Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj ile ilgili bir öneri: Üye profillerine de yorum yazılabilsin

• Maxfrodo • 31 Mayıs 2007 00:32 • #586581
    Yonja ya çevirceniz burayı yani iyice :)
  • Soulforger • 31 Mayıs 2007 00:34 • #586582
    Yonja? Alakasını alalım?

Üyelerin altına yorum yazılınca sadece sevgili olma amaçlı mı kullanılır bu? Aklına tek gelen bu mu?
  • Maxfrodo • 31 Mayıs 2007 00:36 • #586583
    Alırsın ama canın yanabilir çünkü Yonja ya sadece sevgili olmak için üye olunmuyor.Sen o alakayı nasıl kurdun onu anlamadım.Aklın sadece orda herhalde genç müzisyen arkadaşım.
  • Aria GalaCtiCa • 31 Mayıs 2007 00:53 • #586584
    Şöyle sorayım ben sana: Sen Garaj'a sadece arkadaş edinmek için mi geliyorsun?

Bak mesela, bir profile:

"Death metal bilgisine hastayım bu adamın ya, cidden harika bir metal kültürü var. Ondan çok şey öğrendim, ilk olarak bana 'al dinle' diye Voice of the Soul gönderdi, gerisi geldi."

gibisinden bir yorum yapılsa, bunun arkadaş edinme ile ne alakası olur ki?

Yonja demişken;

Aslında ben profillerin daha fazla geliştirilmesi taraftarıyım. Profil detaylarına tıklandığı zaman -atıyorum- Aria Galactica tv adı altında profilde yayınlanacak bir müzik videosu, arka fonda çalan bir şarkı, hatta kişinin yayınlayabileceği, kendisii ile ilgili 225 kelime'den çok daha fazla bir makale.. gibi özelliklerle profilin bir blog'a dönüştürülmesi taraftarıyım. Ama bunlar çook yüksekten uçan istekler. Şimdilik askıda dursunlar, ileride onlar da gündeme gelir belki.
  • Maxfrodo • 31 Mayıs 2007 00:56 • #586585
    Neyse müzik sitesinde müzik konuşulur.Zaten dikkat ettim çok fazla müzisyen yokmuş gerçek manada.Haklı olabilirsin sizin açınızdan eğlenceli ve vakit geçirecek bişey olur.Saygı duyuyorum.İyi akşamlar.
  • System666 • 31 Mayıs 2007 01:04 • #586586
    Taraftar olduğumu söyleyemeyeceğim. Her zaman isyan edilen GRJ da bazı üyelerden görülen rahatsızlıklar daha da artacaktır diye düşünüyorum.

DaRKNeSS
  • Soulforger • 31 Mayıs 2007 01:16 • #586587
    Yonja'ya zerre kadar saygı duymadığım mesajımdan anlamışsındır. Yonja'nın ne olduğunu ise burada tekrarlamama gerek yok sanırım. Aklım oraya çalışsaydı şu an Yonja'da olurdum kız düşürmek için.

Aria ise yeteri kadar iyi bir cevap yazmış , tam olarak aklımdakileri yazmış yorum konusu hakkında. Daha fazla açıklamaya gerek duyulmaz herhalde.
  • aldieb • 31 Mayıs 2007 14:09 • #586589
    bence saçma.burda insanlar üyelerin profilleriyle ilgilenmek için bulunmuyorlar en azından amaç bu olmamalı.bu tarz şeyler için zaten başka siteler var.zaten uygulanabilirliği de tartışılır, kendin de söylemişsin bir sürü problemler ortaya çıkacak ve suistimal edilmemesi imkansız.
    üylerin profilleri böyle gayet iyidir, hatta ayrıntıya bile gerek yoktur bence, bir tanıtım yazısı bir fotoğraf gayette şık ve yetrlidir.geriye kalan diğer ayrıntılar fuzuli...
  • Soulforger • 31 Mayıs 2007 15:36 • #586591
    Şöyle sorayım ben sana: Sen Garaj'a sadece arkadaş edinmek için mi geliyorsun?

Bak mesela, bir profile:

"Death metal bilgisine hastayım bu adamın ya, cidden harika bir metal kültürü var. Ondan çok şey öğrendim, ilk olarak bana 'al dinle' diye Voice of the Soul gönderdi, gerisi geldi."

gibisinden bir yorum yapılsa, bunun arkadaş edinme ile ne alakası olur ki?

Verilebilecek en iyi cevabı Aria vermiş , hala arkadaşlık falan diye tutturmayın mümkünse. Fotoğraftan çok daha mantıklı bir olay bu müzik sitesi için , yapılan yorumlar müzikle ilgili olduğu sürece.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 31 Mayıs 2007 16:13 • #586592
    Onunda suyunu çıkarır bu millet. Hiç kurcalamasak daha iyi aslında garaj hep gelişcek diye bişey yok...