Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yorum Silmekle Görevli Müdürler Yanlı Davranıyor

• not_alone377 • 10 Haziran 2007 22:26 • #586817
    Nerde O Eski Garaj

Aynen katılıyorum bende...

O kadar şikayet varsa muhakkak ki bir problem vardır.Ayrıca bu sorun bir anda çıktığına göre bir yerde bir hata yapıldı yanlış bir seçim yapıldı ki ,birden patlayıverdi bu sorun.Daha önce kimse yorum silinmesinden dolayı şikayet etmiyordu.Eskiden herşeyi bekçi silerdi şimdi adalet kalmamış,keyfiyetle yürütülüyor işler.
  • syarar • 10 Haziran 2007 22:30 • #586818
    Nerde O Eski Garaj

Arkadaşım. Müdür açıklamasını yaptı. Sorun hala devam ediyorsa lütfen bekçiye başvurun. Birazdan Soulforger gelecek arkadaşları gelecek yorum yapacaklar boş yere polemik çıkacak... Uzatmayalım. Lütfen :))
  • beklicem321 • 10 Haziran 2007 22:32 • #586819
    Yorum Silme

Yorum silmeyle alakalı herhangi bir şikayet ben şahsen görmemiştim. O yüzden tartışılabilir dedim. Abartmayalım isterseniz.
    Şimdiye kadar yapılan çoğu şikayet forumlarla alakalıydı.
  • Soulforger • 10 Haziran 2007 22:42 • #586820
    Nerde O Eski Garaj

Yok ben zaten buradayım , kendisine özel mesajla da ulaştım Bekçi ve Nem'e durumu bildirmesi için , polemiğe girmiyorum , açıklamamı zaten yaptım :)
  • RoCKMaN • 10 Haziran 2007 23:07 • #586821
    Nerde O Eski Garaj

Açılan başlıklarda yapılan yorumların birçoğu kırmızı pek alışık olmadığım bir durum eskiye göre :) biri küfür eder hakaret ederse tabi silinebilir bundan doğal birşey olamaz zaten

Ama bazı konular tartişilarak aydinliğa kavuşur müdürler her tartısma konusunu bir şekilde kitleyip silerse olmaz
  • beklicem321 • 10 Haziran 2007 23:18 • #586822
    :)

"Adam" gibi tartışınsan(ız) silinmez dostum :)
  • eYe_oFThe_DaRk • 10 Haziran 2007 23:38 • #586823
    :)

Boşuna bu konuyu tartışmanın manası yok millet. Tartışma yüzünden başına kötü durumlar gelenleri göz önüne alın ;)
  • SlipknotSlave • 11 Haziran 2007 00:10 • #586824
    Yorum Silme

Hayır o değilde nick mimlendi ciddi yorum yapıyoruz geyik diye siliniyor ona yanarım ben :D
  • Nem • 11 Haziran 2007 12:50 • #586829
    GaRaJ kurallarının yorumlarla ilgili bölümünden alıntı:

Yorumlarda içerikle ilgili olmayan herhangi bir tartışmaya girilemez, agresif, tartışma başlatıcı, mevcut tartışmaları yıkıcı boyutlara sürükleyici tutumlar içeren yorumlar kaydedilemez!

Hiçbir kişi, kurum veya topluluğa saldırıcı, onları küçük düşürücü metinler yorum olarak kaydedilemez!

Sanırım yeterince açıklayıcı olmuştur.
  • System666 • 11 Haziran 2007 14:05 • #586830
    Nem'den gereken cevap verilmiş. Ancak yorum müdürü olarak bende eklemek istedim. Bu tip düzeysiz tartışmalarda ne şekilde olursa olsun o tartışmaya katılmış bütün yorumları siliyorum. Eğer öyle yapılmasa uzayıp gidiyor bu konu ve önüne geçemeyeceğimiz bir karmaşıklık çıkıyor.

DaRKNeSS