Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forum müdürlerinden memnun musunuz?

• BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 11:22 • #588393
    Ben aslında çoook nadir yazardım forumlara yorum ama iş kişisel inatlaşmaya binince napayım dayanamadım :) sebepsiz yere tüm mesajlarım siliniyor işte
  • Aria GalaCtiCa • 16 Ağustos 2007 11:29 • #588394
    Vardir bi sebebi de belkin de sen goremiyorsundur.. Bak bu mesajin silinmeyecek mesela;)

p.s: mudur degilim asla, onu da belirteyim. Yalaka, bak o olabilirim belki:D (ic ses: Ah ulan Bekci, su bizim sirketin reklamlarini da alsana. Bak bas bas bagiriyorum iste her yerde, seviyorum ben bu siteyi:D)
  • BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 11:32 • #588395
    :D(parayı veren düdüğü çalar) valla hiç belli olmaz bunuda silebilir
  • beklicem321 • 16 Ağustos 2007 12:38 • #588396
    Kişisel inatlaşma değil arkadaşım. Ben seni tanımıyorum; kimsin, necisin, ne iş yaparsın :S?

Kuralları uyguluyorum. Kurallar uygulanmak içindir. Kişiye özgü kural koyulamaz. Sorunu kişiselleştiren sensin. Hala daha gelip "inatlaşmaktan" bahsedeceksen işte asıl inatlaşmak ve kişiselleştirmek budur!

Kal sağlıcakla..
  • Metalist_Boy • 16 Ağustos 2007 20:12 • #588399
    O değilde arkadasın yazdıgı bütün mesajlar silinmiş neredeyse :D şaşırdım eheh
  • sandiago ramon • 16 Ağustos 2007 22:28 • #588400
    Kesinlikle memnun değilim!!!!

boy on di edge nin mesajını görünce,haklılığımın somut göstergesi gibi gözüktü bana!arkadaşlar garajdaki müdürler kesinlikle görevlerinde insiyatiflerini işlerine göre değerlendiriyor!ha belki iyi niyetliler,gerçekten çalışıyolar ama dediğim gibi çok açık bir şekilde bazan tarafsızlıklarını ihlal ediyorlar,forumları kişiselleştirmeyin diyolar ama sizlerde görüyorsunuz ki işlerine gelince en alasını kendileri yapıyolar!ve işin en ilginci eleştrisel bir yaklaşıma girdiğinizde hatalı ve suçlu siz oluyorsunuz!yani açıkçası ben derdimi anlatamıyorum!ve garip bir açıklamada geliyor!müdürler tatilde!ya kardeşim dünyada izin planlaması denen bir zımbırtı yok mu burada ya da buralara hiç uğramadı mı!topyekün bir tatil yapmak nasıl bir mantık!anketler konusuna gelince ben şahsım olarak hangi ankete başvurduysam koşulsuz kabul edilmedi!ve dahada enteresan; açıklama yapılmak zorunda değil gibi sözle geçiştiriliyorum!yani kısacası garaj gerçekten ciddi anlamda irtifa kaybediyor benden söylemesi..hıh çözüm ne!çözüm tek! garaj'ın ''2005''teki özüne dönmesi Garaj bekçisi bunu çok iyi biliyor.(www.alexa.com birde burdan bakın kararı siz verin)
  • Metalist_Boy • 16 Ağustos 2007 23:18 • #588401

Ne dedigini hiç anlamadım valla...
    =S
  • beklicem321 • 16 Ağustos 2007 23:28 • #588402

İnsan bazen kendisi bile ne dediğini anlamaz. Di mi sandiago?
  • BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 23:44 • #588403
    Dün bana garmesten attığın mesajlar benle inatlaştığının açık kanıtıydı hatta senin mesajlarını forumda yayınlıyınca onlarıda sildin çünkü haksız olduğunu biliyodun ve en sonunda beni gıcık listene ekledin(gıcık listesinin ne olduğunu dün sayende öğrendim sağol)Asıl ben seni tanımam etmem bu inat niye onu anlamadım...Garmesten bana attığın mesajda kısaltmalarla bana sölediklerini açık açık yazmaya bile cesaretin yok malesef :D Tamamen kişisel problemin ve keyfi tutumun canım kardeşim :)

Ama yinede sana kucak dolusu sevgiler...
  • BOY ON DI EDGE • 16 Ağustos 2007 23:55 • #588404
    iki senedir garaja üyeyim ve 2 hafta öncesine kadar bir tane mesajım bile silinmemişti.Ne olduysa artık son 2 haftadır her yazdığım siliniyor :) İlgiiiinççç :D