Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Buluşsak mı Eskiden Olduğu Gibi?

• Netalllica • 12 Mart 2007 23:00 • #584414
    madem bulaşıyorsunuz bende hakkımdaki asılsız iddiaları red için geliciğimmmmm :)
  • Soulforger • 12 Mart 2007 23:07 • #584415
    Çok güzel , ilgi olduğuna göre kalanları konuşabiliriz :) Gelenlerin listesini aşağı ekliyorum ki kim geliyor kim gelmiyor anlayabilelim. Yeni gelenler olduğu sürece listeyi güncellerim.

Sıra geldi tarih seçme konusuna , 25 Mart'tan sonraki her gün uyar bana , o yüzden ben kesin şu gün olsun diyemem , herkes kendine uygun olan bir günü yazsın , eğer karar sağlanamazsa biri kafasından kesin bir gün de belirleyebilir :) Ayrıca herhangi bir cumartesi gününe denk gelmesi sanırım herkes için daha iyi olur(Ertesi gün de dinlenebileceğimiz için).

Mekan seçme konusunda ise hiç bir zaman iyi olmadım , ama İstanbul'daki vaktinin çoğunu Taksim'de (ibanetze ile beraber ,hala sıkılmadan , eğlenerek -için rahat olsun birol abi :)-) geçiren biri olarak buluşmanın Taksim'de yapılması yönünde oy kullanıyorum :).

Herkes yazsın kafasındakileri ve gelip gelmeyeceğini. İnşallah yapıcaz bu buluşmayı da sonunda :)

Gelenler:

Soulforger
    Beklicem321
    NeGüzel_İsTnbL
    Whyhione
    Ibanetze
    Nazmiyyeaah
    Netallica
  • Aria GalaCtiCa • 12 Mart 2007 23:09 • #584416
    Bir ara İstanbul'a gelicem, o araya denk getirin bari. Veya siz durun ben denk getireyim..
  • nazmiyyeaah • 12 Mart 2007 23:13 • #584417
    butellica, shutelllica, otellica da gelsin de kim olduklarını görelim istiyorum ben. ne dersiniz ?
  • nazmiyyeaah • 12 Mart 2007 23:14 • #584418
    mekan klan kafe olsun.
  • Netalllica • 12 Mart 2007 23:15 • #584419
    gelmeyen tellica olsun
  • nazmiyyeaah • 12 Mart 2007 23:19 • #584420
    bi de garajın eskisi yenisi diye bişi demeyelim ya, en yeniler ürküyo. sizin belli bi muhabbet frekansınız olmuştur kaynaşmışsınızdır, biz arada öyle susup kalırız falan durumları oluyo. oysa hiç öyle değil. tamam garajda ciddi kan kayıpları oldu, müdavimler, hele de cırcır vırvır müdavimleri tamamen kayboldular ama ben yeniden yapılanma ve eski parçaları yerine yapıştırma yanlısıyım.

gelmeyen to.ellica olsun.
  • Netalllica • 12 Mart 2007 23:24 • #584421
    olur beaahhh
  • Soulforger • 12 Mart 2007 23:26 • #584422
    Evet, katılıyorum. Eski ruh geliyo geri yavaş yavaş , heyecanlandım , böyle böyle daha güzel olcak işte garaj.

Neyse , gelecek olanlar yazsın foruma , ben WoW'a giriyorum yokum ortalarda, sabaha karşı giripte güncellerim gelenler listesini :)
  • ga ga • 12 Mart 2007 23:40 • #584423
    bende gelirdim ama trabzon istanbul uzak be şöyle ortalarda biyerde buluşsak samsun çarşamba mesela tam orta oluyo:p