Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forum müdürlerinden memnun musunuz?

• BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 00:21 • #588376
    Ben değilim :)
  • -jackal_musty- • 16 Ağustos 2007 00:23 • #588378
    yorum yok..
  • HeArSe • 16 Ağustos 2007 00:46 • #588383
    anket yapsana.
  • HeArSe • 16 Ağustos 2007 00:53 • #588385
    "GEÇ" butonuna tıklardım :)

(ankette daha çok kişiye ulaşırsın)
  • BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 01:10 • #588386
    Sence mesajımda silincek bişi var mıydı?Adam siliyor, inatlaştın diyincede yok diyor :)
  • terör_katina • 16 Ağustos 2007 01:15 • #588387
    :S kişisele dönmüş biraz ben forumdan memmnunum artık video ve anketlerden de memnun olucam :)
  • BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 01:18 • #588388
    Evet kişisele döndüğü için olur olmaz her mesajım siliniyor malesef...
  • Metalist_Boy • 16 Ağustos 2007 02:02 • #588389
    Kişisel mi onu bilmiyorum ama benim öyle bi sorunum yok.Yani zaten silincek olanıda yazarken tahmin edebiliyorum :D
  • -jackal_musty- • 16 Ağustos 2007 02:19 • #588390
    [ppf delircem 6 kez sayfa yine görüntülenmedi..]

BOY ON DI EDGE arkadaşım garajın kaybedenleri arasına giriyosun yavaş yavaş.garaj forumunda silinmedik mesajın yok :) bir kitap a dönüştürürsen "silinen mesajlar.." alır okurum meraktan neler silindi diye :)
  • Aria GalaCtiCa • 16 Ağustos 2007 07:29 • #588392
    Asiri derecede profesyonellesip amator ruhunu kahbetme safhasina gelmisti bir ara bu forum. Oyle ki foruma adam gibi birseyler yazdigimiz zaman yazdigimiz silinir, aciklama olarak da;

GRJ>>> makaleler
    GRJ>>> gruplar
    GRJ>>> anketler
    GRJ>>> demolar

gibi seyler gelirdi. Bu da benim uzerimde boganin kan koklamasi etkisi yaratirdi zamaninda. Hatta bu tur bir sacmalik yuzunden Garaj en kaliteli uyelerinden birini kaybetmisti. Evet Garaj'in boyle bolumleri var, bunlarin islemesini elbet ben de isterim. Ancak ortada bir yalnis yok. Tepede "MUZIK" forumu yaziyor esek gibi, yazilanlar da tamamen muzikle alakali. Yani basligi silmeyi gerekecek bir yalnis yok ortada. Alelade bir uye olarak sahsi fikrim bu nesajin altina dusulecek kisa bir 'yazi cok guzel. Garaj'in X bolumu var, oraya kopyalarsan yaziyi daha iyi olur' mesajin yeterli olacagi. Ama su da var ki bu durumu bir zamandir goremiyorum ben. Bilmiyorum, belki cok uzun zamandir giremedigim icindir bilemeyecegim ama bayadir bu tur gerekce ile silinmis mesajlar gormuyorum.

Benim gordugum tek yanlislari bunlar. Kisisel fikrim islerini gayet iyi yaptiklari yonunde. Bircok kere benim de isime gelmedi, insanlarin okunmasini istedigim mesajlarim silindi, polemiklerim yarida kaldi:D Ama islerini yapiyorlar, gayet de iyi hem de.

Baska bir yonden de elestiri getirecegim: Bekci bas bas bagiriyor mudurleri aciklamiyoruz diye ama su an forum mudurlerinin kim oldugu herkesce biliniyor. Ha bu onlarin yonetim politikalarinin bir sonucu, onlar bunu goze aldiktan sonra bana birsey demek dusmez. Ama ortada bir perhiz ve akabinde gelen lahana tursunu da gormuyor degilim.