Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

cırcır vırvır forumu nerde ?

• _Backmasking_ • 1 Mayıs 2007 23:55 • #585802
    :)) vay be bende hiç öyle bi etki yapmadı ama ben üye olmadan çok uzun bi süre okudum o yüzden etkisi azalmış olabilir
  • sandiago ramon • 2 Mayıs 2007 17:34 • #585805
    fifty fifty katılıyorum sana nazmiyyeaah!bazı durumlar vardır gerçekten,istemesekde,baysada,ciddi olmak,olunmak zorunda bırakıyor bizleri!bu pek hoş durum yaratmıyor tabi ki bende farkındayım ama olunması gerekiyor!tıpkı yerçekimin var olması gibi!
  • sadecemüzik • 2 Mayıs 2007 18:12 • #585807
    Kayboldu

Son zamanlarda sende yüksek bir polemik potansiyeli görüyorum. :)) Eskiden en az konuşan forum müdürüydün. :))
  • Ktulu • 2 Mayıs 2007 19:15 • #585808
    Bi kere de nokta kullan lan. (!)

• FuL_TeLiKe • 4 Mayıs 2007 13:35 • #585824
    seni seviyorum Ktulu..

bak ben fazlaca kullanıyorum..

(hakeret ederken bile samimi adam..)

.)
  • gitarTELi • 4 Mayıs 2007 16:27 • #585836
    Bi kere de nokta kullan lan. (!)

kullanamaz.

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • sandiago ramon • 4 Mayıs 2007 22:44 • #585846
    hakaret etmenin gereği hiç yok!bazı garaj üyeleri nedense herşeye ok diyor anlamuıyorum nerede kaldı çok seslilik!
  • narkozz • 5 Mayıs 2007 11:15 • #585850
    cırcır vırvır addaya gittii...
    özlemişim be garajı. internetsizlik ne kadar kötü bir şey.. wuu kaç ay oldu girmeyeli..
    tamam müdür abi kızma valla başka geyik yapmyacağım :)
  • sadecemüzik • 6 Mayıs 2007 18:24 • #585859
    inanır mısınız bunun için günlerce kendimi sorguladım,nerede hata yaptım,kimlere haksızlık ettim,bu forum neden kapatıldı,gibi türlü denklemler gibi!

İnanmayız! Sen çok yapmacık bir adam olup çıkmışsın gördüğüm kadarıyla. Yoksa eskiden de böyleydin de ben mi farkında değildim? Yapma allah aşkına! Bahsi geçen şey alt tarafı sanal alemde açılmış bir forum. Millet geyiğin dozunu kaçırdı, yetkililer de sağa sola bulaşmasınlar diye geyik forumu açtılar. Baktılar ki insanlar iyice yoldan çıkıyor, kapattılar. Olay bu kadar basit. Sanki başımızdan çok kötü bir olay geçmiş gibi konuşuyorsun. Evet çok aradık başta cırcır vırvır'ı ama gördüğün gibi insanlar cırcır olmadan da gayet saçma geyikler yapabiliyorlar.
    Son olarak; sana "cırcır neden kapatıldı?"dan daha fazla yararı dokunacak denklemler var bu dünyada emin ol.
  • HardrocK • 13 Mayıs 2007 10:56 • #585986
    Ktulu biraz "katı" girmiş sanırım :)