Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bulusma Sonrasi

• nazmiyyeaah • 26 Mart 2007 00:12 • #584884
    NEAa ! kelimelerim kifayetsiz kalıyo dostum. bişicik diyemiyorum.. :S
  • ibanetze • 26 Mart 2007 00:16 • #584885
    Yav yedi aydır göremediğim kankamın tam da bu pazara izni vardı (asker kendisi), birlikte gelelim dedim hem yalan olurdu iki buluşma da, hem de Haydarpaşa ve Üsküdar'a gidip eski günleri yadetmek gerekti. =) Bi dahaki sefere artık.
  • Ktulu • 26 Mart 2007 04:40 • #584891
    Bu kadarını mı anlatıyorsunuz :D

Arkadaşlar yazmışsınız ama epey eksik yazmışsınız :))))

Asıl yemekten sonra gece güzelleşti diyebilirim :) 2 milyona dünyayı yedikten sonra ilk iş olarak Katarsis'e gitmeye karar verdik. o tarafa doğru yol alırken "kabız_kuğu" (eski nickiyle cokobon) arkadaşımızın bana msn'de tarif ettiği DOGA cafe-bar'ın önünden geçiyorduk, dayanamadım, kendi merakımdan arkadaşları da içeri soktum. Çünkü cokobon'un iddiasına göre gerçekten sağlam müzik çalıyorlardı. Haklıymış da ... :D İçerde Testament, Children Of Bodom, Amon Amarth, Judas Priest, Kreator, Immortal (!), Arch Enemy, Six Feet Under, Pantera, Sepultura gibi grupları dinledikten sonra zaten müzikten sarhoş olmuş şekilde dışarı çıktık ve başka bir mekan aramaya başladık.

Beatles, onun yanındaki başka bir bar (ismini hatırlayamadım), Klan ve Katarsis'e de uğradıktan sonra bir de Do-Rock'a gittik. Saat 11'e kadar en az DOGA'daki kadar BOMBA parçaların çalmasıyla ne olduğumuzu şaşırdık adeta :D Burada da Maiden, Evergrey, Pantera, Slayer, Testament, Arch Enemy, SFU, Judas, Amon Amarth gibi gruplarla müzikal doyuma ulaştık :)

Hele ki saçlarım eski halinde olsaydı herhalde bu gece boyun ağrısından uyuyamazdım headbang etkisinden :D:D:D

Gece 12 gibi eve geldim, şu an saat 5e geliyor ama ben hala o tatlı yorgunluğu üzerimden atabilmiş değilim :)) Keşke bütün yorgunluklar böyle olsa...

• meralexantirik • 26 Mart 2007 09:58 • #584892
    Neden tebdili mekanda bende bulunmamışım ki..
  • pesimist • 26 Mart 2007 11:34 • #584893
    buluşmanın fotoğrafçıları olaraktan bulunduk orada.
    güzel fotoğraflar çektik
    muhabbet iyiydi yeni gördüğüm arkadaşlarda eskiler kadar cana yakın ve kafa adamlardı :)
    eskiler yernileri dışlıyor diyenlerede sağlam bi kapak olsun :)
    Mert arkadaşta itina ile çekilen fotolara kafa kol göbek sırt bir uzvunu sokmaktan geri kalmadı.
    buluşma ile ilgili unutamadığım ve mert ile ilgili aklımda sürekli kalacak şey buydu :)
    iyiydi ya.
    bi dahakini bekliyorum.
    sadecemüzik ile pek vakit geçiremedik.
    o sıra anlayamadığım bir kargaşa oldu kim nereye gidiyor gidiyorda gelmiyormu pek anlayamadım.
    gidenler geri gelmiyecek denildikten sonra tüh ya diyip eve gidiyordukki yolun yarısında neredesiniz diye arandık.
    tüh lan nidaları ile önümüze kös kös bakarak eve geri döndük.
    teşekkür ederim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

saygılarımla
    pesimist.
  • System666 • 26 Mart 2007 11:41 • #584894
    Zeytinburnunda can ve cenkle buluştuktan sonra buluşma biraz rötarlı olsada kim metroda kim durağın orda bekliyor kargaşası olsada en nihayetinde bulduk birbirimizi ve taksime doğru yol aldık ^_^

Gs lisesi önünde Mert bizi bekliyordu orada tükürüklü pembe a4 kağıtları fantazisi yaptıktan sonra pesimisti gördük ^_^

Derken Eskilerin en baba adamları geldi birden. Sorasında tuncay nazmiyeah pengeles ve nicklerini hatırlayamadığım bir kaç arkadaş daha geldi.

Ardından klan kafe yolu tuttuk. Muhabbet bayağı iyiydi orada. Fotoğrafçımız pesimist ve nazmiyeah'a teşekkürler.

Süpriz olarak Küçük iskender oradaydı. cenk çok telaş yaptın be agbi ^_^Fobi mobi derken adam kaşla göz arasında sadece müziği almak için kayboldu ortadan. Hayatımda yediğim en ucuz yemeği Damak tadında yedim. Az müsadeler az pilavlar ^_^ 2 liraya bu kadar doyduğumu hatırlamıyorum çok sağolasın mert ^_^

8 gibi ayrılmak zorunda kaldım çünkü evde dağ gibi çamaşır yıkama derdi olduğumdan ^_^ Kahrolsun bekar evi hayatı..

DaRKNeSS
  • System666 • 26 Mart 2007 11:42 • #584895
    Olm zaten sen yogaya inanmak bahane kız şahane muhabbetine girdin geç bu ayakları ^_^

DaRKNeSS
  • beklicem321 • 26 Mart 2007 11:46 • #584896
    Aslında ben de geldim ama siz beni görmediniz :P
  • ibanetze • 26 Mart 2007 13:31 • #584897
    Ajan olarak mı ordaydın?
  • pesimist • 26 Mart 2007 14:01 • #584898
    sen onu bırakta sen neden orada değildin :)

saygılarımla
    pesimist