Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğenmediğiniz üyeleri

• DrumBanger • 11 Aralık 2007 20:29 • #589527
    Dürümüm kabul ederim sonuna kadar . Nick değişimi olsa DürümBanger yapcamda :) Bu arada Aria genelde yazıların güzel oluyor okuyorum ama GRJ'da son zamanlarda inanılmaz bir saçmalama dalgası olduğu için forum artık bayıyor insanı . Senin yazın oluyor ilk paragrafını okuyorum ana temayı anlıyorum e ayrıca senin yazılarınında kalitesi biliniyor açıkçası " Güzel ve mantıklı bir şeyler yazmıştır . " deyip Alt+F4 çektiğim çok oluyor :)
  • kaşif • 11 Aralık 2007 22:04 • #589528
    Elbette ondan daha iyileri gelmiştir gelecektir de. Ben bunu anlatmadım ki. Demek istediğim; bir müzik dehası bile bu kadar temkinli konuşurken müzik hakkında (ki bu alçakgönüllülük değil gerçekçi olmak sadece, müzik uçsuz bucaksız bir deniz çünki.)bu gencecik insanlardaki yalayıp yutma edalarından rahatsızım.
  • Agrion • 11 Aralık 2007 23:51 • #589529
    kendi yazılarımı beğenmiyorum. her seferinde yine saçmalamışsın diyorum kendi kendime tıpkı şimdiki gibi :G
  • Aria GalaCtiCa • 11 Aralık 2007 23:52 • #589530
    Yok abi, ben ADC'den görmedim. Yani üstadın hakkını teslim edelim de (:D) ben dürüm kelimesini bu alanda ilk bundan baya bi önce batug.com'da Amerikan Basketbol Milli Takımı için görmüştüm. 92'deki o en gerçek Dream Team'den sonra bir gelenekle sonraki tüm Amerikan basketbol takımlarına dream team denince oraki yazarlardan biri "bu takım dream falan değil, olsa olsa dürüm team olur" demişti. Ondan sonra bir arkadaş davulcuyum demek yerine drumcuyum deyince ben de "ahaa dürmcüsün demek" diye cevap vermiştim. Ordan ağzıma yapıştı ve kaldı. Sonra da böyle her davulcuya dürümcü diye hitap edip sinirlerini zıplattım:D Ramazan davulcusu diyenler de vardı ama dürümcü güzel, sevdim ben:D Basçılar zaten "sana bası-verelim" esprisi ile sıyırmak üzere. Klavyecilere de daktilograd, sekreter demişliğim vardır. Bi vokalistlere kulp takamadım, o da yolda sayılır:D

Dürümbenger arkadaşım, çok teşekkür ederim iltiraflarından dolayı ama başlarde dediğim gibi oku, ondan sonra beğen. Belki ilk paragrafta "şu atahan da kral çocuk ha" deyip sonraki paragraflarda "poserin teki, uyuz oluyorum abi o herife" diyeceğim;) Önce oku, sonra yargıla;)

Bu arada çok sevgili yalnızcamüzük arkadaşım, bu mesajı demedim diğer bütün uzun mesajları dedim:)) Pek bi alıngan gördüm sizi:)
  • DrumBanger • 12 Aralık 2007 00:44 • #589531
    Yalnız şakayı geçer ciddileşirsek uyuz olamazsın bana yaptırım yaparım :P
  • nazmiyyeaah • 12 Aralık 2007 12:32 • #589532
    ben de kendi yazılarımı beğenmiyorum. bişey diyorum şak bitiyo konu. tıpayı takıyorum foruma.
  • beklicem321 • 12 Aralık 2007 18:56 • #589540
    kendine haksızlık ediyorsun..

ben devam ettiririm konunu merak etme :Ç
  • nazmiyyeaah • 20 Aralık 2007 16:41 • #589602
    oo eyvallah müdürüm, gözümsün :D
  • FuL_TeLiKe • 20 Aralık 2007 17:36 • #589605
    .)
    narsizm mi bu..?
    poli ana'dan 1 sonraki evre bu mu?
  • Ktulu • 4 Ocak 2008 01:57 • #589688
    Eh bikaç ay gecikmeli gördüm ama, saygı meselesi, aynı fikre sahip olmaya gerek yok :)

________________________________________________________________________________________
    Ktulu'nun şu anda dinlediği parça:
    Primordial - Dark Song