Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Çok iyi ya gerçekten bravo GaRaJ'a...

• beklicem321 • 17 Mayıs 2007 11:56 • #586182
    Abes mi :)

Abes olan aynı konunun defalarca açılmış olduğunu görüp(aynı pencerede) yine de kendi "kişisel" sorununu buraya (foruma) yazmış olmasıdır.
    Bakmak yetmiyor, biraz da görmek lazım.

dipnot1: Ne olursa olsun bizler de sizler gibi "en iyisi" için uğraşıyoruz. Her kafadan bir ses çıkması kaçınılmaz karmaşanın başlangıcı olabilir. Birlik olun, birlikte hareket edin.
  • Soulforger • 17 Mayıs 2007 15:43 • #586183
    Aslında kişisel olarak görmemek lazım bu olayı Beklicem. Yani çünkü adamın başına bir şey gelmiş , garajla ilgili , tabii o sorunu yazacak buraya :) Başkalarının sorunlarını da toplayıp arşiv yapamaz ki konu açmak için , haksız mıyım? :)

En iyisi için uğraştığınızın farkındayım ve bunu da takdir ediyorum , sen de biliyorsun zaten. Ama dediğim gibi , bu konuda bence hata yapmış olma olasılığınız daha yüksek :)
  • beklicem321 • 17 Mayıs 2007 18:58 • #586188
    Arkadaşın şikayeti kendi mesajının silinmiş olması.
    Bilindiği üzere ben bir konuyu sileceksem, o konuya cevap veren tüm üyelerin mesajlarını da siliyorum. İster tartışimaya devam amaçlı bir yazı olsun, isterse de tartışmaya son verme amaçlı. Silinir. Hiçbir yazı gözükmez ve burada ne olmuş ne bitmiş bilinmeden konu kapanmış olur. Eğer onun mesajı silinmişse bu yüzden silinmiştir. Bunu bilmesi gerekiyordu. Herkes biliyor. Sabit bir konu açıp "Hey ahali(Garaj Üyeleri) ben mesajları silerken hepsini birden siliyorum. Haberiniz olaa!" demem mi gerkiyor. Analamadım.
    Konu silinmişse haklıyızdır, haklıysam arkasında dururum ve duruyorum(duruyoruz tüm Forum Müdürü arkadaşlarla beraber).
  • donald_cobain • 17 Mayıs 2007 19:29 • #586189
    her ne olursa olsun şu ana kadar gördüğüm en çok mesaj silinen forum garajınki ve ayrıca
    en çok mesajım silindi neden sildiniz tarzı tartışma olan forumda garajın
    modlar iyi niyetli olabilir belki bazı durumlarda silinmesi gerekebilir de ama bütün mesajlar haklı olarak siliniyor demek sorun garaj kullanıcılarında demektir ya bizler sapık ruhluyuz ya da sizde de (veya sistemde)hatalar var sıkıcı bir durum ben buraya müzik hakkında sohbet etmek amaçlı geliyorum bunları tartışmaya değil bazen insan gaza gelip garajı kurtarmalıyız bu garaj hepimizin garajı moduna girebiliyor ya da uğraştığı bir mesaj hiç uğruna silinince sinir olabiliyor ve yukarıda da görüldüğü gibi siteden kopabiliyor
    bu site bizler olduğu sürece var bizler varız diye reklam alıyor işin finansal boyutunda da değilim ama kimse buna garaj bekçiside dahil garaj benim istediğimi yapar kimseyi dinlemem tarzında düşünmesin bu gün 1 kişi ayrılır sonra daha fazlası hiç belli olmaz
    sonunun nereye varacagı çünkü en arif olanlar bile sonu göremezler:))(ya son zamanlarda bir l.o.t.r manyaklığı başgösterdi bende kusura bakmayın)
    ben uzun süre garajın forumunu kullanmadım sadece haber alma aracı olarak kullandım kendisini
    muhabbet sarıncada burdaki geldim buralara işte yani salakça bir durum; mesajınız vıdıdı vıdıdı kuralının hebelek maddesi gereği silinmiştir gereksiz müzik konuşmaya gelmişiz buraya onu konuşalım silinmesin mesajlar küfür filan olmadıkça oh içimi döktüm be neyse işte böyle bir şey:D
  • beklicem321 • 17 Mayıs 2007 19:46 • #586190
    Siliyorsak haklıyızdır. Boş yere mesaj ya da konu silinmez. İşte o zaman hata yapmış oluruz.
  • Fender_ykal • 18 Mayıs 2007 00:10 • #586279
    buraya yazan eleman benim iyi bir arkadaşım,olanları anlattı.adamı resmen tiksindirmişsiniz siteden.garaja yakışmayan hareketler bunlar.daha doğrusu benim bildiğim "eski" garaja..
  • Soulforger • 18 Mayıs 2007 00:12 • #586280
    Tiksinilecek bir hali yok garajın kesinlikle. Müdürler ise iyi iş yapıyor , her insan hata yapar. Patlamamak lazım.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 18 Mayıs 2007 00:31 • #586281
    Bırakın bu eski kafayı, yenisiyle değiştirin. ;)

CAPS LOCK kapandı, maç sona erdi.
  • aldieb • 18 Mayıs 2007 00:34 • #586282
    sayın müdür beklicem madem konuyla bağlantılı olsun olmasın silinen bir mesajın devamı niteliği taşımaması için sonrasında gelen mesajları siliyorsunuz bu başlığın silinen ilk mesajının ardından gelen diğer mesajları neden silmediniz?hatta bunun yerine siz bile silinen mesajın devamı niteliğinde mesajlar yazmışsınız.tartışma bile yaşamışsınız. acaba bir çifte standart mı var sorusu aklıma gelmiyor değil..
    hadi cevap verin buna da bakalım:)
  • Soulforger • 18 Mayıs 2007 15:20 • #586287
    Bir mesaj yüzünden tüm konuyu silmek saçma olmaz mı? Her konu tamamen silinmeyi haketmiyor. Bak silinmeyen mesajlara , konu ile ilgili düzgün tartışmalar var sadece.

Böyle sadece müdürlere laf sokmak için yazmayın lütfen :)