Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yorum Silmekle Görevli Müdürler Yanlı Davranıyor

• not_alone377 • 10 Haziran 2007 21:44 • #586807
    http://www.garaj.org/anketsonuclar.php?anket=15867

Az önce bu başlığa türkçe ile ilgili birçok mesaj yazdım ve linde_ isimli üye şahsıma ''Ulaaaannnnn'' diye başlayan bir cümle kullandı.Ama şöyle bir olay var ki o kadar konuşmadan sonra birde bakıyorum benim yazdığım yorumlardan eser yok ama bu linde_ denen arkadaşın yorumları ve ona destek çıkan drumbanger denen arkadaşın yorumu hala duruyor.

Yazdığım yorumlar neden siliniyor,neden onların yazdıkları yorumlar dururken benimkiler siliniyor,yorumların çekilememesinden ötürü arkadaşlarına yorum sildirmek garaj geleneğimi olmuş yoksa bizmi farkedemedik bu geleneği.Neden yanlı davranılıyor ? Bu bir garaj sorunu olduğu için bu başlığı açmayı uygun gördüm çünkü burda garaj ile ilgili sorunlar öneriler tartışılıyor.Bu garaj için büyük bir sorun.
  • Soulforger • 10 Haziran 2007 21:51 • #586808
    Tabii ki , açıklama yapma zorunluluğum olmadığı halde tekrar burada açıklama yapayım. Ben ve diğer yorum müdürü arkadaşlar bu silinmelerden sorumlu. Kavga çıkarıcı ve saygısız mesajlar siliniyor. "Ulaaan" yazan mesaj en başta silindi , buna niye itiraz edebiliyorsun anlamıyorum. Diğer mesajlar kaldıysa belli bir seviye ile yazıldıkları için kalmışlardır. Adam kayırmıyorum , kendi mesajımı bile sildiğim oldu veya çok yakın arkadaşlarımınkini , o yüzden bu "yanlılık" olayı tamamen gerçek dışı. Tartıştığın tek konuda bir kaç mesajın silinince olayı böyle büyütmen ise pek doğru gibi gelmedi. Ama haklı olduğunu düşünüyorsan Garaj Bekçisi veya Nem'e de özel mesajla ulaşmanı tavsiye ederim.
  • syarar • 10 Haziran 2007 21:56 • #586809
    Mesaj silinme sebeplerine bakmanızı tavsiye ederim. Mesajlar bireysel değerlendirilir. Yorumlarda ağaç sistemi yoktur çünkü. Forumlardaki gibi bütün kavga silinmez.
  • l-i-m • 10 Haziran 2007 22:03 • #586810
    Biraz sonra beklicem321 gelecek; haklı bir şekilde ''kişisel sorunlarını bekçiye ilet'' dicek ve bu topic burda kapanacak.. Yani biz forum müdürlerimizin yanlı davrandığını düşünmüyorz; öyle düşünsek bile bu bir şeyi değiştirmez..Bekçi'ye ulaşman lazım ki,gerekli açıklamayı o yapsın sana..
  • not_alone377 • 10 Haziran 2007 22:06 • #586811
    Bu topici kapatamaz çünkü bu garaj ile ilgili bir sorun sadece kişisel birşey değil.Ben kişisel olarak yaşadığım bir olayı anlatıyor olabilirim ama bu garajı ilgilendiren müdürlük sisteminin bir parçası.O yüzden garaj ile ilgili eleştirimi,soulforger denen üyeyle ilgili eleştirilerimi yazıyorum.
  • beklicem321 • 10 Haziran 2007 22:07 • #586812
    Haklısın arkadaşım. Sadece tartışın. Aşırıya kaçmayın başkaları gibi yeter :)
  • syarar • 10 Haziran 2007 22:10 • #586813
    Peki eleştiriler sonucunda yapılan açıklamalar seni tatmin etti mi?

Not: Müdürler üye nasıl yaklaşırsa üyeye de öyle davranır. Üye dejenere Türkçe yazıyor hey adamım diyorsa açıklama da o tarz olur. Eleştiri acımasızsa mesaj da ona göre olur. Müdürler de insan. Onlar da yemek yiyor onlar da su,süt,karbonhidrat alıyor... Onlar da arada bir kuralları çiğneyip geyik yapıyor,sonra kendi mesajlarını siliyor. Müdürler de insan... Müdür de nesi müdür bir çiğ tanesi iyiliklerin başlangıcı,kötülüklerin tersi.. Müdür herşeyin başlangıcı,herşeyin sonu... Müdür. :D

• not_alone377 • 10 Haziran 2007 22:10 • #586814
    Teşekkürler,keşke her müdür böyle olsa.
  • l-i-m • 10 Haziran 2007 22:17 • #586815
    Abicim benim demek istediğim şey:Biz ne kadar konuşursak konuşalım olay bir yere varmaz..Defalarca konuşuldu bu sorun..Bekçi'yle konuşman lazım.Ama arkadaşların da dediği gibi pek büyütecek bir şey yok ya...Ne yani silmesin de olay/olaylar mı büyüsün durduk yerde..Ne gerek var?
  • RoCKMaN • 10 Haziran 2007 22:19 • #586816
    Nerde o eski garaj

Ben uzun zamandır siteye girmiyorum ama birkaç haftadır takip ettiğim kadarıyla sitenin eski ahengi kalmamış yorum silme konusunda birkaç başlık açılmış hep aynı rahatsızlıklar dile getirilmiş bence site yönetimi bukadar şikayet konusunu dikkate almalı diye düşünüyorum