Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Çok iyi ya gerçekten bravo GaRaJ'a...

• beklicem321 • 18 Mayıs 2007 16:40 • #586288
    İyi okusaydınız anlayabilirdiniz. Konuile alakalı tüm mesajları sildim(evfet konu ile alakalı çünkü konu daha önce var ve çok kişiseldir). Soru soruldu ve cevap verme yükümlüsü benim. Cevap verdim. Tekrar soruldu tekrar verdim. Tekrar sorulursa tekrar verebilirim. Ayrıca tartışma keşke benimjkisi gibi yaşansa, hep böyle olsa. Siz takibi zor yapıyorsunuz, bilmiyorsunuz ve bilmeden "yüküm" giydiriyorsunuz. Bu sizce mantıklı mı? Bence değil ;)
  • aldieb • 18 Mayıs 2007 19:29 • #586289
    ya sanırım sende forum müdürüsün.yanlış anlama ben laf sokuşturmaya çalışmıyorum sadece faruk'a takılmıştım(aramızda:P).ama sende şimdi kendi söylediğinle çeliştin be dostum. zaten konunun ilk mesajı silinmiş farkettiysen.ondan sonra gelen mesajlar o kadar anlamsızlaşmış o kadar anlamsızlaşmış ki neyin ne olduğu anlaşılamamış, başlık niye açılmış belli olmamış, konu havada kalmış, mış mış mış mış...:) bak zaten adamı da tiksindirmişsiniz garajdan anlaşılamayan başlıklar yüzünden:P

ön izleme yapmadan yapılan edit:kimse üzerine alınmasın, hiç bir mesajım tartışma yaratma amaçlı değildir, laf sokuşturma amaçlı hiç değildir.herkes keyfine baksın, zira ben öyle yapıyorum.selametle...
  • Soulforger • 18 Mayıs 2007 21:24 • #586290
    Hayır ben müdür değilim :) Hatta gerektiğinde çok sert eleştiriler de yaptım :) Ama Sezar'ın hakkını Sezar'a vermek gerek , o yüzden işlerini iyi yaptıklarını düşündüğüm zaman da onları savunuyorum :)

Eğer aranızda olan bir şeyse , ben bunu bilmiyordum , kusura bakma :) Ama dediğim gibi , yani laf sokmaya benziyordu , o yüzden savunma gereği hissettim :)
  • syarar • 18 Mayıs 2007 22:26 • #586291
    Aldiebçim bir kişinin müdür olup olmadığını üye olduğu kolonilerden anlayabilirsin...

Bkz. Benim Profilim :D
  • 2_ • 18 Mayıs 2007 22:28 • #586292
    şeklını seviyim senın:)
  • DrumBanger • 18 Mayıs 2007 22:47 • #586293
    Türk filmlerine benzetmişsiniz burayı . Karamurat kim ? - Garaj'ı kurtaracak adam kim ? . Bırakın artık şu işleri ya . Siz birşeyleri kendi akışına bırakın zaten herşey toplanıcaktır . Herşeye de sorun var bunda sorun var bunda diye atlanılmazki . Durmadan olan şeyler bunlar . Biraz akışına bırakın da gitsin bir bakalım sonumuz elbet şelale değil .
  • aldieb • 18 Mayıs 2007 23:51 • #586294
    üyelerin profilleriyle ilgilenmiyorum şerocum, seninkiyle ise hiç ilgilenmiyorum:)
    zaten gerekli savunmayı davalı kişinin avukatı üstlenmiştir.beklicem istediği kadar mesaj silebilir hatta yapılan eleştrilere getirilen faiz oranlarını da hesaplarsak istediğinin iki katı mesaj silme hakkına sahiptir.dava böylece karara bağlanmıştır tak!!:P
  • beklicem321 • 19 Mayıs 2007 00:01 • #586295
    Artık yetmez mi?
    Konu kapanmıştır. Gereği yapılmıştır. Dava bitmiştir. (anladınız umarım)
  • syarar • 19 Mayıs 2007 08:22 • #586296
    Beklicem321 abi son bi laf sokiym şunlara ha? :D Beni sevmiyor bunlar :D Şiir yazıcam :D

2_ ve Aldieb'e

Ne ümitle yazdın profilime yazıları
    Belki bir kız düşürrüm dedim ah olmadı
    Sanırdım tıklayıp ah edip bakanlar vardı
    Defolun leyn! Sabah sabah moral kalmadı..!
  • Soulforger • 19 Mayıs 2007 10:08 • #586297
    Şero , sen kesinlikle şair olmalısın! :D :D