Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bulusma Sonrasi

• gitarTELi • 25 Mart 2007 20:55 • #584860
    Arkadaslar
    Bulusma sonrasinda 3 baslik birden acilirdi eskiden
    ilk kim makinanin basina gecmis ise iste yorumlar soyle yaptik boyle ettik denilirdi.
    en gec baslik yilbasi sabahinda acilmistir :)
    Ben bu konuya dubai den mudahele ediyorum :D
    kambersiz dugunun olmadigi gibi
    bulusmaTELi'ninde istirak etmedigi bir bulusma
    yok olmaz.
    tabi bu isin latifesi
    Once Arif i sonrasinda Tuncay ve hemen sonrasinda Selcuk u askere gonderdik . Bu 3u askerden dondu.
    Ve sonrasinda Mehmetcim askere gitti pesinden
    ise Kerim ki kanakam derdim kendisine o askere gitti.
    Simdi bu ikiside askerde.
    Cengiz de en son helallik maili gondermisti askere gidiyorum diye.
    Eeee illa birilerinin katilamadigi bulusmalar oluyor arkadaslar.
    Bende suan dubaide okumaya calismaktayim :)

Evet simdi burdan selam sallarken
    bulusma sonrasindaki detaylari bekliyorum :)
    nazmiyyeah sende resimleri ekleyi ver
    imza atmayi unutma hep yapicam diyodun..

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • syarar • 25 Mart 2007 20:58 • #584861
    Süper geçmiş... Bana anlattılar biraz çok özendim ya...Anlatın hadi :D
  • Günah_Keçisi • 25 Mart 2007 21:12 • #584862
    %90 hayal kırıklıgı yasanır...
    Hiç şaşmamıstır..
  • syarar • 25 Mart 2007 21:13 • #584863
    Şaşarsın şimdi bak :D
  • deathvalley • 25 Mart 2007 22:41 • #584866
    artık gelselerde anlatsalar.. bekle bekle bi hal oldum :D:DD
  • Soulforger • 25 Mart 2007 22:53 • #584867
    Çok güzeldi , sevdim , gelenlerle kaynaştık , ilk 2 saat falan çok güzel geçti. Sonradan grup ikiye ayrıldı. Bir kısmımız acıkmıştı. Yemeğe giden gruptaydık , sonra sadecemüzik'le beraber yemekten erken ayrıldık bi yere uğramam gerekiyor diye , oradan kafeye geçtik. Ama kafedeki grup geri gelmeyeceğimiz sanıp ayrılmış :) Sonra yemek yediğimiz yere gittik ikimiz , bu sefer bu diğer grubu da kaybettik :) Cebimde çok az para kaldığı için telefon kartı alıp arayamadım da , onlar da beni aramadılar sağolsun, ordan bi rock bara geçtiler. Orayı da ben bilmiyordum. Eve dönmek zorunda kaldım. Ama orada geçirdiğim süre içinde gerçekten müthiş vakit geçirdim.

Konuşalacak şeyler tabii ki var... Mesela NeGüzel_İstnbl'un grupla tanışması sırasında yapmakta olduğumuz şey, süper yapıştırdığımız(!) garaj yazısı (Galatasaray Lisesi'nin kapısı yapıştırıcı gördü :P), günün süpriz konuğu...

Onları da diğerleri gelince konuşuruz artık :)

Ama çok güzeldi , hayal kırıklığı falan değildi , bir dahaki buluşmayı iple çekiyorum , gelemeyenler çatlasın :)
  • Drive-MAN • 25 Mart 2007 23:06 • #584869
    gunun ılk geyıgı oydu zaten abı dakka bır gol bır a4 kagıdı gs lısesının kapısına tukurme yontemıyle yapıstırmaya calsıtık fıkır benden cıktı yanlız soluforger ben ve cthulu88 tukurduk cthulunun tukurunun ıcersınden cıkan hamburger parcacıkları da ayrı bı geyık yarattı
  • Drive-MAN • 25 Mart 2007 23:08 • #584870
    nıye hayal kırıklıgı yasansınkı ıcersınde bı tek cthulu88 ı tanıdıgım 10 15 kısılık bı grupla 5ıncı dakkadan ıtıbaren enseye saplak muabbetıne bagladık mukemmeldı
  • Aria GalaCtiCa • 25 Mart 2007 23:16 • #584871
    bir dahaki buluşmayı iple çekiyorum

Birdahakini haziranda yapın artık. Kendim için bişi istiyosam namerdim:P
  • Soulforger • 25 Mart 2007 23:16 • #584872
    Ayrıca yoga muhabbeti vardı ya. Yoga kursu reklamı yapan bi kız geldi , güzel de bi kızdı :) Elimizi oramıza buramıza kaldırdık. Drive-Man elinde oluşan enerjinin zeka çizgisinin uzunluğundan dolayı olduğunu söyledi (Atma Mert , din kardeşiyiz :) )

Ayrıca bize Garaj Bekçisi diye yutturulmaya kalkan bir üye çıktı ki ortaya , gelmeyenler onu kaçırdı. Geyiklerin Efendisi dersem tanınır sanırım :)