Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Üyelik...

• cthulhu88 • 20 Şubat 2007 01:44 • #583989
    [::K.İ.L.İ.T::]Efenim evet üyelerin silinmemesi database'de yük olacaktır silinmesi durumunda olacağına kıyasla ancak GaRaJ'ın aldığı reklam gelirlerinde üye sayısının önemi büyük olmalı diye düşünüyorum.Reklam ücretlerinde üye sayısı sağlam bir referanstır ve sanıyorum ki site rahatlayacaktır üyeliklerin silinmesiyle belki ancak bunun sonucu açılacak site içi küçük bölümler yerine açılacak site dışı(stüdyo gibi) bölümler GaRaJ için daha yararlı olcaktır.O yüzden bırakalım üyeler kalsın.Hataa hepiniz birer üyelik daha açın GaRaJ'ın gelirleri artsın ve daha etkili yeniliklere kavuşalım :P
  • sadecemüzik • 20 Şubat 2007 01:46 • #583990
    [::K.İ.L.İ.T::]Platonik diyorsun yani. :) Kendisiyle ilgilenmeyene de kapıları açık. :) Sitem de mi etmez "Hiç benimle ilgilenmiyorsun?" diye? :))
  • sadecemüzik • 20 Şubat 2007 01:49 • #583991
    [::K.İ.L.İ.T::]Garaj'da birden fazla üyelik almak yasaktır. Fark edildiği anda silinir. :)))
  • ibanetze • 20 Şubat 2007 09:56 • #583992
    [::K.İ.L.İ.T::]Valla iki senedir bu siteye üyeyim, GaRaJ'ın hiç kullanmadığım bi fonksiyonunun bi soruna yol açtığını görüyorum ilk defa. Şunu anlamadım tam olarak; neden üye arıyosun?.. =) İşin yok mu senin kardeşim. Gir, ana sayfada haberleri oku, gruplara falan bak, forumda dolan... Ne biliyim işte. =)
  • cthulhu88 • 20 Şubat 2007 13:17 • #583994
    [::K.İ.L.İ.T::]Aynen bana da hiç zararı dokunmadı kullanılmayan üyelikler.İçime ukte de olmadı "lan ben her gün giriyorum başkaları girmiyor.Onlar da düz üye ben de düz üyeyim anasını satiyim" diye.O yüzden ben de ibanetze'ye katıldığımı belirteyim :)
  • cthulhu88 • 20 Şubat 2007 13:18 • #583995
    [::K.İ.L.İ.T::]Bak bunu unuttumdu.Aferim GaRaJ yönetimi paranın esiri olmayın,devam :P
  • A Dead Castle • 20 Şubat 2007 16:35 • #583997
    [::K.İ.L.İ.T::]Düz üye nedir ya : ))))))))99999
    vallahi yarıldım kaldım.
    Ne eğlenceli tiplersiniz ha hayret ediyorum.