Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eskiden bu garaj neydi be...

• toxisity • 10 Kasım 2020 22:27 • #642171
    Yani yıllar yıllar geçmiş.

Taa 2005 yılında üye olmuşum sana Garaj, öncesinde de 1-2 sene kadar üye olmak için cesaretimi toplayamamıştım :) Sebebini hatırlamıyorum, ancak tahmin ediyorum ki daha hassastık, belli ki daha duygusaldık, çekinirdik, ürkerdik bazı şeylerden Garaj...

Açtığım ankete biri yorum yapınca 1 buçuk saat yazacağım cevabı düşünüp şekillendirmeye çalışırdım :)

Ana ekranda anket cevaplamak, beğenmediklerime saçma sapan yorumlar yapmak gibi huylarım olduğunu hatırlıyorum...

En az 10 tane müzik grubu kurmuşumdur sayende...

Bir sürü kalifiye müzisyen, akıllı adam barındırmıştır Garaj...

Çok yıllar geçmiş gerçekten 10'lu yaşlardan 30'lara gelmişiz. 20'lerimin başına kadar kendimi hem müzikal hem sosyal anlamda doyurduğum bir mecra idi Garaj...

Keşke daha farklı olsaydı, gençliğimizi çürüten siyasiler duygularımızı da aldı götürdü.

Kalmadı hiç bir şeyin keyfi, her şey günlük ve sıradan artık Garaj...

Seni bir günlük olarak kullanıdığımın farkındayım Garaj, belki bi 10 sene sonra falan bir daha gelir kontrol ederim hala yaşıyor muyuz ne alemdeyiz diye belli mi olur :)

Öpüldün Garaj...
  • linde_ • 12 Kasım 2020 16:48 • #642172
    Geri dön gençliğimin Garaj'ı. Fıkır fıkır olsun buralar yine, eski üyelere mail yollayın dönsünler. Yeniden şahlansın, bu kadar eski bir sitenin böyle halde olması çok üzücü. Bir sabah uyandığımda yok olacak diye korkuyorum. Çünkü gerçekten tek tük kişiler giriyor. Şu siteyi tekrar canlandıralım.
  • kafamiyicem • 19 Kasım 2020 17:03 • #642175
    15 yıl önce üye olmuşum buraya. Ne yazsam az, hayatımın yarısı seninle beraber şekillendi. Şu an çalıştığım işi bile burdan bir arkadaş vasıtasıyla bulmuştum. Ey gidi ey... Eski yorumlarım falan duruyor hala. İnsan okuyunca bi utanıyor ama ergenlik işte :) (Toprağın bol olsun Barış Akarsu, ergen ergen hakkını yemişim sen sağ iken)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 2 Aralık 2020 09:34 • #642177
    Eskiler...
  • berkozdogan • 9 Ağustos 2022 04:31 • #642225
    Eskiler geldi
  • GaRaJ Bekçisi • 1 Haziran 2023 15:56 • #642240