alırsın direk gıcığa:D

Bi de bişey diyim mi; senin bu mesajını okuyan herkes gaza gelip forumdan tanıdıklarına "tanışabilir miyiz" mesajı atacak, ahan da buraya yazıyorum:D
  • beklicem321 • 11 Ocak 2007 22:56 • #583294
    "Tanışabilir myiiz?" e cevap "Hayır tanışmamıza izin vermiyorum" olunca pek direnen çıkmadı bende de..
    Pek dedim çünkü direnenlerde olmadı değil.. "ne biçim bi kişiliğin var.. biraz sosyalleş.. neden arkadaş einmek istemiyorsun ki.. seni yiyecek halim yok ya.. azcık konuşsak neolurdu sanki.. kaybedecek neyin var.. zaten ben de istemiyordum gıcık şey.." vs. vs. vs diye gidiyor..

dipnot: eklendin! :p
  • Aria GalaCtiCa • 11 Ocak 2007 23:15 • #583296
    Tanışabilir myiiz?" e cevap "Hayır tanışmamıza izin vermiyorum" olunca pek direnen çıkmadı bende de

Ben kendimi tanışmıştan sayıyorum:P Bu evreleri geçtim yani:D

Profilde cinsiyetime hermafrodit yazdığımdan beri pek gelmiyor bana bu tip mesajlar, niyeyse artık...
  • syarar • 11 Ocak 2007 23:37 • #583297
    Abazanlara Hayır...! Arada Link Vereyim Dedim.. :)
  • sadecemüzik • 11 Ocak 2007 23:53 • #583298
    Evet haklısın, insanlar tanışmak için mesaj atanlara kuşkuyla yaklaşıyorlar. Ben dahil. Ama dediğim gibi açıklayıcı olursak bu sorun ortadan kalkar. Ayrıca bana sorarsanız üslup da çok önemli. Niyetiniz iyi olabilir, sanal ortamda olabilirsiniz. Ama hiç tanımadığınız birine "Selam, naber abi?" derseniz, karşınızdakinin niyetinizden şüphe duyması çok normaldir. Biriyle yüz yüze tanışırken kimsenin, "Naber abi?" dediğini sanmıyorum.
  • drummer99 • 18 Ocak 2007 14:52 • #583389
    sende adını yazma..ne gereği var
  • drummer99 • 18 Ocak 2007 14:53 • #583390
    yaa bana da çok olduu.saçma saçma yazıp dursunlarrr.salla gitsin
  • Kurt Çobanı • 20 Ocak 2007 01:51 • #583404
    Ohaaa be abi.bu ismede kız die saldırıyorlarsa o şahıslar .... gitsinler.burası abazaların takılacağı bir site değildir!!!!!!!

[NOT : ... yerine lütfen gelecektir]
    (: