Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

ÖSS'de basarılar..

• Günah_Keçisi • 16 Haziran 2007 20:46 • #586926
    Yarın Össye girecek arkadasların hepsine basarılar..
  • fade_away • 16 Haziran 2007 20:48 • #586927
    eft yarın sınava girecek olan herkese başarılar...
  • metalikmanyak • 16 Haziran 2007 20:49 • #586928
    Başarılar arkadaşlar.. { Ben bile girmeyeceğim halde heyecanlıyım, girenleri düşünemiyorum bile:S }
  • Günah_Keçisi • 16 Haziran 2007 20:53 • #586929
    Ben de heyecanlıyım..Neden bilmiyorum..
  • sandiago ramon • 16 Haziran 2007 20:58 • #586930
    ÖSS'de basarılar..Gerçekten de Dünya'nın en önemli sınavlarından biri......

gerçekten sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum bende!müthiş bir sınav kim ne derse desin bence tartışmasız,dünyanın ''en zor''sınavlarından biri!bende sınava girmeyeceğim halde,kalp atışlarım artıyor!saat 16:da tv başına geçmeyi şimdiden tasarladım,lafı uzatmadan arkadaşlar,son bir öneri benden bilmediğiniz soruya yönelmeyin,bildiğinizi düşündüğünüz soruların üzerine cesaretle ve büyük bir hırsla eğilin!herşeyden önce kendinize güvenin,inanın,gideceğiniz okuldan zaferle döneceğinizi sık sık dile getirin.Kontrollü bir tabiri caizse tutum sergileyin. hakettiğinizi emin olun alacaksınız!
  • Queldorei • 16 Haziran 2007 21:02 • #586931
    ÖSS Sandığınız Kadar Zor Değil

Öyle bir yazı yazmışsın ki bırak sakinleştirmeyi , insanı daha çok strese sokar... Zormuş , neresi zor hocam? Abarttığın gibi bir şey değil... Sınava girecek bütün arkadaşlar anlayacak zaten soruları görünce. Hatta "ulen çok az daha çalışmış olsaydım kesin süper bi puan alırdım" diyenler çok olacak... Hiç stres yapmayın , gerçekten :) Ne dünyanın en önemli , ne de en zor sınavı bu , sadece biraz daha rahatlık sağlayacak , ama adam olmak veya rahat yaşamak için bir zorunluluk değil :)Hepinize kolay gelsin :)
  • fade_away • 16 Haziran 2007 21:05 • #586932

gerçekten ha.ben yarın sınava girecek olsam o yazıdan sonra sinirlerim boşalırdı heralde.sakin olmak en iyisi.şurda 24 saat bile kalmamış.strese zaten girecek olan herkes girmiş.daha fazla gerilmesinler.
  • sandiago ramon • 16 Haziran 2007 21:11 • #586933

1 milyon bilmem kaç kişiyle bir nevi yarışmak hiç de kolay olmasa gerek.Yani burarada yok canım abArtmayın demek benCE sınavı küçümsemek olur.KPSS formatına benzer bir sınav olsa zor değil fikrine katılırdım,ama biliyorsun öss soruları nerede şaşırtmaya meyilli,nerede a bumuydu,şu muydu gitgellerinin olduğu bir sınav,cin gibi sorular soruluyor.Neyse uzun lafın kısası sınava gireceklere bir kez daha başarılar diliyorum.
  • 773 • 16 Haziran 2007 21:13 • #586934

ben giriyorum yarın
  • fade_away • 16 Haziran 2007 21:17 • #586935

yazdığım şeylere kastınmı var arkadaşım..o diğer konu hakkındaki düşüncemdi.bu konuyla karşılaştırma nası yapabiliyosun.heralde öss nin önemsiz olduğunu hiçkimse söyleyemez.gelecek belirleniyo,hayat çizgini burada belirliyosun,bundan sonraki hareketlerin,günlük yaptığın iş herşey değişecek.çevren genişleyecek.iyi ve kötü yanları elbetteki var.ama kalkıpda ya öss e çok zor.allah kolaylık versin,vallahi ölüm kalım meselesi dicek halimizde yok.bi çok tanıdığım kpss ye giriyo,tabi ki kpss öss yanında basit.ama girecekleri kasmanın ne alemi var.
    lütfen farklı konularda yorum yaparken bir diğeriyle karşılaştırma yapılmasın...