Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Buluşsak mı Eskiden Olduğu Gibi?

• ibanetze • 16 Mart 2007 23:25 • #584599
    Buluşsak Buluşsak Tarihi Değiştirip Buluşsak...

haberleşelim anacım. =)
  • Aria GalaCtiCa • 16 Mart 2007 23:32 • #584600

Eklersem beni tanırsın hiç merak etme:D Sadece garaj değil aslında böyle buluşmalara/zirvelere gitmek istediğim. Onu geçtik, İstanbul'da Garaj dahil birçok siteden tanıştığım ve yüzyüze tanışmak istediğim çok insan var. Hepsini denk getirmek istiyorum biraz da. Bakalım ama...
  • ibanetze • 16 Mart 2007 23:39 • #584601

Ben bu siteden süper elemanlarla tanıştım, hatta şu anki iki grubumdan biribi burdan buldum, diğeri de TurkRock forumlarında muhabbet ederken tanıştığım bi elemanın basçı çıkmasıyla kendiliğinden kuruldu. =)

Bi süre sonra sanal gerçek kaynaşıyo, şu an sık görüştüğüm arkadaşlarımın (Cenk bunların başında. =)) hangisiyle nerden tanıştım bilmiyorum...
  • ibanetze • 16 Mart 2007 23:41 • #584602

http://www.youtube.com/watch?v=2emj7HXv6Ic

buluşup böyle bi şeyler mi yapsak, Fethi Paşa Korusu vardı karşıda .=) Benim akustiği alırım bu şarkıyı çalarız. =)
  • Aria GalaCtiCa • 16 Mart 2007 23:46 • #584603

Kesinlikle öyle. Sadece burdan değil, birçok siteden gerçekten çok çok iyi arkadaşlıklar kurdum. Burdakilerden de Cenk önde gidenlerden (ne adamsın lan Cenk:D)

Ankara'da olanlardan kaynaştığım çok var gerçekten, ama bunun için bu buluşma/zirvelerin Ankara'da da yapılması lazım (yaşasın kıskançlık:DDD) İstanbul'a da gelmek istiyorum ama dediğim gibi zaman gösterecek.
  • ibanetze • 16 Mart 2007 23:47 • #584604

http://www.youtube.com/watch?v=2emj7HXv6Ic

buluşup böyle bi şeyler mi yapsak, Fethi Paşa Korusu vardı karşıda .=) Benim akustiği alırım bu şarkıyı çalarız. =)
  • Soulforger • 16 Mart 2007 23:49 • #584605

Sağolasın Aria =)

Aynen dostum ;)
  • Soulforger • 16 Mart 2007 23:57 • #584606
    Tarih değişti!!

Arkadaşlar buluşma çoğunluğun katılamaması sebebiyle 25 mart Pazar gününe alındı. Lütfen artık bunda da sorun çıkarmayın. Paşa paşa gelin.
  • kare-te • 17 Mart 2007 01:28 • #584607
    çok eski potansiyelsiniz.
  • Ktulu • 17 Mart 2007 01:54 • #584610
    Eskilerden bahsederken besmele çekin =)

Birisi burda "eski" mi dedi?? =)))

Arkadaşlar, tertip ettiğim 22 Temmuz 2004 tarihindeki ilk buluşmanın makalesini okumak ve resimlerine bakmak için bu linki tıklayabilirsiniz:
    http://www.garaj.org/makale/34/grj-bulusmasi-22-temmuz-2004/1.htm

Epeydir askerde olduğum için giremiyordum garaja, geldiğimde gördüm ki bu topicte bile "eskiler" diye bahsettiğiniz arkadaşlardan bir tek nazmiyyeaah var benim hatırladığım.. =) Sonralardan _Death__, System666, Soulforger az da olsa göz aşinalığım olan hatta bikaç buluşmaya katılan arkadaşlar.. Nazmiye'nin de dediği gibi sizin hatırlamayacağınız "cırcır-vırvır" forumlarında takılan garaj ahalisi kalmamış hiç. O zamanki arkadaşları da gelmesini isterim ben. Garajın eskiden nasıl bi yer olduğunu anlatırız size de o günlerden bu günlere neler değişti heralde baya bi şaşırırsınız =)))))

İlk takılmaya başladığımız zamanlarda garajın ana sayfasında otomatik açılan chat odasında dönen geyiklerden tutun da, kolonilerin açılma sebebine, cırvır-vırvır'ın ve ana sayfadaki chat'in kapanmasına, burda yaşanan aşklardan tutun da 16-32 yaş arası bi skalası olan buluşmalarda neler yapıldığına dair bi çok dedikoduyu heralde merak edersiniz diye düşünüyorum.. :))

Anlaşıldığı üzere ben de iştirak edicem inş. bi aksilik çıkmazsa nadide "Klan" kafeye.. Her ne kadar emo türevleri olan insanların çokça takıldığı bir yer olsa ve müziğini beğenmesem de.. (ama kendi zevkim için de Do-rock'ta olsun diyemem malum.)

Eskiler deyince,İstanbulda olup da buluşmaya katılabilecekleri yazayım hemencecik..

ARTİLLERY
    ChoseN
    cokobon
    •dilek•
    Typhon
    leeryan2911
    Linwe_Tiwele
    Nightwish
    Noryth Aquanum
    reseyyar
    Serpent_King
    Yiaa

e bi de Ufuk abi haliyle.... =))) istanbul'da olup da işi olmadan gelebilicekleri tahminen yazdım ben yine de onlara sormak lazım tabi..

Bir de Admini olduğum Turkishfreaks'in (Vampirefreaks Cult'ı) 1 Nisan'da buluşması olduğundan o gün gelemiycektim, iyi olmuş 25 Mart'a alınması.

Tüm yeni ve eski üyeler sevgiler, saygılar...