Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğenmediğiniz üyeleri

• selkhet • 7 Ekim 2007 15:35 • #588935
    nerdeyse bi yıldır bişey yazmıyorum ki :)) hangi yazımı beğenmedin acaba . daha çok online olanlardan copy paste yapmış gibi duruyor bu cevabın... bende bu yazını beğenmedim
  • Tom Araya • 7 Ekim 2007 16:13 • #588936
    geceyarisi,bj-black666,DJ_Mark_ronson arada sırada ve queen bilmemne
  • Aria GalaCtiCa • 7 Ekim 2007 22:01 • #588939
    Başlığı görünce tam da aklımdan geçenleri yazmışsın abi. Hislerimin bir tercümanı değil kopyası olmuş:)

Aynen katılıyorum. Kibirli, pohpohlanan ve pohpohlanmayı, kendilerine bir ayrıcalık tanınmasını bekleyen üyelerin yazılarını beğenmiyorum. Başta moderasyon sağa sola saldırmak şeklinde klavye aracılığı ile kusuyorlar çünkü.

"belli bir yaşın altıyla konuşmamak gerek kardiş"
    "ben X'im, adımızı anmadan salavat getirin"

Bu çoğaltılabilir örnekler bu beğenmediğim yazılara iyi birer örnek.
  • CRN_CRN_ME • 7 Ekim 2007 22:33 • #588940
    Kendilerini bişiy sanan bazı müdürlerin ve üyelerin yazılarını begenmiyorum... Tek tek yazmaya kalkarsak burası yetmez :) anlayan garaj ahalisi anladı....
  • kaşif • 7 Ekim 2007 23:42 • #588943
    müzisyenliğide beş kuruş etmez albümüde...
    kendisi gibi albümüde berbat..-_-
    çok berbat yalnızca müziği güzel sözleri çok saçma ve sesi iğrenç
    o kim ya felliğin tekidir.

Yaşları kadar müzik yapmış olan insanlara karşı böyle saygısızca konuşan üyeleri sevmiyorum ben de.

abi bırakın ya sizler yüzünden böyle "toy"lar adam sayılıyor müzik aleminde... bir de müzikten anlayan tayfa olacağız. yazık yazık,

Dede Efendi bile; Müzik öyle bir deniz ki, ben paçaları sıvadım, hala içine giremedim demişken bunlar hatmetmişler her bir şeyini müziğin. Maşallah.
  • beklicem321 • 8 Ekim 2007 02:49 • #588944
    Arkadaşlar..
    yazdığı yazıyı buraya yazarak biryere varılmaz ki.. Ydazılarını sevmediğiniz üyenin nickini yazın. Saten sorulan da o... Neden beğenmediğinizi de açıklayabilirsiniz de sonra.
    ------------------------------------------
    Yazılarını beğendiğiniz başlığını örnek alabilirsiniz. Kimse orda yazılarını beğendiği üyenin sadece yazdığını yazıp nickini söylememezlik etmemiş. Zaten saçma da olur şu anda yaptığınız şey gibi..

Bilmem haksız mıyım?
  • delik beyin • 8 Ekim 2007 03:48 • #588945
    beklicem haklı..
  • sunmoon_13 • 8 Ekim 2007 20:17 • #588949
    :D:D tam beni beğenmeyen olmamış diyordum kaşif bir yorumumla ilgili birşey yazmış tuhh yaa :))
  • kaşif • 8 Ekim 2007 23:44 • #588951
    Beğenmediğim yazıların sahipleri?
    Evet sorulan bu, ben de beğenmediğim yazıları yazıp sahiplerini es geçmeyi tercih ettim.
    Neden beğenmediğimi de açıkladım. Her yerde karşılaştığım yazılardan bir kaçını kopyaladım sadece buraya. Böyle mesajlarla dolu yorumlar. Beni rahatsız eden bu tavrın kendisi. Hem isim yazmak da hır gür çıkarmaktan başka bir işe yarar mı ondan emin değilim.
  • HardrocK • 9 Ekim 2007 12:23 • #588953
    Single Factor..Yukarıdaki Single Factor hakkında yazan arakadaşın yazısına da %1500 katılıyorum.