Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Buluşsak mı Eskiden Olduğu Gibi?

• gitarTELi • 16 Mart 2007 19:23 • #584586
  • Soulforger • 16 Mart 2007 19:27 • #584587
    Buluşsak Buluşsak Tarihi Değiştirip Buluşsak...

O zaman bir tarih önerin. Her tarihte birileri için bir engel çıkıyor , orta yol bulunamıyor ki böyle. Burdan olmayacak bu iş, gelmeyi düşünenler birbirini msn'e eklesin, oradan hemen karar verebiliriz.

[email protected] , benim msn'im. Gelmeyi düşünen herkes eklesin , toplu bir konuşmada kesin olarak karar veririz.
  • beklicem321 • 16 Mart 2007 20:00 • #584588
    Yeni jenerasyon buluşması :)

Deneyim dedi ya :)

Sayın "define" biz bu deneyimleri çok yaşadık. :)
    Ama işte bu sefer mahrum kalacağım o kötü oldu. Deneyime ortak olacak arkadaşlar için eğlenceli olacağına inanıyorum. Deneyimi yaşayamayanlar , yani bizler, ancak fotoğraflarla övüneceğiz.
    Varsın güzel olsun. Mekan ve zaman kesinleştikten sonra haber olarak eklenmesi taraftarıyım. Yalnız forum buluşması gibi birşey olacağı için biraz şikayetçiyim. Daha sonraki bir tarih olursa haber kısmına da eklenirse daha çok kişiye (Sadece forumdakilere değil) ulaşmış olacak ve katılımın artacağını düşünmekteyim.
    Bilmem ne dersiniz?
  • System666 • 16 Mart 2007 20:07 • #584589
    Yeni jenerasyon buluşması :)

Doğru söylüyorsun derim ^_^

Benimde dilimde tüy bitti... 1 Nisan olarak haberlere yazılırsa katılım dahada fazla artacaktır. Forumlara girmeyen bir sürü üye var. Haber olarak yazıldığında ana sayfanın en üstünde yer alacağından herkes görecek ve kulaktan kulağa yayılarak katılım artacaktır ^_^

DaRKNeSS
  • Günah_Keçisi • 16 Mart 2007 22:06 • #584590
    Ankara uyuma

böyle kahpe işte dünya...
    garaj alemi istanbulda bulusurken ankaradakiler evde oturucak öyle..
    ah yalaaan dünya(=
  • NeGüZeL_İsTnbL • 16 Mart 2007 22:14 • #584591

Dediğim gibi 1 nisandan önceki ve sonraki her hafta uyar bana. O tarihte 6 tane vizeden çıkıp Pendik'ten yetişmek çok zor olur ki sınavlar saat 17 gibi biter zaten...

Msn de sorun var giremiyorum..
  • A Dead Castle • 16 Mart 2007 22:14 • #584592
    Ankara uyuma

Ankaranın havasından bence abi :) 1 hafta kaldım ölüyordum az kalsın.Havasız kalıyor insan orada sanki.
    Deniz'in şehire verdiği hava bi başka oluyor.Bunaldım resmen :) İstanbul'un gözünü seveyim.
  • Günah_Keçisi • 16 Mart 2007 22:16 • #584593
    Ankara uyuma

senin seksapalitene ankara dayanamamıştır ;) ondan havası bi garip gelmiştir sana ;)
  • ibanetze • 16 Mart 2007 22:45 • #584596

F küçük. =P
  • NeGüZeL_İsTnbL • 16 Mart 2007 23:18 • #584598

ona mı dikkat ettin sen :)